Екскурсія: Вечір живої інструментальної музики в готелі

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365
Тривалість
20:00 - 22:00
Трансфер
Не передбачений

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Вечір інструментальної музики дозволить розслабитися душею та відпустити свої думки вільно політати в такт чудовим музичним творам.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Трускавець 365.
Детальніше

Дивовижно, як тісно людський організм пов’язаний з мистецтвом звуку ймелодії. Так, вченим відомо, що людина розслабляється та заспокоюється, вслухаючись у спів птахів, тварин і прослуховуючи звуки природи. Однак ще більш вражаюче те, що прослуховування гарної музики сприяє поліпшенню пам’яті, працездатності, до людини приходить спокій і впевненість у собі.

На музичних вечорах в готелі «Трускавец 365» увазі гостей пропонуються різноманітні програми, що дозволить обрати будь-який концерт на власний смак. В іншому випадку можна відвідати вечори живої інструментальної музики кілька разів.

У понеділок пропонується відзначити початок тижня із заслуженим артистом України та справжнім віртуозом Василем Гамаром. Василь здатний вразити будь-кого своєю майстерністю гри на флейті. Ще один інструмент, яким чудово володіє Василь Гамар – це традиційна сопілка, звучання якої наповнить вечір інструментальної музики давніми мелодіями українського народу.

У понеділок пропонується відзначити початок тижня із заслуженим артистом України та справжнім віртуозом Василем Гамаром. Василь здатний вразити будь-кого своєю майстерністю гри на флейті. Ще один інструмент, яким чудово володіє Василь Гамар – це традиційна сопілка, звучання якої наповнить вечір інструментальної музики давніми мелодіями українського народу.

Цікавий факт, що флейта й сопілка – одні з найстаріших музичних інструментів, відомих людству. Складно у це повірити, але навіть в печері первісних людей на заході Німеччини була знайдена флейта, вирізана з пташиної кістки вмілими руками стародавнього майстра. Таким чином, що жива інструментальна музика у виконанні справжнього майстра своєї справи нагадає вам про древніх предків, що сплять десь серед віків.

Звичайно, сопілка та флейта – інструменти, звучання яких зачіпає струни душі кожного українця. На сопілці за часів Київської Русі грали скоморохи на веселих народних святах і гуляннях. Пізніше спів самотньої сопілки лунав серед Карпатських вершин, де пастух стеріг своє стадо. На вечорі інструментальної музики артист допоможе знайти коріння нашого народу в м’яких звуках флейти, що розливатимуться по кімнаті весняним струмком.

У програмі вечора буде представлена насамперед українська музика, проте урізноманітнять музичну програму класичні світові хіти.

Нерозривно пов’язаний з музичним супроводом такий вид мистецтва як танок. На вечорі інструментальної музики на гостей чекають запальні українські танці. Що може бути прекрасніше, ніж високі горді хлопці, які сплелися в танці з ніжними красивими дівчатами?

У вівторок на відпочинку в Карпатах проходить ще один масштабний музичний захід. Отже, зустрічайте дует «Briozo»! На цьому вечорі інструментальної музики можна почути цікаве поєднання високого і тонкого звучання скрипки, схожого на плач, з м’якою грою баяна. 2 години дует буде розважати відвідувачів оригінальним виконанням відомих композицій.

Послухавши музику у виконанні дуету «Briozo», гості зможуть відчути себе глядачами старовинного балу в готелі «Трускавець 365» і насолодитися красою класичного танцю.

group 772

Трансфер

Не передбачений

group

Тривалість

20:00 – 22:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • музична програма в готелі
union

За додаткову плату:

 • послуг не передбачено
food icon ex

Харчування:

 • не передбачено

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Музичний концерт
Танці
Дует «Briozo»

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія надається безкоштовно
в рамках туру “Трускавець 365”

ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ + ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

від 3 690 грн за 7 днів
Короткий опис Активно-екскурсійний тур Трускавець 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ на Ваш вибір кожен день екскурсії до Львова, Мукачева, Синевира, Славського, Східниці, замків Львівщини, незабутні походи в ліс і гори,...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і вечері
 • Подорожі по Карпатах
 • Сухі пайки в походах
 • Готельний бювет
 • Купання в басейні влітку
 • Мотузковий парк і зіп-лайн
 • Велосипедні подорожі
 • Розважальні програми
 • Стоянка авто
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

Харчування «Шведський стіл»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 505 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524