ᐉ Відгуки про тури від Туристичного Комплексу 365 | Відпочинок ❸❻❺

оберіть

Фiльтр по турам:
«Ворохта-365» - просто супер недельный тур-отдых для всех категорий: дети, молодежь, пенсионеры. Организаторам и всему персоналу – огромное спасибо. Вы все такие молодцы. Желаем Вам только процветания и благодарных туристов.
розгорнути

Моя знакомая порекомендовала ваш тур, зашла на сайт, узнала всю интересующую информацию и сразу же забронировала тур. Понравилось всё, начиная от общения с администратором до проведения интересных экскурсий, активов и вечернего досуга. Хотим приехать ещё.
розгорнути

Огромное спасибо за организацию отдыха. Всё прекрасно, начиная со встречи в Тернополе. Весь персонал комплекса внимателен, помогает решить все вопросы. Еще раз спасибо всем – администраторам, поварам, официантам, экскурсоводам, музыкантам, тех.работникам, водителям. Есть огромное желание приехать к вам ещё.
розгорнути

Повторное посещение принесло дополнительные положительные эмоции. Увидели и побывали в других местах. Ещё остались экскурсии, к которым вернёмся! Спасибо за отдых. Нам очень понравились супер-активы!Всё замечательно! Претензий нет. Вы всё учли, чтоб нам было комфортно!
розгорнути

Отдыхали не первый раз и приедем ещё!!! Отдых на все 100%. Всё четко организовано и продумано. Первый раз попробовали рафтинг – он покорил наше сердце. Эмоции зашкаливают. Персонал очень внимательный. Приезжайте, рекомендую.
розгорнути

Все просто супер!!! Сподобалось все: номер, кухня, незабутні екскурсії, привітний персонал і веселі вечори. Обов’язково буду всім своїм знайомим рекомендувати приїздити відпочивати до ТК «Ворохта». І бажаю Вам процвітання і гарних відпочиваючих. До Вас хочеться приїздити ще, ще і ще. Дякую, З повагою Смачило Оксана
розгорнути

Дуже чудовий відпочинок! Саме те, чого я хотів від своєї відпустки! Нема часу нудьгувати, все дуже добре сплановано. Обов’язково вернуся ще! Окрема подяка гідам-провідникам Марії та Олексію.
розгорнути

Висловлюємо безмежну подяку за такий відпочинок для нас простих українців. Ви створили для нас справжню казку: чудовий край, досконало облаштований побут, добре харчування, вічливий , душевний персонал. Це незабутні дні . Дякуємо за екскурсії – добрі водії та гіди. Ми горді за нашу країну – чарівну Україну. Всім друзям та рідним будемо розказувати про ці часи, проведені у вашому готелі. Бажаємо Вам подальшого розвитку та процвітання.З повагою туристи.
розгорнути

Вкотре раді побаченню з Трускавець 365 ,чудовими організаторами відпочинку турів , всім,хто створив, дарує, вдосконалює конфортні умови! З радістю зустрічались з гарними місцями , де вже були у минулі відвідини , з людьми , які відкривали їх для нас – пан Микола , пані Світлана.У теперішній приїзд були вражені змінами які стались і в самому готелі і в організації турів . Неповторні враження отримали від туру до Кракова !Час у виснажливій дорозі промайнув непомітно завдяки майстерності водія Володимира та позитиву, ерудованості, професіоналізму екскурсоводу пані Анжеліни! Бажаємо всім успіху і процвітання! З нетерпінням будемо очікувати наступної зустрічі ! Дякуємо!
розгорнути

Трускавець-це чудовий відпочинок . Людині не вистачає свята в житті, у Трускавці -365 у Вас буде 6 днів свята, походи , екскурсії , веселі вечори . Харизматична Марічка – просто людина свято . Цей тур подарував мені 6 днів незабутніх вражень , 6 незабутніх вечорів , і 6 днів просто щастя. Я закохалася у Карпати.
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 505 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524