оберіть

Фiльтр по турам:
Ми вперше приїхали до Карпат, Ворохти. Ми навіть не сподівались на те що насправді було. Дуже, дуже, дуже все гарно!!! Ніяких проблем, ніяких незручностей! Все просто супер! Молодці! Так тримати. Ми до вас повернемось обов’язково.
розгорнути

Відпочивали в ТК «Ворохта» п’ятий раз, три роки підряд – по два тижневих тура підряд. Дякуємо за навчання на Ворохтянській гірці у 2012 році, тепер ми фанати катання на лижах: побували на катанні у Славському, на Плаї, на Красії та у Банско (Болгарії). Переконалися, що найкращий сервіс у ТК «Ворохта» і будемо планувати знову приїхати.
розгорнути

Приємно задоволені деякими доповненнями в організації та харчуванні, яких не було у минулі роки. Наша родина відвідує цей готель уже шостий рік. В наступному році, теж плануємо приїхати. Наші друзі, яким ми порекомендували готель «Ворохта 365», теж приємно вражені. Дякуємо за гарний відпочинок!
розгорнути

Все продумане дуже добре, я, як гість, дуже задоволена відношенням до мене, про мене дбають, кожен мій крок у надійних руках! Усім дякую!!!
розгорнути

Готель «Ворохта» є прикладом готелю європейського рівня, ідеальне місце для сімейного відпочинку. Як давні шанувальники цього закладу, бачимо, що готель розвивається та покращується, з’являються нові маршрути, що сприймаємо як турботу про постійних та давніх клієнтів. Дивовижне поєднання відпочинку на різні смаки з цікавим інформаційним супроводженням. Щира подяка працівникам 5 корпусу за чуйність та гостинність. Окремі слова вдячності працівникам кухні за смачні враження та майстерність. З повагою та вдячністю, сім’я Зєрових.
розгорнути

Дякую!!! Відпочиваю у Вас не перший раз, але Ви знаходите, чим насправді здивувати. Усі мої побажання стосовно проживання та їжі були виконані на найвищому рівні.
розгорнути

Дорогие друзья!!! Мы теперь можем с полним правом Вас так называть, потому что такой заботой, незабываемые эмоциями могут делиться только друзья. Мы провели незабываемые дни в Вашем прекрасном городе. А организация отдыха приятно поразила. Сложенная команда, все продумано до мелочей. Удобство и выбор. Все экскурсии оставили незабываемое впечатление. Экскурсоводы с горящими глазами делились с нами информацией и эмоциями, Светлана, Ярослав, Игорь, Леонид и Иван- даже незнаем кто лучше, все оставили по-своему замечательное впечатлении. Видно, что ваша команда очень сплоченная и любит свое дело. Водители тоже очень порадовали. Их профессионализм давал возможность бить спокойным во время длительных переездов. Отдельное спасибо за вкусную кухню и водичку в отеле. Супер! Вернемся с друзьями обязательно. Хотим посетить Синевир весной та штучное море.
розгорнути

Все дуже добре. Приємно бачити ті самі обличчя персоналу, як однієї дружньої родини. Завжди можеш побачити і відчути доброзичливість, посмішки, чистоту, відповіді на будь-які запитання.
розгорнути

Весь персонал дуже професійний та привітний. Їжа дуже смачна і її вистачало з головою. Дякуємо за екскурсії, за доброзичливе ставлення. Не все встигли спробувати, бо приїхали вперше. Обов’язково повернемося до Вас. Всього вистачало, жодних мінусів. Натхнення Вам і Добра!!! Дякуємо за все, до зустрічі в Карпатах!!!
розгорнути

Відпочиваємо у Ворохті другий рік, в цьому році ще краще! Дуже добре, що ви розвиваєтесь та робите все, щоб туристам було комфортно відпочивати. Дякуємо! Успіхів вам та процвітання!
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 505 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524

Уважаемые гости!


В связи с форс-мажорными обстоятельствами, сеть отелей «ОТДЫХ 365» имеет возможность осуществить недельные туры только после окончания карантина - возможно, с 26 апреля! Мы не можем вернуть Вам предоплату за забронированные Вами туры на любые даты. Но суммы Ваших предоплат не пропадают, а переносятся на другие возможные и удобные для Вас недельные туры!
В этот напряженный для всех нас момент, многочисленный коллектив сети отелей «ОТДЫХ 365» надеется на понимание и партнёрство!
Берегите себя и своих близких, до скорых встреч!

This will close in 99999999 seconds

Шановні гості!


У зв'язку з форс-мажорними обставинами, мережа готелів «ВІДПОЧИНОК 365» має можливість здійснити тижневі тури тільки після закінчення карантину - можливо, з 26 квітня! Ми не можемо повернути Вам передплату за заброньовані Вами тури на будь-які дати. Але суми Ваших передплат не зникають, а переносяться на інші можливі та зручні для Вас тижневі тури! У цей напружений для всіх нас момент, численний колектив мережі готелів «ВІДПОЧИНОК 365» сподівається на порозуміння та партнерство! Бережіть себе і своїх близьких, до зустрічи незабаром!

This will close in 9999999 seconds