оберіть

Фiльтр по турам:
Ми вперше приїхали до Карпат, Ворохти. Ми навіть не сподівались на те що насправді було. Дуже, дуже, дуже все гарно!!! Ніяких проблем, ніяких незручностей! Все просто супер! Молодці! Так тримати. Ми до вас повернемось обов’язково.
розгорнути

Відпочивали в ТК «Ворохта» п’ятий раз, три роки підряд – по два тижневих тура підряд. Дякуємо за навчання на Ворохтянській гірці у 2012 році, тепер ми фанати катання на лижах: побували на катанні у Славському, на Плаї, на Красії та у Банско (Болгарії). Переконалися, що найкращий сервіс у ТК «Ворохта» і будемо планувати знову приїхати.
розгорнути

Приємно задоволені деякими доповненнями в організації та харчуванні, яких не було у минулі роки. Наша родина відвідує цей готель уже шостий рік. В наступному році, теж плануємо приїхати. Наші друзі, яким ми порекомендували готель «Ворохта 365», теж приємно вражені. Дякуємо за гарний відпочинок!
розгорнути

Все продумане дуже добре, я, як гість, дуже задоволена відношенням до мене, про мене дбають, кожен мій крок у надійних руках! Усім дякую!!!
розгорнути

Готель «Ворохта» є прикладом готелю європейського рівня, ідеальне місце для сімейного відпочинку. Як давні шанувальники цього закладу, бачимо, що готель розвивається та покращується, з’являються нові маршрути, що сприймаємо як турботу про постійних та давніх клієнтів. Дивовижне поєднання відпочинку на різні смаки з цікавим інформаційним супроводженням. Щира подяка працівникам 5 корпусу за чуйність та гостинність. Окремі слова вдячності працівникам кухні за смачні враження та майстерність. З повагою та вдячністю, сім’я Зєрових.
розгорнути

Дякую!!! Відпочиваю у Вас не перший раз, але Ви знаходите, чим насправді здивувати. Усі мої побажання стосовно проживання та їжі були виконані на найвищому рівні.
розгорнути

Дорогие друзья!!! Мы теперь можем с полним правом Вас так называть, потому что такой заботой, незабываемые эмоциями могут делиться только друзья. Мы провели незабываемые дни в Вашем прекрасном городе. А организация отдыха приятно поразила. Сложенная команда, все продумано до мелочей. Удобство и выбор. Все экскурсии оставили незабываемое впечатление. Экскурсоводы с горящими глазами делились с нами информацией и эмоциями, Светлана, Ярослав, Игорь, Леонид и Иван- даже незнаем кто лучше, все оставили по-своему замечательное впечатлении. Видно, что ваша команда очень сплоченная и любит свое дело. Водители тоже очень порадовали. Их профессионализм давал возможность бить спокойным во время длительных переездов. Отдельное спасибо за вкусную кухню и водичку в отеле. Супер! Вернемся с друзьями обязательно. Хотим посетить Синевир весной та штучное море.
розгорнути

Все дуже добре. Приємно бачити ті самі обличчя персоналу, як однієї дружньої родини. Завжди можеш побачити і відчути доброзичливість, посмішки, чистоту, відповіді на будь-які запитання.
розгорнути

Весь персонал дуже професійний та привітний. Їжа дуже смачна і її вистачало з головою. Дякуємо за екскурсії, за доброзичливе ставлення. Не все встигли спробувати, бо приїхали вперше. Обов’язково повернемося до Вас. Всього вистачало, жодних мінусів. Натхнення Вам і Добра!!! Дякуємо за все, до зустрічі в Карпатах!!!
розгорнути

Відпочиваємо у Ворохті другий рік, в цьому році ще краще! Дуже добре, що ви розвиваєтесь та робите все, щоб туристам було комфортно відпочивати. Дякуємо! Успіхів вам та процвітання!
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 505 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524

Шановні гості!


