Відповідно до чинного українського законодавства, tur365.com.ua залишає за собою право відмовитися від надання будь-яких гарантійних угод або запевнень, які будь-яким чином можуть матися на увазі.  Виходячи з цього, tur365.com.ua відмовляється від будь-яких гарантій, щодо якості використання, стабільності відображення інформації веб-сайту і не несе ніякої відповідальності за будь-які наслідки, які можуть виникнути під час використання веб-сайту користувачем.

 Користувач, користуючись веб-сайтом, підтверджує, що згоден з усіма правилами та інформацією, викладеною в розділі “Відмова від відповідальності”.

 Не залежно від обставин, tur365.com.ua не несе ніякої відповідальності перед будь-якою з можливо виникнувших сторін.  За будь-який можливий збиток, нанесений прямим, непрямим або особливим чином, від використання в будь-яких інтересах інформації і даних, розміщених на нашому веб-сайті або на будь-якому іншому ресурсі, на сторінці якого розміщена гіперпосилання з цього Сайту, Адміністрація нашого веб-сайту  відповідальність не понесе. Також, tur365.com.ua не несе відповідальність за будь-які захворювання, які можуть виникнути від доступу або використання даного веб-сайту, а також від використання інформації, розміщеної на ньому. tur365.com.ua може робити будь-які зміни на веб-сайті, без попереднього попередження користувача.

 tur365.com.ua не несе відповідальності за можливі збитки, отримані від експлуатації даного веб-сайту або його вмісту, а також від будь-якого інтернет-порталу, пов’язаного з веб-сайтом, від будь-якого упущення, системного збою, помилки, затримки в передачі,  дефекту, неможливості використання веб-сайту, простою в роботі, комп’ютерного вірусу, перебою, які можуть привести: до втрати роботи і працездатності, до зниження активності і продуктивності, до втрати програм або будь-яких даних, до недогляду будь-якої вигоди, до відрахування з  навчального закладу, призупиненню господарської діяльності, а також до виникнення різного роду залежностей.

 За все перераховане вище tur365.com.ua відповідальності не несе, навіть, якщо про ймовірність нанесення такої шкоди адміністрація буде сповіщена заздалегідь.

 tur365.com.ua прагне в міру можливості забезпечувати точність і коректність інформації, доступної на веб-сайті.  При цьому tur365.com.ua не гарантує точність, своєчасність і повноту всіх даних, опублікованих на веб-сайті. Всі пропозиції не є обов’язковими.  Користувач погоджується з тим, що tur365.com.ua має право вносити зміни до змісту чи технічних специфікацій в будь-якій частині веб-сайту і в будь-який час на розсуд компанії.  Користувач допускає, що такі зміни можуть ускладнити ваш доступ до веб-сайту, згідно з яким будь-які можливі виникнення суперечок будуть вирішені, спираючись на норми українського права.

 Користувач підтверджує свою згоду, про те, що будь-які існуючі закони і норми, що захищають права споживачів, не мають ніякої дії по відношенню до даного веб-сайту, так як веб-сайт не займається наданням відплатних послуг.

 При використанні даного сайту, користувач підтверджує свою повну згоду з усією інформацією, поданою на даній сторінці – «Відмова від відповідальності».  Також, користувач підтверджує свою повну згоду з усіма Правилами веб-сайту, приймаючи на свій рахунок всю, можливо покладену на користувача, відповідальність.

Шановні гості!


Мережа готелів ВІДПОЧИНОК 365 з 20 червня відчинила для Вас гостинні двері і запрошує у всі наші тури ВОРОХТА 365, ТРУСКАВЕЦЬ 365, ЧЕРКАЩИНА 365, КИЇВ 365! До вже існуючої 30% знижки раннього бронювання, ми робимо додаткову 35% знижку на тури ВОРОХТА 365 на заїзди до 4 липня і додаткову 20% знижку на тури ТРУСКАВЕЦЬ 365 на заїзди до 10 липня!


Починаючи з травня люди з великих міст активно «тікають» в наші чисті, гірські карпатські регіони, відпочити і оздоровитися, підняти настрій і імунітет. У Трускавці та Ворохті, а також у прилеглих туристичних регіонах не виявлено жодного випадку захворювання COVID-19 і давно скасовані жорсткі карантинні заходи. У Ворохті пройшли сильні дощі та місцями вода винесла на дорогу камені. Але прогноз погоди вже сприятливий, дороги розчистили, вода спустилися з гір на рівнини і там розлилася за сотні кілометрів від Карпат.


Поки в напрямку Львова (Трускавця) запущені поїзда тільки з Києва, Харкова, Одеси, а в напрямку Івано-Франківська (Ворохти) тільки з Києва, тому ми очікуємо вашого приїзду на особистому авто. Для економії на паливі, менеджери з бронювання можуть з'єднати Вас з земляками-туристами, котрі їдуть у цей же тур. Також туристам з Дніпра, Харкова, Кривого Рогу пропонуємо приїхати в суботу швидкими і комфортними поїздами Інтерсіті в Київ, а потім з зручною пересадкою в столиці поїздом Інтерсіті


№749 Київ - Івано-Франківськ (з Києва в суботу 14:07, прибуття в Івано-Франківськ 22:16, із наступними нашим трансфером в Ворохту; по закінченні туру виїзд з готелю в суботу о 6:00, відправлення поїзда з Івано-Франківська 9:05, прибуття в Київ 17:21) або


№743 Київ - Львів (відправлення поїзда з Києва в суботу 17:33, прибуття у Львів 22:49, з наступним нашим трансфером в Трускавець; по закінченні туру виїзд з готелю в суботу в 4:00, відправлення поїзда зі Львова 6:02, прибуття в Київ 11:17). Ці поїзди добре стикуються з багатьма потягами.


1). Інтерсіті №739 Кривий Ріг - Київ (з Кривого Рогу 6:15, прибуття в Київ 11:53, ціна квитка 340грн, з Києва 17:22, прибуття в Кривий Ріг 23:09). Поїзд № 076 (з Києва 21:28, прибуття в Кривий Ріг 06:23).


2). Інтерсіті №733 Покровськ - Київ (з Дніпра 07:01, прибуття в Київ 12:48, ціна квитка 370грн, з Києва 17:35, прибуття в Дніпро 23:29).


3). Інтерсіті №725 Харків - Київ (з Харкова 07:15, прибуття в Київ 12:01, ціна квитка 352грн, з Києва 18:02, прибуття до Харкова 22:47).


Гостям, які не встигають комфортно пересісти на потяг до Івано-Франківська день в день (наприклад, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса, Костянтинівка), ми пропонуємо зупиниться в нашому столичному Парк-готелі КИЇВ 365 за спеціальною ціною 300грн за людину зі сніданком і вечерею.


Для жителів Кривого Рогу організовані регулярні автобусні рейси в наші готелі Кривий Ріг-Трускавец365-Кривий Ріг і Кривий Ріг-Ворохта365-Кривий Ріг. Виїзд з Кривого Рогу щосуботи з 22:00 до 23:00, виїзди з готелів щоп'ятниці о 23:00 », вартість проїзду в одну сторону 400грн, час у дорозі 16-18 годин.

This will close in 9999999 seconds