ᐉ Відгуки про тури від Туристичного Комплексу 365 | Відпочинок ❸❻❺

оберіть

Фiльтр по турам:
Готель наші очікування виправдав. Вдале місце для сімейного відпочинку. Комфортність номерів на високому рівні. Створено затишну і сімейну атмосферу. Хочу відзначити персонал їдальні: молодці, привітні, уважні. Бажаємо готелю не зупинятися у розвитку. Процвітання!
розгорнути

Все було дуже чудово, як завжди! Завжди, тому що ми уже 4-й раз в Ворохті, також були в Трускавець-365, Київ- 365. Робітники готелю дуже приємні, ввічливі та чуйні. Повара готують дуже смачну та різноманітну їжу. Екскурсоводи завжди розповідають багато цікавого, не дають сумувати! Незважаючи, що ми уже тут 4 раз, хочеться повертатися сюди ще. Дуже всім дякуємо за чудовий відпочинок!
розгорнути

Приїжджаємо вже третій раз. Всім дуже задоволені. Були навіть нові екскурсії у порівнянні з попередніми візитами. Всі екскурсії дуже цікаві. Смачна і різноманітна кухня, нічого не повторювалось впродовж тижня. Це дуже порадувало. Сподіваюсь, у Вас будуть нові екскурсії, щоб було цікаво приїжджати знову.
розгорнути

Отдых очень понравился, поскольку отличался активностью и информативностью (много нового узнали о культуре, традициях, быте, исторических фактах). Полезное сочеталось с активным отдыхом. Кроме этого, следует отметить безупречное качество обслуживающего персонала.
розгорнути

Первый раз отдыхал в Карпатах - остался очень доволен, получил массу положительных впечатлений! Хочу поблагодарить работников ТК "Ворохта" за хорошую организацию условий проживания, питания, отдыха. Отдельно хочу отметить администратора Ирину, главного экскурсовода Анну, а также проводников супер активов Василия, Владимира, Василия, Дмитрия и Олега - было интересно, весело и познавательно! Ещё раз благодарю!
розгорнути

Дуже вдячна за досконалий підхід до відпочиваючих. Все продумано додрібниць. Гіди доброзичливі і професійні! Кухня смачна і поживна. Так тримати!!! Я вдячна за неймовірний і колоритний відпочинок.
розгорнути

Мы живем в Донецкой обл. и первый раз отдыхали в Карпатах. Осталисьочень довольны ТК «Ворохта»: номер чистый, мебель современная, питание разнообразное, вкусное и сытное, весь персонал приветливый. Вечером интересная развлекательная программа. При рода, воздух – просто супер!!!
розгорнути

Відпочивали у «Ворохті» вперше. Сподобалося абсолютно все, починаючи зіспілкування по електронній пошті і до організації від’їзду. Зручний трансфер від вокзалу Ів.-Фр., заселення пройшло швидко, дуже сподобався номер. Харчування супер! Усі страви смачні, по–домашньому. Дуже приємно вразили пікніки. Організація екскурсій на вищому рівні. Особлива подяка усім екскурсоводам! Дякуємо за чудовий відпочинок!
розгорнути

Я в восторге!!! Еда очень вкусная, по-домашнему. Персонал внимательный,вежливый. В комплексе очень уютно. Гиды у вас самые лучшие! Я ходила с Алексеем, Юрием, Дмитрием, Любомиром, Александром, Василием, каждый из них достоин похвалы. От меня им большое Спасибо! за эмоции, поддержку в походах и познавательную информацию.
розгорнути

Відпочивала з дітьми, всім все сподобалось. Діти були в захваті як відекскурсійних поїздок, так і від походів у гори. Персонал готелю дуже привітний. Обов’язково приїдемо ще!
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 505 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524