ᐉ Відгуки про тури від Туристичного Комплексу 365 | Відпочинок ❸❻❺

оберіть

Фiльтр по турам:
Всей Черкащине 365! и Всем кто причастен к: чистоте и порядку, спокойствию и миру, кто нас вкусно кормил и красиво подавал блюда, кто организовывал досуг в парилочке и массажистам, кто с терпением и любовью возил и водил нас на познавательные и очень интересные экскурсии. и водителю в том числе!,Тем,кто и день и ночь стояли на посту с красивой улыбкой,доброжелательностью и профессионализмом обслуживания - Администраторам!, Саксофонисту-за чувство юмора,любовь к людям и за талант! тем, кто организовывал теплые вечерние посиделки с песнями и танцами! Козаку Александру-за новые впечатления! Мариночке - за сердечный дружеский приём в гостях и разнообразие веселых развлекательных вечерних программ! Анне Олеговне - за профессиональный подход к коллективу и индивидуальное, искренне тёплое отношение к гостям! Хозяину отеля Черкащина 365- за проект "Пiзнай свою Батькивщину за 6 днiв". за то, что дал нам возможность не только путешествовать по интересным и познавательным местам Украины, но и комфортно отдохнуть,вкусно поесть и развлечься!!! Всем Всем Всем! Низкий поклон!!! от многодетных мамочек из Одессы! Спасибо Черкащина 365 за поздравление с Днем Рождения! С Юбилеем 50 л .Мою самую любимую старшую сестричку Олюшку-ей был приятный сюрприз! Процветайте ,расширяйтесь, удивляйте! Мир Вам и здоровья! Обязательно приедем и еще не раз! Будем рекомендовать!
розгорнути

“ Так ніхто не кохав … ”А ми закохались з погляду першого До болю , до сліз , до смутку ніжного У землю пророка Шевченка й принципового поета Симоненка, У тебе , Черкащино, - столиця козаччини ! “Коли? “ - запитаєте ви. Тоді , коли зустріли зеленоокі сосни і красені – дуби, Коли напились з джерела цілющої води , Коли на повні груди черкаського повітря вдихнули ми, Чистого , з пахучими квітами й травами. О духовна скарбнице , Черкащино! Я тебе уявити не можу Без соборів , монастирів і храмів, Гайдамацького ставу та Холодного Яру , Тисячолітнього дуба М.Залізняка. Й української святині – Канева Ти народила героїв-богатирів, Козаків і гайдамаків. До останнього подиху відданих, До без тями люблячих, Які ножі освятили і тебе боронили : За право жити й панувати, За право вірити й працювати Не за кордоном, а тут , на ріднній землі. Тож від Миколаївщини бажаємо тобі : ‘’ Втілити ! Відтворити ! Процвітати на довгі роки ! ’’
розгорнути

Яка у скромності своя чаруюча краса !Приємна посмішка та щирі очі. Черкаси ! Справжній мальовничий край В квітках весняних та барвистих , Що наче пам’ятки про тих , хто тут поховані : Про воїнів великих , справжніх чоловіків, Прекрасних працьовитих жінок , дутей талановитих , Які свою любили землю рідну , захищали. Грайливі назви містечок різних : Медведівка , Холодний Яр , Чмирівка , Грушківка та багато інших … Високі пагорби , пологі суходоли , розкішні чорноземи. Такі цікаві міста та села , хатки родинні , Де смуток причаївся та бурхлива радість, Де гордівливі вчинки пращурів , де подвиги, Де іноді і … зради. Усе бува трапляється , Та час той швидко плине , наче хмарки біленькі Під блідо-блакитним небом пропливають, Підсмажені жовтогарячим сонцем неньки України. Сюди бажаю ще раз повернутись та друзям і знайомим розповім, Які чудові місця та люди чекають там гостинно В Черкасах 365 днів на рік ! Р.S. Щиро вдячна за гостинність . Спасибі ! Бажаю розвитку , процвітання , щастя працівникам готелю .
розгорнути

Історією дише кожна п’ядь,Землі . яку сходив малий Тарас, Де чув , як ясен скрипом раз у раз Тривожив час . Тут криками півнів Хмельницький правду й волю розбудив. Зійшли на землю сиві туманці – Чарівні пробудились Думанці ! Гостинний український славний край ! В тур комплексі можливість обирай ! Побачити в Черкасах зоопарк, Михайлівський собор і поряд – парк . Скуштуй , приїхавши , смачнючий коровай , На вечорниці , друже , завітай ! Холодний Яр , цілюще джерело І Кам’янка , Давидових село, Де дух Чайковського і Пушкіна живе. Канйон Тясминський подумки зове В протерозой. Каплиці і церкви , Монастирі – знайдете , друзі , ви По силі віри просвітління враз, Вам на мить зупинять тлінний час. Перлина – Канів , де Тарасова гора Лани широкополі озира. Шевченків дух і гарт тут пролетить І зупиняє дивовижну мить : Садок вишневий сипле білий цвіт, Хрущів дзижчання в зоряний політ, Сім’я вечеря … Мир і благодать! Та воля спить … І треба добувать, Будити волю…Чути шабель дзвін І гул гармат . Але не зникне він, Бо не даремний. І крізь років плин Вже у серцях нащадків ожива Козацька слава у серцях жива!
розгорнути

