Фiльтр по турам:
Уважаемая администрация и весь коллектив отеля! Огромное вам спасибо за такой высокий уровень обслуживания! Посещала многие ваши комплексы, а вот братьев и друзей привезла сюда впервые. И их впечатления – «Лучшего обслуживания не встречали!!!» Спасибо отдельное девочкам с рецепции – такое чувство, что они всегда на посту, даже ночью!!! Питание: вкусно, чисто, очень приветливо! Спасибо! И вообще, у нас сложилось впечатление, что когда вокруг такой хаос, ваши отели, и особенно «Трускавец 365» - это островок счастья, позитива и желания возвращаться сюда вновь и вновь.
Готель та програма туру повністю перевершила усі очікування. Сервіс на вищому рівні, індивідуальний підхід до кожного туриста (приємно здивувала така дбайливість та уважність з приводу вегетаріанства). Також, настільки все чітко організовано, до дрібниць. Екскурсії неймовірно захоплюючі, особливо супер актив, безліч панорамних краєвидів, маршрути колоритні, природа навкруги надзвичайно красива та захоплююча. А харчування потребує окремої розповіді: різноманітне, невимовно смачне. Тиждень з вами був ідеальним. Мабуть, моя найкраща відпустка. Обов’язково до вас повернемось, та ще не один раз 100%. P.S.: навіть подруга, котра звикла до відпочинку на морі, лежачи на пляжі і ніякої активності, була вражена настільки, що наступного року вже планує поїздку у Ворохту.
Туркомплекс «Ворохта» здивував тим, що про повторне відвідування мрієш вже з першого до останнього дня відпочинку. Колектив готелю – це взірець професіоналізму: я навіть не уявляю, що може бути кращим за обслуговування у Ворохті-365. Нам, туристам, дійсно не давали сумувати, а асортимент напрямків для активних подорожей – вражає. З тим, ніхто не заважав особистому простору.
Від нашої родини Муліних з м. Дніпра, велике ДЯКУЄМО!!! Ви – класні, ви – професіонали! Смачна кухня, де неможливо устояти перед жодною стравою! Класні екскурсії, дуже різні за темпераментом, але різноманітні за колоритом екскурсоводи! Окремо дякуємо за аніматорів дитячої вечірньої програми: діти дуже задоволені. Велика вдячність за гру «Мафія», її ізюминку – ведучу, вона гарний фахівець! Бажаємо багато гарних і вдячних клієнтів та туристів!
У готелі відпочиваємо вперше. Відпочинком дуже задоволені, сподобалось все. Особливо сподобалась екскурсія до Кракова. Велика вдячність гіду Сергію, дуже цікаве та змістовне супроводження. Чекаємо нових цікавих маршрутів за кордон. Обовязково повернемося самі і порекомендуєм своїм друзям.
Відпочивали всією сім’єю, задоволені всім на 100%, рекомендуєм. Обслуговування, номерний фонд, кухня, організація маршрутів , все на високому рівні. Обов’язково приїдемо ще. Кожен день запомятався по своєму особливо. Дякуємо за запас позитивних і яскравих емоцій. Все було максимально комфортно .
Дуже задоволені вашим готелем ! Усе відповідає вищим рівнем якості, доступності, швидкості обслуговування. Дуже смачна їжа шведського столу, привітний персонал, професійний косметолог Лілія. База “Крутогір ” нереально весело, майстерність пані Ольги вражає. Натхнення і аплодисментів, в готелі працюють самі професіонали! Обов’язково приїдемо ще раз!
Готель наші очікування виправдав. Вдале місце для сімейного відпочинку. Комфортність номерів на високому рівні. Створено затишну і сімейну атмосферу. Хочу відзначити персонал їдальні: молодці, привітні, уважні. Бажаємо готелю не зупинятися у розвитку. Процвітання!
Все було дуже чудово, як завжди! Завжди, тому що ми уже 4-й раз в Ворохті, також були в Трускавець-365, Київ- 365. Робітники готелю дуже приємні, ввічливі та чуйні. Повара готують дуже смачну та різноманітну їжу. Екскурсоводи завжди розповідають багато цікавого, не дають сумувати! Незважаючи, що ми уже тут 4 раз, хочеться повертатися сюди ще. Дуже всім дякуємо за чудовий відпочинок!
5 Олександр і Ольга, Кривий Ріг (КАРПАТЫ – ВОРОХТА365 – БУКОВЕЛЬ + ГОРНОЛЫЖНЫЕ ТУРЫ)
02/09/2019
Приїжджаємо вже третій раз. Всім дуже задоволені. Були навіть нові екскурсії у порівнянні з попередніми візитами. Всі екскурсії дуже цікаві. Смачна і різноманітна кухня, нічого не повторювалось впродовж тижня. Це дуже порадувало. Сподіваюсь, у Вас будуть нові екскурсії, щоб було цікаво приїжджати знову.