оберіть

Фільтр по відгукам:
Баяніст-супер. Веселий, енергійний, заряджає тільки позитивом. Ми коли відпочивали у Ворохті вечеря не була сумною завдяки його жартівливим пісням. Дай Бог йому здоров'я та всім хто створює цей незабутній відпочинок для нас туристів.
розгорнути

Ми любимо «Ворохту 365»! Тут незабутній відпочинок, враження і краєвиди. Бажаємо Вам тільки процвітання.
розгорнути

Очень понравилось музыкальные вечерние номера, Мария и Юрий, саксофон и пианино, концерт с французскими песнями, инструменталка. Очень понравились экскурсоводы Светлана и Константин – СПАСИБО! Отзывчивые, милые, красивые девушки в регистратуре (администраторы). Замечательные, интересные, профессиональные гиды.
розгорнути

Ваша гостинність і умови, атмосфера , створена персоналом як завжди на висоті. Ми були вдруге, приїдемо ще зі всіма родичами і будемо рекомендувати. Рецепція – у будь який час привітні, ввічливі, інформують достатньо. Дитяча кімната – просто супер, дитина потім півроку згадує, навіть Миколаю пише: «Хочу поїхати у Трускавець 365!». Їжа смачна різноманітна і навіть таким вередунам як діти ви вгодили на 100%. Екскурсії перевершили наші очікування. Хлопці екскурсоводи, провідники – просто супер. Дякуємо за наш відпочинок активний і пасивний, гастрономічний і дитячий. Ви супер! Особлива подяка що організували відпочинок в умовах карантину, виконуючи всі обмеження. Ви як завжди на висоті!
розгорнути

Дуже хочеться висловити свою подяку усім співробітникам готелю Трускавець 365! Від “а” до “я” все супер! Ввічливі дівчата на рецепції. Чисто навколо. Окреме дякую робітникам їдальні: все дуже смачно, кухня різноманітна, усього дуже багато! Екскурсійні заходи різнопланові, цікаві. Всі екскурсоводи дуже освідченні, мають відповіді на всі питання, багато розповідають цікавинок з історії цього великого краю. Не давали скучати вечірні заходи. Вся організація відпочинку на високому рівні! Дякую вам усім за такий чудовий відпочинок!!! Так тримати! Розвивайтесь, розквітайте у цьому напрямку. Побільше вам вдячних клієнтів. Дуже хотілося б потрапити до вас ще. Все дуже-дуже гарно! З повагою і благодушністю до вас! Дякую за все! До зустрічі!
розгорнути

Випадково потрапили саме до вашого готелю і розуміємо – нам пощастило. У вас чудово. Стільки вражень та позитиву ми не отримували давно! Так все продумати і так все влаштувати в умовах карантину! Ви неймовірні! Ми навіть не сподівались на такий актив чудовий та позитив! Часу нудьгувати не було! Особливо вдячні тренеру з танців. Ми з чоловіком просто закохались в танці і в один одного заново. Дякуємо екскурсоводам, панство дійсно любить свою справу. Обов’язково приїдемо до вас ще! P.S. А тещі вже забронювали тиждень лікування у вас. Так що тепер ви наш сімейний готель. До зустрічей!!!
розгорнути

Все було забагато і смачно. Адміністрації дякую за організацію кожного дня, дуже весело було, скучати не давали. Приїхали на тиждень, а залишились на три тижня. Всім бажаю щастя, миру, добра, любові.
розгорнути

Превосходная идея с детским клубом, моя дочь в восторге. Вы большие молодцы во всем! Для меня Трускавец теперь ассоциируется с отелем 365 и прекрасным городским парком! Очень благодарю за подаренный моей дочке день рождение!!! С самого утра подарки в номере, а вечером шикарный праздник. Спасибо!!!
розгорнути

Загалом все сподобалось! Будемо рекомендувати друзям, родичам та знайомим! Приїдемо обов’язково ще раз.
розгорнути

Дякуємо за терпіння, позитив та професіоналізм працівників дитячої кімнати. Завдяки вам, Тетяно, Маріє, Євген, ми провели незабутній відпочинок! Ви прекрасні та круті! Дякуємо за Вашу надзвичайно тяжку працю. Брата було дуже важко забрати з дитячої. З найкращими побажаннями.
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 331 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524  (Ворохта 365)
call-phone097 365 4 365  (Трускавець 365)
call-phone098 365 7 365  (Черкащина 365)