оберіть

Фiльтр по турам:
Вважаю 365 кращою мережею відпочинку на Західній Україні. Подорожуючи в цьому напрямку інші мережі чи тури не розглядали.
розгорнути

Це другий тур в мережі 365. Вважаю за потрібне відзначити неймовірну теплоту, щирість та турботу працівників готелю «Черкашина 365». Відчуваєш себе частиною великої родини. Дуже гарно підібрані екскурсії й гіди, колоритні й приємні вечори. Справжній казковий відпочинок!!!Дякую!!! Особлива подяка водію Сергію, який з перших секунд дав відчути гарний настрій і доброзичливість вашого колективу!!! Велика подяка за гарний відпочинок!!!
розгорнути

Я вперше на Черкащині, тому все запропоноване Вами – це супер! Все було супер! Молодці! Ідеї класнючі і цікаві! Все Вами продумано. Молодці!Це не передати словами! Емоції зашкалюють. Всі молодці! Черкащина 365 – це мабуть рай на землі! Харчування, кімнати, екскурсії, персонал – всім найвища оцінка! Хочеться до Вас приїздити знову і знову! Все супер! Обов’язково приїду ще раз уже з родиною!
розгорнути

Дякую за відкриття Черкащини!Задоволена відпочинком, все на високому рівні! Найбільше запам’яталися тепла зустріч з короваєм, “Білий Лотос» в Черкасах, Суботів, Кам’янка – катання на човнах, гриби в лісі, пісні Заура, козак, танці, Холодний Яр.
розгорнути

Сей край влюбил в себя навеки!  Тайком я в сердце увезла Весь этот воздух, эти реки,  Все, что Черкащина дала!  Она даёт все без остатка С душой открытой, песней звонкой!..  Холодный Яр, Марины хатка...  И здесь я стала чемпионкой По конкурсам, каких немало!.. Здесь предлагают не скучать!..  Удобный номер!.. Отдыхала...  Ведь завтра будут предлагать Экскурсий несколько на выбор И сытный завтрак подадут!..  Здесь атмосфера для улыбок,  В лес и обратно доведут!..  Он здесь везде!.. И лес, и поле...  Бессмертник и душица в чай...  Шелковицы объелись вволю...  Реклакса хочешь? Приезжай!..  Каньон Тясминский... Декабристы,  Чайковский, Пушкин в Каменке бывали,  Пётр Калнышевський, Дуб ветвистый В Яру Холодном нас встречали...  Буддистский храм нас удивил,  А зоопарк влюбил навеки,  Петух Черкасский нас будил,  Лишь утром открывали веки...  Здесь Мотрин монастырь веками дышит,  А родина Богдана вдохновляет,  Суботовский родник здоровьем пышит,  Любви, надежды, веры всем желает!..
розгорнути

Для мене це був справжній відпочинок, зовсім не хочеться повертатися до реаліїв життя. Готель, весь персонал, кухня На високому рівні. Дякую що ви є!
розгорнути

Мене все абсолютно задовольнило!!Приємно була вражена Гостинністю персоналу,адміністрації! Я досить невибаглива Але ціную, комфорт! Вражень дуже багато, кожен день був Різним,але не менш захопливим попереднього! Так тримати!! І успіх ВАМ забезпечено завжди!
розгорнути

Те шо ви робите це саме те що необхідно нашій родині . Ми із задоволенням користуємось Вашими послугами та рекомендуємо Вас своїм знайомим. Готель – супер, покоївки супер, ресторан – супер, прокат лиж –супер.
розгорнути

Тижневий тур «Трускавець 365» запам’ятався так : - професійний сервіс та умови проживання; - різноманітність екскурсій та чудова їхня організація - безкоштовне спорядження та організація гірськолижного відпочинку; - облаштування різноманітного та веселого проведення вечірніх програм; - смачний та різноманітний шведський стіл
розгорнути

Нам дуже сподобалось відпочивати у вас. Ми задоволені якістю обслуговування. Персонал готелю привітний, чуйний, турботливий. Питання вирішуються швидко. Дуже задоволенні. Обов’язково приїдемо до вас наступного року.
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 331 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524  (Ворохта 365)
call-phone097 365 4 365  (Трускавець 365)
call-phone098 365 7 365  (Черкащина 365)