оберіть

Фiльтр по турам:
Ворохта-365 - професійна команда. Вже поспіль років приїжджаємо в Закарпаття...і ось вчора повернулися додому і в подумках спливають чудові моменти... Воловець-це те місце де залишається маленький клаптик сердця, за яким ми повернемося через рік... Друзі..всі хто хоче поїхати, рекомендую "Відпочинок у Карпатах", там вас зустрінуть теплом і гостинністю...дякую добрим людям, а саме сім'ї Буцко..таку гостинність і тепло зараз мало зустрінеш, тому ми раді, що нашій сім'ї пощастило і цінуємо такі моменти...Дай вам Бог здоров'я!!!!
розгорнути

После первого посещения в 2015 году, мой девиз: «Гуцульщина – любовь моя.» Карпаты и Ворохта теперь навсегда в моем сердце. Каждый из вас очень душевный человек! Я всегда желаю быть с вами! Алексей, Владимир, Юрий, Мария – прекрасные и интересные гиды. Кухня – удовольствие в степени!!! Администраторы – цукерочки!!! Люблю Вас!!!
розгорнути

Хочемо подякувати за гарну організацію відпочинку (чисті номери, привітний персонал, широкий вибір екскурсій). Та особливо екскурсоводам Миколі та Юрію. Справжні майстри своєї справи! З ним навіть під час підйому на Говерлу ми почували себе в безпеці та в доброму гуморі! Щире дякую!
розгорнути

Лучший вариант отдыха в Карпатах! Очень вежливый персонал, еда ни разу не повторялась, ее, действительно, было много и она была вкусной. Номера отличные. Спасибо гидам Денису и Марии за отличные супер-активы и экскурсии. Обязательно вернёмся в следующем году!
розгорнути

Дуже подобається відпочивати у готелі і гарні походи. Дуже широкий асортимент подорожей, походів, екскурсій на будь-який смак. Гіди просто молодці!!! Інший персонал теж заслуговує найвищої оцінки. Відпочиваю у вас другий рік поспіль і не помітив жодної незручності. Проблем також не було. Всі питання вирішуються дуже швидко та професійно!!! Так тримати!!!
розгорнути

«Ворохта-365» - професійна команда. Альтернативи послугам, які ви надаєте, не має. Кожен раз вражаєте своєю гостинністю, цікавими та різноманітними походами, а також змінами на краще. Вже зараз плануємо повернутись до вас наступного року.
розгорнути

Дякуємо Вашому готелю за прекрасний відпочинок!!! Ми потрапили до Вас через бронювання на сайті в інтернеті. Час проведений тут став для нас справжнім подарунком! Не хочеться їхати від Вас , тут наче вдома! Все тут душевно і затишно. Прекрасне обслуговування гостей. Дуже смачна кухня, якісні послуги рецепції , покоївки та їх робота, чисто все. А кухня , і ці щедрі і дуже смачні сніданки і обіди!! Басейн. Музиканти, Скрипаль- Віртуоз!! Дякуємо. Подарунок на день народження. Приємно і неочікувано! Дякуємо Богу за цю поїздку, і що у Трускавці приїхали саме до Вас !!
розгорнути

Відпочиваємо другий раз , висловлюємо подяку всім працівникам “Трускавець 365” за створені та надані для нас прекрасні умови для відпочинку. В готелі панує атмосфера затишку та комфорту. “Трускавець 365” реально хороше місце, куди хочеться приїхати ще раз. Усьому персоналу зичимо здоров'я , натхнення та гарного настрою!!! Миру добробуту, процвітання та подальшого розвитку готелю!!!
розгорнути

Відпочивали 2 тижні в готелі. Всім переїздити жити до готелю, бо в готелі як вдома!! Обожнюю персонал, шикарну кухню, привітливих і турботливих кухарів. За екскурсії окрема подяка! Була б грамота або медаль – це 1 місце!!! Хлопці провідники це люди які знаходяться точно на своєму місці – вони живуть роботою. Ці миті незабутні. Люблю цілую! Чекайте!!
розгорнути

Ми відпочиваємо з родичами і друзями четвертий рік. Підкупає гостинність, щирість, насичена інформативно виконана програма, формування любові до рідного краю і загалом до всієї України. Все облаштовано зручно, сервіс ненав’язливий, обслуговуючий персонал надзвичайно чемний та доброзичливий. Дякуємо!!!
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 331 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524  (Ворохта 365)
call-phone097 365 4 365  (Трускавець 365)
call-phone098 365 7 365  (Черкащина 365)