оберіть

Фiльтр по турам:
1.     Остались очень приятные и теплые воспоминания об очередном пребывании в вашем отеле. Отличный персонал, замечательные экскурсоводы и очень интересные экскурсии. В этот раз посетили еще и Краков, очень довольны . Будем советовать всем своим знакомим.
розгорнути

Ви найкращі, кухня, екскурсії, екскурсоводи , дівчата на рецепції , всі уважні , доброзичливі, чудові . Бажаю Вам найкращого , приїду ще і друзям порекомендую. Все було супер!!!
розгорнути

Уважаемая администрация и весь коллектив отеля! Огромное вам спасибо за такой высокий уровень обслуживания! Посещала многие ваши комплексы, а вот братьев и друзей привезла сюда впервые. И их впечатления – «Лучшего обслуживания не встречали!!!» Спасибо отдельное девочкам с рецепции – такое чувство, что они всегда на посту, даже ночью!!! Питание: вкусно, чисто, очень приветливо! Спасибо! И вообще, у нас сложилось впечатление, что когда вокруг такой хаос, ваши отели, и особенно «Трускавец 365» - это островок счастья, позитива и желания возвращаться сюда вновь и вновь.
розгорнути

Только приятные впечатления от персонала, номера и питания. И море позитивных впечатлений от экскурсий. Уверена, что побывав раз в отеле Трускавец 365, вы обязательно сюда вернётесь!
розгорнути

Від нашої родини Муліних з м. Дніпра, велике ДЯКУЄМО!!! Ви – класні, ви – професіонали! Смачна кухня, де неможливо устояти перед жодною стравою! Класні екскурсії, дуже різні за темпераментом, але різноманітні за колоритом екскурсоводи! Окремо дякуємо за аніматорів дитячої вечірньої програми: діти дуже задоволені. Велика вдячність за гру «Мафія», її ізюминку – ведучу, вона гарний фахівець! Бажаємо багато гарних і вдячних клієнтів та туристів!
розгорнути

У готелі відпочиваємо вперше. Відпочинком дуже задоволені, сподобалось все. Особливо сподобалась екскурсія до Кракова. Велика вдячність гіду Сергію, дуже цікаве та змістовне супроводження. Чекаємо нових цікавих маршрутів за кордон. Обовязково повернемося самі і порекомендуєм своїм друзям.
розгорнути

Відпочивали всією сім’єю, задоволені всім на 100%, рекомендуєм. Обслуговування, номерний фонд, кухня, організація маршрутів , все на високому рівні. Обов’язково приїдемо ще. Кожен день запомятався по своєму особливо. Дякуємо за запас позитивних і яскравих емоцій. Все було максимально комфортно .
розгорнути

Дуже задоволені вашим готелем ! Усе відповідає вищим рівнем якості, доступності, швидкості обслуговування. Дуже смачна їжа шведського столу, привітний персонал, професійний косметолог Лілія. База “Крутогір ” нереально весело, майстерність пані Ольги вражає. Натхнення і аплодисментів, в готелі працюють самі професіонали! Обов’язково приїдемо ще раз!
розгорнути

Огромное спосибо за Вашу качественную работу! Очень достойний отель сдостойной ценой . Понравилась чыстота , еда в уютном ресторане, удобное местоположение , приветливый и понимающий персонал. Если Трускавець –только Трускавець 365.
розгорнути

Відпочинок виявився дуже насиченим, активним і неймовірно цікавим! Усе вготелі та за його межами ( я маю на увазі екскурсії ) на високому рівні. Ми дізналися багато нового й побачили унікальні місця. Нам надзвичайно сподобалось! Дякуємо! Так тримати! Бажаємо розвиватись в томуж напрямку! Окремий респект екскурсоводу пану Тарасу – професіоналу і дуже хорошій людині.
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 505 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524

Уважаемые гости!


Кабинетом Министров Украины с 18 марта 2020 до принятия отдельного решения запрещены пассажирские перевозки и перевозка пассажиров железнодорожным транспортом во всех видах внутренних сообщений для предотвращения распространения коронавирусной инфекции. 

Также запрещено проведение всех массовых мероприятий.
В связи с этими форс-мажорными обстоятельствами сеть туристических комплексов «ОТДЫХ 365» не имеет возможности осуществить недельные туры с заездами 22, 29 марта, возможно и 5 апреля!
Мы также не можем вернуть Вам предоплату за забронированные Вами туры на любые другие даты. Но суммы Ваших предоплат не пропадают, а переносятся на другие возможные и удобные для Вас даты заездов в недельные туры!
 
В этот напряженный для всех нас момент, многочисленный коллектив сети туристических комплексов «ОТДЫХ 365» надеется на понимание и партнёрство! 
 
Берегите себя и своих близких!  До скорых встреч!

This will close in 99999999 seconds

Шановні гості!


Кабінетом Міністрів України з 18 березня 2020 до прийняття окремого рішення заборонені пасажирські перевезення і перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішніх повідомлень для запобігання поширенню коронавирусной інфекції.

Також заборонено проведення всіх масових заходів.
У зв'язку з цими форс-мажорними обставинами мережу туристичних комплексів «ВІДПОЧИНОК 365» не має можливості здійснити тижневі тури з заїздами 22, 29 березня, можливо і 5 квітня
Ми також не можемо повернути Вам передоплату за заброньовані Вами тури на будь-які інші дати. Але суми Ваших передоплат не пропадають , а переносяться на інші можливі і зручні для Вас дати заїздів в тижневі тури!
У цей напружений для всіх нас момент, численний колектив мережі туристичних комплексів «ВІДПОЧИНОК 365» сподівається на розуміння і партнерство!
Бережіть себе і своїх близьких! До швидких зустрічей!

This will close in 9999999 seconds