Мережа готелів ВІДПОЧИНОК 365 з 20 червня відчинила для Вас гостинні двері і запрошує у всі наші тури ВОРОХТА 365, ТРУСКАВЕЦЬ 365, ЧЕРКАЩИНА 365, КИЇВ 365! До вже існуючої 30% знижки раннього бронювання, ми робимо додаткову 35% знижку на тури ВОРОХТА 365 на заїзди до 4 липня і додаткову 20% знижку на тури ТРУСКАВЕЦЬ 365 на заїзди до 10 липня!


Починаючи з травня люди з великих міст активно «тікають» в наші чисті, гірські карпатські регіони, відпочити і оздоровитися, підняти настрій і імунітет. У Трускавці та Ворохті, а також у прилеглих туристичних регіонах не виявлено жодного випадку захворювання COVID-19 і давно скасовані жорсткі карантинні заходи. У Ворохті пройшли сильні дощі та місцями вода винесла на дорогу камені. Але прогноз погоди вже сприятливий, дороги розчистили, вода спустилися з гір на рівнини і там розлилася за сотні кілометрів від Карпат.


Поки в напрямку Львова (Трускавця) запущені поїзда тільки з Києва, Харкова, Одеси, а в напрямку Івано-Франківська (Ворохти) тільки з Києва, тому ми очікуємо вашого приїзду на особистому авто. Для економії на паливі, менеджери з бронювання можуть з'єднати Вас з земляками-туристами, котрі їдуть у цей же тур. Також туристам з Дніпра, Харкова, Кривого Рогу пропонуємо приїхати в суботу швидкими і комфортними поїздами Інтерсіті в Київ, а потім з зручною пересадкою в столиці поїздом Інтерсіті


№749 Київ - Івано-Франківськ (з Києва в суботу 14:07, прибуття в Івано-Франківськ 22:16, із наступними нашим трансфером в Ворохту; по закінченні туру виїзд з готелю в суботу о 6:00, відправлення поїзда з Івано-Франківська 9:05, прибуття в Київ 17:21) або


№743 Київ - Львів (відправлення поїзда з Києва в суботу 17:33, прибуття у Львів 22:49, з наступним нашим трансфером в Трускавець; по закінченні туру виїзд з готелю в суботу в 4:00, відправлення поїзда зі Львова 6:02, прибуття в Київ 11:17). Ці поїзди добре стикуються з багатьма потягами.


1). Інтерсіті №739 Кривий Ріг - Київ (з Кривого Рогу 6:15, прибуття в Київ 11:53, ціна квитка 340грн, з Києва 17:22, прибуття в Кривий Ріг 23:09). Поїзд № 076 (з Києва 21:28, прибуття в Кривий Ріг 06:23).


2). Інтерсіті №733 Покровськ - Київ (з Дніпра 07:01, прибуття в Київ 12:48, ціна квитка 370грн, з Києва 17:35, прибуття в Дніпро 23:29).


3). Інтерсіті №725 Харків - Київ (з Харкова 07:15, прибуття в Київ 12:01, ціна квитка 352грн, з Києва 18:02, прибуття до Харкова 22:47).


Гостям, які не встигають комфортно пересісти на потяг до Івано-Франківська день в день (наприклад, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса, Костянтинівка), ми пропонуємо зупиниться в нашому столичному Парк-готелі КИЇВ 365 за спеціальною ціною 300грн за людину зі сніданком і вечерею.


Для жителів Кривого Рогу організовані регулярні автобусні рейси в наші готелі Кривий Ріг-Трускавец365-Кривий Ріг і Кривий Ріг-Ворохта365-Кривий Ріг. Виїзд з Кривого Рогу щосуботи з 22:00 до 23:00, виїзди з готелів щоп'ятниці о 23:00 », вартість проїзду в одну сторону 400грн, час у дорозі 16-18 годин.

This will close in 9999999 seconds