Натискаючи кнопку “Підписатися” користувач погоджується з наступними пунктами:

 – Внесені дані (ПІБ, номер телефону, e-mail адресу) є коректними;

 – Все надані дані були зібрані після добровільної згоди користувача;

 – Користувач висловлює повну і беззастережну згоду на використання своїх даних для підтримки зв’язку з ним будь-яким способом, включаючи телефонні дзвінки на вказаний стаціонарний і / або мобільний телефон, відправку СМС-повідомлень на вказаний мобільний телефон, відправку електронних листів на вказану електронну адресу з метою інформування  про надходження нових товарів / послуг, оповіщення про акції, заходи, знижки, їх результати, для здійснення заочних опитувань з метою вивчення думки про товари / послуги, організації торгівлі, висилки новин і т.п.;

 – Згода надається користувачем безстроково;

 – Користувач ознайомлений і згоден з “Політикою конфіденційності“;

 – Користувач проінформований про те, що згода може бути відкликана в будь-який момент шляхом надсилання електронного листа на адресу: info@tur365.com.ua.

Уважаемые гости!


В связи с форс-мажорными обстоятельствами, сеть отелей «ОТДЫХ 365» имеет возможность осуществить недельные туры только после окончания карантина - возможно, с 26 апреля! Мы не можем вернуть Вам предоплату за забронированные Вами туры на любые даты. Но суммы Ваших предоплат не пропадают, а переносятся на другие возможные и удобные для Вас недельные туры!
В этот напряженный для всех нас момент, многочисленный коллектив сети отелей «ОТДЫХ 365» надеется на понимание и партнёрство!
Берегите себя и своих близких, до скорых встреч!

This will close in 99999999 seconds

Шановні гості!


У зв'язку з форс-мажорними обставинами, мережа готелів «ВІДПОЧИНОК 365» має можливість здійснити тижневі тури тільки після закінчення карантину - можливо, з 26 квітня! Ми не можемо повернути Вам передплату за заброньовані Вами тури на будь-які дати. Але суми Ваших передплат не зникають, а переносяться на інші можливі та зручні для Вас тижневі тури! У цей напружений для всіх нас момент, численний колектив мережі готелів «ВІДПОЧИНОК 365» сподівається на порозуміння та партнерство! Бережіть себе і своїх близьких, до зустрічи незабаром!

This will close in 9999999 seconds