Огромное спасибо за такой замечательный отдых,хочется сказать руководству и всему персоналу отеля 365 в Думанцах Вы- настоящие профессионалы! Ваша любовь к людям делает отдых незабываемым , Марина-лучший экскурсовод и аниматор ,здесь я вспомнила слова из далекого детства:"спасибо нашим поварам за то что , вкусно варят нам". В самом начале тура решила не уезжать и продлить свой отдых. Как здорово любоваться природой, вдыхая запах хвои и слушая соловьиное пение!
розгорнути

У серці краю, що плекав Богдана і Тараса,Давно хотіли всі ми побувать. Дізналися про туркомплекс - Думанців окрасу: Здійснив наші бажання "365" Черкащина - багата і чудесна: Тут історія і воля поряд йдуть. Чигирин , Софія Уманська прекрасна , Канів , Яр ... - пора уже у путь! Подолайте , друзі , відстань немаленьку. Труднощі , дорога - варті всіх зусиль ! Відпочити тут є змога всім гарненько І забути про тривоги , сум і біль. Ми щиро вдячні Вам усім За сонцесяйність шести днів За привітвння в день приїзду , За усміх щирий господинь За музику життя й надії , За здійснення людської мрії.
розгорнути

Чигиринщина , Суботів , Холодний Яр...Ніколи не знала , що-то за край? Подруга казала : " Якщо хочеш знать?" Їдь у Черкащину 365 Відкрила для себе і Думанці , і Тясмин і ще Мотронинський монастир Софіївка в Умані - дивовижний парк , у захваті залишив нас і Черкаський зоопарк Відкрили для себе ми нові місця Тясминський каньйон , Шаєва гора Приїзжайте за враженнями тільки сюда Якщо спитають : "Ви були в Черкасах ?" Ми скажемо: " Да!!!"
розгорнути

Мы приехали сюда ,И спустя неделю Можем смело всем сказать: " Нам не надоело Слушать , чувствовать , внимать Массу информации , Ведь она полезна нам , Украинской нации." Надо знать свои истоки И свою историю, Чтобы дети, внуки наши Навсегда запомнили, Экскурс по Черкащине - Масса впечатлений. И от вас расскажем мы Всем без исключения. Всё понравилось нам здесь : Персонал , внимание. Очень жаль , но нам придётся Сказать: " До свидания..." Нам - хорошего пути , Вам же - вдохновения , Счастья , радости , любви , И во всём - везения !!!
розгорнути

Дякуємо за чудову організацію відпочинку у с.Думанці . Хочемо відмітити затишні , зручні , оформлені зі смаком номери готелю. Головною родзинкою Вашого закладу є доброзичливі , професійні і , головне , щирі люди, які складають колектив , що обслуговує відпочиваючих. Робота їдальні заслуговує на найвищу оцінку. Особливо хочеться відзначити чудові розважальні заходи , нікого не залишили без уваги. Дуже сподобалися і баяніст , і саксофоніст і козаки з демонстрацією бойових мистецтв. А вершиною цих заходів вважаємо виступ колективу "Натхнення". Кожен його учасник виправдовував назву колективу : сам був натхненний та надихав кожного гостя заходу(виступу). Щирі , доброзичливі посмішки виконавців , гумор і бажання створити чудоввий настрій і - ось що є візитівкою цього колективу. Щира подяка Олені Миколаївні , яка своїм чудовим голосом , енергією та увагою зуміла охопити хвилею радості і задоволення всіх відпочиваючих . Бажаємо успіхів , творчих знахідок та щастя всьому колективу "Натхнення". Працівникам комплексу "Черкащина 365" бажаємо процвітання , розширення екскурсій вдячних задоволених гостей , щирих посмішок , міцного здоров'я і зростання добробуту ! Дякуємо , дякуємо , дякуємо за незабутній відпочинок! Екскурсовод історичного музею у Кам'янці заслуговує особливої вдячності : дуже цікаво , професійно ,захоплююче . Дякуємо за додаткову організацію зручного трансферу до ст.Шевченково при виїзді до Дніпра. Доброзичливість - це Ваша окраса!!!
розгорнути

Очень все понравилось! Интереснейшие экскурсии, хороший отдых. Супер Спасибо Вам! Но были и минусы: отсутствие интернета, слышимость в номерах. Слышно абсолютно все, что за стенкой. На завтрак, кто немного задержался, может даже без чая остаться.
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 505 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524