оберіть

Фільтр по відгукам:
Дякуємо за увагу до нас! Що годували смачно, що в номері прибирали, ласкаво до нас відносились, що їздили з нами на екскурсії!
розгорнути

Большое спасибо за отдых!!! Особое спасибо старшему администратору Иванне!
розгорнути

Дуже вдячна за відпочинок! У вас все дуже добре продумано, сервіс відмінний! Кухня – це настільки смачно, різноманітно та на будь-який смак, велике дякую кухарям! Приємно здивована екскурсійним наповненням туру і дуже-дуже величезна подяка лижним тренерам! Хай Вам щастить! Благополуччя і процвітання «Мережі 365».
розгорнути

Я уже з вами 7 років поспіль, але у Трускавці вперше. Зазвичай відпочивала у Ворохті. Цього річ вирішили з друзями змінити маршрут і ось ми тут. Враження як завжди суперові: все на найвищому рівні. Що тут сказати…лише успіхів Вам, вдячних і порядних туристів. Розвивайтеся, процвітайте і знайомте відпочиваючих з красоюта історією нашої України. Вона прекрасна і така колоритна. Слава Україні! Героям Слава!
розгорнути

Смачне та вишукане харчування, щоденні екскурсії, наявність салону-перукарні, задоволена донька від дитячої кімнати. Це найкращий відпочинок в моєму житті. Всі наступні відпустки тільки з готелем «Трускавець 365»
розгорнути

Вже 3 роки їздимо тільки до Вас! Дуже подобається відношення персоналу та організація відпочинку. Дякуємо!!! Любимо Вас!
розгорнути

Дуже дякуємо Ворохта 365!!! Наша сім'я дуже вдячна туристичному комплексу Ворохта за самий кращий відпочинок за останні роки!!! Ваш комплекс відповідає сучасним європейським стандартам. Обслуговування готелю було на самому вищому рівні. А офіціант Микола, який дбав за те, щоб на столі було красиво та всім всього було достатньо, нас дуже радував. Всі гіди вашого комплексу це вищий клас!!! Водії та рецепція, тамада та музики всі просто молодці!!! вiдпочинок в Карпатах
розгорнути

Приємний готель "Ворохта 365", чуйний і ввічливий персонал, чисті номери. Час в тижневому турі пролітає непомітно: постійно зайняті відпочинком і приємним проведенням часу. Красива природа і чисте повітря, також прекрасні вечори відпочинку. Їжа в турі різноманітна і смачна, практично не повторюється. Відпочинок різноманітний для будь-якого віку. вiдпочинок в Карпатах
розгорнути

До Ворохти ми з чоловіком приїхали вперше, зацікавившись захоплюючими відгуками друзів після відпочинку у Ворохта-365. Наші очікування не лише підтвердилися, але й перевершили всі очікування. Дякуємо вам за прекрасні умови проживання, доброзичливий персонал і неймовірні екскурсії. Особливу вдячність хочемо висловити адміністраторам і кухарям за харчування, адже ми з чоловіком не їмо мяса. Нам відразу пішли на зустріч, готували дуже смачно і різноманітно. Обовязково повернемося, дякуємо! вiдпочинок в Карпатах 
розгорнути

Чудовий відпочинок в мережі 365, а в Ворохті особливо,подобається все, харчування, екскурсії, програми. Хороша, смачна їжа, уважні офіціанти, дуже цікаві екскурсії, після яких отримуєш море задоволень, дуже чисто в номері, постійно гаряча вода. Дуже доброзичливі, веселі і добрі, а також професіонали Гіди та екскурсоводи. Красива природа і чисте повітря, також прекрасні вечори відпочинку. Дуже дякую!!!
розгорнути