оберіть

Фiльтр по турам:
Дякуємо Вашому готелю за прекрасний відпочинок!!! Ми потрапили до Вас через бронювання на сайті в інтернеті. Час проведений тут став для нас справжнім подарунком! Не хочеться їхати від Вас , тут наче вдома! Все тут душевно і затишно. Прекрасне обслуговування гостей. Дуже смачна кухня, якісні послуги рецепції , покоївки та їх робота, чисто все. А кухня , і ці щедрі і дуже смачні сніданки і обіди!! Басейн. Музиканти, Скрипаль- Віртуоз!! Дякуємо. Подарунок на день народження. Приємно і неочікувано! Дякуємо Богу за цю поїздку, і що у Трускавці приїхали саме до Вас !!
розгорнути

Відпочиваємо другий раз , висловлюємо подяку всім працівникам “Трускавець 365” за створені та надані для нас прекрасні умови для відпочинку. В готелі панує атмосфера затишку та комфорту. “Трускавець 365” реально хороше місце, куди хочеться приїхати ще раз. Усьому персоналу зичимо здоров'я , натхнення та гарного настрою!!! Миру добробуту, процвітання та подальшого розвитку готелю!!!
розгорнути

Відпочивали 2 тижні в готелі. Всім переїздити жити до готелю, бо в готелі як вдома!! Обожнюю персонал, шикарну кухню, привітливих і турботливих кухарів. За екскурсії окрема подяка! Була б грамота або медаль – це 1 місце!!! Хлопці провідники це люди які знаходяться точно на своєму місці – вони живуть роботою. Ці миті незабутні. Люблю цілую! Чекайте!!
розгорнути

Ми відпочиваємо з родичами і друзями четвертий рік. Підкупає гостинність, щирість, насичена інформативно виконана програма, формування любові до рідного краю і загалом до всієї України. Все облаштовано зручно, сервіс ненав’язливий, обслуговуючий персонал надзвичайно чемний та доброзичливий. Дякуємо!!!
розгорнути

Дякуємо за відпочинок. Умови проживання хороші. Анімація відмінно. Обслуговування хороше. Гарно відпочили. Приїдемо ще. P.S. Харчування дуже добре, але забагато. Рушники міняйте через 3 дні (не раніше).Всім дякуємо за відпочинок!
розгорнути

Вважаю 365 кращою мережею відпочинку на Західній Україні. Подорожуючи в цьому напрямку інші мережі чи тури не розглядали.
розгорнути

Те шо ви робите це саме те що необхідно нашій родині . Ми із задоволенням користуємось Вашими послугами та рекомендуємо Вас своїм знайомим. Готель – супер, покоївки супер, ресторан – супер, прокат лиж –супер.
розгорнути

Тижневий тур «Трускавець 365» запам’ятався так : - професійний сервіс та умови проживання; - різноманітність екскурсій та чудова їхня організація - безкоштовне спорядження та організація гірськолижного відпочинку; - облаштування різноманітного та веселого проведення вечірніх програм; - смачний та різноманітний шведський стіл
розгорнути

Нам дуже сподобалось відпочивати у вас. Ми задоволені якістю обслуговування. Персонал готелю привітний, чуйний, турботливий. Питання вирішуються швидко. Дуже задоволенні. Обов’язково приїдемо до вас наступного року.
розгорнути

Дорогие друзья!!! Мы теперь можем с полним правом Вас так называть, потому что такой заботой, незабываемые эмоциями могут делиться только друзья. Мы провели незабываемые дни в Вашем прекрасном городе. А организация отдыха приятно поразила. Сложенная команда, все продумано до мелочей. Удобство и выбор. Все экскурсии оставили незабываемое впечатление. Экскурсоводы с горящими глазами делились с нами информацией и эмоциями, Светлана, Ярослав, Игорь, Леонид и Иван- даже незнаем кто лучше, все оставили по-своему замечательное впечатлении. Видно, что ваша команда очень сплоченная и любит свое дело. Водители тоже очень порадовали. Их профессионализм давал возможность бить спокойным во время длительных переездов. Отдельное спасибо за вкусную кухню и водичку в отеле. Супер! Вернемся с друзьями обязательно. Хотим посетить Синевир весной та штучное море.
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 331 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524  (Ворохта 365)
call-phone097 365 4 365  (Трускавець 365)
call-phone098 365 7 365  (Черкащина 365)