оберіть

Фiльтр по готелям:
Спасибо за детскую комнату, ребенок в восторге. Лариса – лучшая! Нам очень понравилось. Спасибо большое! Экскурсии организованы на высшем уровне. Экскурсовод Светлана – наилучшая, мы будем за ней скучать, настоящий профессионал. Актив и супер актив превзошли наши ожидания, это не передаваемо! Очень понравился экскурсовод Андрей, столько инфо.! В номере все отлично! Питание на высшем уровне, спасибо большое. Мы всем будем рекомендовать Ваш отель! Успехов Вам!!!
розгорнути

Нам все сподобалось , інформації було достатньо. Ви стараєтесь для відпочиваючих. Бажаємо Вам розвиватися,мати більше відпочиваючих !!! Плануємо відвідати готель “Трускавець 365” у Ворохті або у Трускавці ще не один раз !!! Дякуємо за відпочинок !!! Звертати увагу на брудні рушники.
розгорнути

Нам рекомендували ваш готель Коліхніченко Татьяна , яка проживала у вас 2 тижні тому . Ми дуже задоволені готелем и персоналом дуже все добре дуже Дякуємо вам за гостинність !!!
розгорнути

Дуже сподобалось у вас відпочивати. Все передбачено до дрібниць ( навіть воду в номер принесли ). Прибирання бездогане, всі зручності є. Страви готують, ну дуже смачні і різноманітні. Взагалі якщо їхати в Трускавець то точно в цей готель! В самому готелі все добре, трохи не гарний вигляд на стройку поряд з готелем, та це ніщо в порівнянні з усіма плюсами. Дякуємо !!!
розгорнути

Я та мої родичі приїхали у ваш готель ! Коли ми тільки зайшли у готель, мені дуже сподобався інтер’єр. Я не очікував , що мені тут так сподобається. Ми навіть залишилися ще на 5 днів, але сьогодні ми їдемо додому , я засмутився коли це почув! Мені дуже сподобалася Лариса Михайлівна із дитячої кімнати! Наступного року ми з батьками обов’язково приїдемо сюди!!!!! Щиро дякую!
розгорнути

Прекрасный отель, очень интересная прогамма экскурсий. Питание великолепное, служащие отеля очень благожелательные. Единственный минус – если ездить на все экскурсии, то поправлять здоровье некогда. Все было хорошо.
розгорнути

Прекрасный отель, очень интересная программа экскурсий. Питание великолепное, служащие отеля очень благожелательные. Единственный минус – если ездить на все экскурсии, то поправлять здоровье некогда. Все было хорошо.
розгорнути

Відпочивали недільний тур з 28.05 по 03.06.2017. Готель в процесі ремонту, але молодці роботи виконуються в період коли туристи знаходяться на екскурсіях. В перший день був екскурс на скелі Довбуша, дужее сподабалось, (порада для майбутніх туристів не замовляйте обіди в колибі "Ватра" - все безвкусне та дороге, ще й за подачіу беруть по 2 гр)., краще взяти з собою бутерброд з отелю. 2-й день супер-актив на г. Парашка , краєвиди незабутні- туди варто піднятись як тяжко не було б, але з екскурсоводом Анрієм - це легко. Хотілось би щоб в майбутньому був суперактив на г. Пікуй.
розгорнути

Шановні пані і панове готельного комплексу «Трускавець 365»! Дякуємо Вам за вашу гостинність, за теплий прийом, за професіоналізм екскурсоводів, за високий професіоналізм кухарів - рестораторів і всіх працівників ресторану! Смачно, дуже смачно, дуже - дуже смачно! Рецепшн - окрема подяка: завжди охайні, усміхнені і готові вирішити від них залежні наші проблеми. (Юра - молодчинка, справжній козак!) Вечірні розваги - супер клас! Всі вікові категорії в захваті. Все у Вас на радість Нам. Дякуємо. Побільше в Україні таких «….365». Ми з Вами! До наступних зустрічей з «365». Були уже «Ялта 365», « Ворохта 365».
розгорнути

Мы приехали с Дальнего Востока России, нам очень понравилась доброжелательность и радушие работников отеля. Нам помогли в покупке билетов. Очень понравилось разнообразное питание- очень вкусно готовят Ваши повара. Экскурсии незабываемы- столько впечатлений получили от встречи с Карпатами и городов Украины. Будем рекомендовать своим друзьям и знакомым Ваш отель!
розгорнути

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

 

Контакти

call-phone0 800 505 365  Бесплатно
call-phone067 524 0 524

Уважаемые гости!


Кабинетом Министров Украины с 18 марта 2020 до принятия отдельного решения запрещены пассажирские перевозки и перевозка пассажиров железнодорожным транспортом во всех видах внутренних сообщений для предотвращения распространения коронавирусной инфекции. 

Также запрещено проведение всех массовых мероприятий.
В связи с этими форс-мажорными обстоятельствами сеть туристических комплексов «ОТДЫХ 365» не имеет возможности осуществить недельные туры с заездами 22, 29 марта, возможно и 5 апреля!
Мы также не можем вернуть Вам предоплату за забронированные Вами туры на любые другие даты. Но суммы Ваших предоплат не пропадают, а переносятся на другие возможные и удобные для Вас даты заездов в недельные туры!
 
В этот напряженный для всех нас момент, многочисленный коллектив сети туристических комплексов «ОТДЫХ 365» надеется на понимание и партнёрство! 
 
Берегите себя и своих близких!  До скорых встреч!

This will close in 99999999 seconds

Шановні гості!


Кабінетом Міністрів України з 18 березня 2020 до прийняття окремого рішення заборонені пасажирські перевезення і перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішніх повідомлень для запобігання поширенню коронавирусной інфекції.

Також заборонено проведення всіх масових заходів.
У зв'язку з цими форс-мажорними обставинами мережу туристичних комплексів «ВІДПОЧИНОК 365» не має можливості здійснити тижневі тури з заїздами 22, 29 березня, можливо і 5 квітня
Ми також не можемо повернути Вам передоплату за заброньовані Вами тури на будь-які інші дати. Але суми Ваших передоплат не пропадають , а переносяться на інші можливі і зручні для Вас дати заїздів в тижневі тури!
У цей напружений для всіх нас момент, численний колектив мережі туристичних комплексів «ВІДПОЧИНОК 365» сподівається на розуміння і партнерство!
Бережіть себе і своїх близьких! До швидких зустрічей!

This will close in 9999999 seconds