Відповідно до чинного українського законодавства, tur365.com.ua залишає за собою право відмовитися від надання будь-яких гарантійних угод або запевнень, які будь-яким чином можуть матися на увазі.  Виходячи з цього, tur365.com.ua відмовляється від будь-яких гарантій, щодо якості використання, стабільності відображення інформації веб-сайту і не несе ніякої відповідальності за будь-які наслідки, які можуть виникнути під час використання веб-сайту користувачем.

 Користувач, користуючись веб-сайтом, підтверджує, що згоден з усіма правилами та інформацією, викладеною в розділі “Відмова від відповідальності”.

 Не залежно від обставин, tur365.com.ua не несе ніякої відповідальності перед будь-якою з можливо виникнувших сторін.  За будь-який можливий збиток, нанесений прямим, непрямим або особливим чином, від використання в будь-яких інтересах інформації і даних, розміщених на нашому веб-сайті або на будь-якому іншому ресурсі, на сторінці якого розміщена гіперпосилання з цього Сайту, Адміністрація нашого веб-сайту  відповідальність не понесе. Також, tur365.com.ua не несе відповідальність за будь-які захворювання, які можуть виникнути від доступу або використання даного веб-сайту, а також від використання інформації, розміщеної на ньому. tur365.com.ua може робити будь-які зміни на веб-сайті, без попереднього попередження користувача.

 tur365.com.ua не несе відповідальності за можливі збитки, отримані від експлуатації даного веб-сайту або його вмісту, а також від будь-якого інтернет-порталу, пов’язаного з веб-сайтом, від будь-якого упущення, системного збою, помилки, затримки в передачі,  дефекту, неможливості використання веб-сайту, простою в роботі, комп’ютерного вірусу, перебою, які можуть привести: до втрати роботи і працездатності, до зниження активності і продуктивності, до втрати програм або будь-яких даних, до недогляду будь-якої вигоди, до відрахування з  навчального закладу, призупиненню господарської діяльності, а також до виникнення різного роду залежностей.

 За все перераховане вище tur365.com.ua відповідальності не несе, навіть, якщо про ймовірність нанесення такої шкоди адміністрація буде сповіщена заздалегідь.

 tur365.com.ua прагне в міру можливості забезпечувати точність і коректність інформації, доступної на веб-сайті.  При цьому tur365.com.ua не гарантує точність, своєчасність і повноту всіх даних, опублікованих на веб-сайті. Всі пропозиції не є обов’язковими.  Користувач погоджується з тим, що tur365.com.ua має право вносити зміни до змісту чи технічних специфікацій в будь-якій частині веб-сайту і в будь-який час на розсуд компанії.  Користувач допускає, що такі зміни можуть ускладнити ваш доступ до веб-сайту, згідно з яким будь-які можливі виникнення суперечок будуть вирішені, спираючись на норми українського права.

 Користувач підтверджує свою згоду, про те, що будь-які існуючі закони і норми, що захищають права споживачів, не мають ніякої дії по відношенню до даного веб-сайту, так як веб-сайт не займається наданням відплатних послуг.

 При використанні даного сайту, користувач підтверджує свою повну згоду з усією інформацією, поданою на даній сторінці – «Відмова від відповідальності».  Також, користувач підтверджує свою повну згоду з усіма Правилами веб-сайту, приймаючи на свій рахунок всю, можливо покладену на користувача, відповідальність.

Уважаемые гости!


В связи с форс-мажорными обстоятельствами, сеть отелей «ОТДЫХ 365» имеет возможность осуществить недельные туры только после окончания карантина - возможно, с 26 апреля! Мы не можем вернуть Вам предоплату за забронированные Вами туры на любые даты. Но суммы Ваших предоплат не пропадают, а переносятся на другие возможные и удобные для Вас недельные туры!
В этот напряженный для всех нас момент, многочисленный коллектив сети отелей «ОТДЫХ 365» надеется на понимание и партнёрство!
Берегите себя и своих близких, до скорых встреч!

This will close in 99999999 seconds

Шановні гості!


У зв'язку з форс-мажорними обставинами, мережа готелів «ВІДПОЧИНОК 365» має можливість здійснити тижневі тури тільки після закінчення карантину - можливо, з 26 квітня! Ми не можемо повернути Вам передплату за заброньовані Вами тури на будь-які дати. Але суми Ваших передплат не зникають, а переносяться на інші можливі та зручні для Вас тижневі тури! У цей напружений для всіх нас момент, численний колектив мережі готелів «ВІДПОЧИНОК 365» сподівається на порозуміння та партнерство! Бережіть себе і своїх близьких, до зустрічи незабаром!

This will close in 9999999 seconds