оберіть

Фiльтр по турам:
Все продумане дуже добре, я, як гість, дуже задоволена відношенням до мене, про мене дбають, кожен мій крок у надійних руках! Усім дякую!!!
розгорнути

Готель «Ворохта» є прикладом готелю європейського рівня, ідеальне місце для сімейного відпочинку. Як давні шанувальники цього закладу, бачимо, що готель розвивається та покращується, з’являються нові маршрути, що сприймаємо як турботу про постійних та давніх клієнтів. Дивовижне поєднання відпочинку на різні смаки з цікавим інформаційним супроводженням. Щира подяка працівникам 5 корпусу за чуйність та гостинність. Окремі слова вдячності працівникам кухні за смачні враження та майстерність. З повагою та вдячністю, сім’я Зєрових.
розгорнути

Дякую!!! Відпочиваю у Вас не перший раз, але Ви знаходите, чим насправді здивувати. Усі мої побажання стосовно проживання та їжі були виконані на найвищому рівні.
розгорнути

Дорогие друзья!!! Мы теперь можем с полним правом Вас так называть, потому что такой заботой, незабываемые эмоциями могут делиться только друзья. Мы провели незабываемые дни в Вашем прекрасном городе. А организация отдыха приятно поразила. Сложенная команда, все продумано до мелочей. Удобство и выбор. Все экскурсии оставили незабываемое впечатление. Экскурсоводы с горящими глазами делились с нами информацией и эмоциями, Светлана, Ярослав, Игорь, Леонид и Иван- даже незнаем кто лучше, все оставили по-своему замечательное впечатлении. Видно, что ваша команда очень сплоченная и любит свое дело. Водители тоже очень порадовали. Их профессионализм давал возможность бить спокойным во время длительных переездов. Отдельное спасибо за вкусную кухню и водичку в отеле. Супер! Вернемся с друзьями обязательно. Хотим посетить Синевир весной та штучное море.
розгорнути

Все дуже добре. Приємно бачити ті самі обличчя персоналу, як однієї дружньої родини. Завжди можеш побачити і відчути доброзичливість, посмішки, чистоту, відповіді на будь-які запитання.
розгорнути

Весь персонал дуже професійний та привітний. Їжа дуже смачна і її вистачало з головою. Дякуємо за екскурсії, за доброзичливе ставлення. Не все встигли спробувати, бо приїхали вперше. Обов’язково повернемося до Вас. Всього вистачало, жодних мінусів. Натхнення Вам і Добра!!! Дякуємо за все, до зустрічі в Карпатах!!!
розгорнути

Відпочиваємо у Ворохті другий рік, в цьому році ще краще! Дуже добре, що ви розвиваєтесь та робите все, щоб туристам було комфортно відпочивати. Дякуємо! Успіхів вам та процвітання!
розгорнути

Я могу сравнить с разными отелями не только в Украине и скажу, что была приятно удивлена обслуживанием. Спасибо всей команде отеля Ворохта, с Вами приятно отдыхать, комфортно, всё что надо всегда предоставят. Супер отдых, Вы молодцы.
розгорнути

Дякуємо за гарний сервіс та обслуговування. Ви – молодці! Вже не перший раз відпочиваємо з Вами і маю надію, що не в останнє. Готель, до якого хочеться повертатися кожного року. До наступних зустрічів.
розгорнути

Все було дуже чудово! Весело, смачно, тепло, чисто! Співробітники привітні, кращих не зустрічали! Гід супер! Їжа дуже смачна! Приємно було отримати подарунок на Новий рік від готелю, велике дякую вам! Відпочинок найкращий, я би відпочивала 365 днів на рік тут! Дякуємо за комфортний відпочинок! Ми задоволені
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 331 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524  (Ворохта 365)
call-phone097 365 4 365  (Трускавець 365)
call-phone098 365 7 365  (Черкащина 365)