Тижневий екскурсійно-розважальний тур «КИЇВ 365» (тільки з 20.12.20 до 16.01.21)

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у вартiсть вiд за 3 дні
ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у вартість
від 4200 грн
за тиждень:
Що включено у вартість
Проживання 7 днів/6 ночей у кімнатах комфорту Сніданки та пізні обідиТрансфери від / до вокзалів і метро «Вокзальна»Щодня екскурсія пам’ятками Києва та околицямиПоїздки-прогулянки площами та вулицями столиці «Вечірній Київ»Новорічний бенкет і шоу-програма для заїзду 27 грудня.Різдвяна вечеря для заїзду 03 січня
весь перелiк Сховати перелік
Вартість тижневого туру
(за 1 людину, грн.)
Дивитись ціни Обрати дату
Номер Ціна
-30%
До
раннє бронювання
-25%
Діти до 16 років
-10%
Постійним гостям
Безкоштовно
діти до 5 років
(без претензій на послуги)
У разі непередбачених обставин з будь-якого боку передоплата не повертається, а переноситься на тури майбутніх періодів.
Короткий опис туру: Тижневий тур «КИЇВ 365» продуманий до дрібниць – щодня екскурсії Києвом, програма «Вечірній Київ», цікаві дітям столичні заходи! Ми розкриємо Вам українську столицю в усій красі! Доведемо, що Київ не гірше за Прагу, Парижу чи Відень!!! «Парк Готель КИЇВ 365» – новий, тихий і комфортний готельний комплекс у стилі «іспанського дворика» з гарним ландшафтним дизайном і вічнозеленими рослинами, складається з 63 номерів рівня 4*, ресторану, кафе, бару, конференц-залів, салону краси, розташований в 5 км від аеропорту ЖУЛЯНИ (КИЇВ), в 10 км від центру Києва і в 200 м від кільцевої дороги, в районі “Мормонської” церкви. До готелю швидко і зручно дістатися з будь-якого в’їзду в столицю.
Читати далі...
Акція

Клієнтам мережі ВІДПОЧИНОК 365 знижка 10%.

Дітям до 16 років знижка 25%.

Увага

Ми просимо 10% передплату на картку ПриватБанку.

Під час бронювання ми повідомимо Вам реквізити оплати. У разі відмови від туру менш ніж за 14 днів до заїзду, передплата буде збережена за Вами в рахунок наступних приїздів до готелів мережі ВІДПОЧИНОК 365. Остаточний розрахунок при заселенні.

Акції

Сезонні пропозиції
Конкурс

Клієнтам мережі ВІДПОЧИНОК 365 знижка 10%.

Дітям до 16 років знижка 25%.

Ми просимо 10% передплату на картку ПриватБанку.

Під час бронювання ми повідомимо Вам реквізити оплати. У разі відмови від туру менш ніж за 14 днів до заїзду, передплата буде збережена за Вами в рахунок наступних приїздів до готелів мережі ВІДПОЧИНОК 365. Остаточний розрахунок при заселенні.

Короткий опис туру
Тижневий тур «КИЇВ 365» продуманий до дрібниць – щодня екскурсії Києвом, програма «Вечірній Київ», цікаві дітям столичні заходи! Ми розкриємо Вам українську столицю в усій красі! Доведемо, що Київ не гірше за Прагу, Парижу чи Відень!!! «Парк Готель КИЇВ 365» – новий, тихий і комфортний готельний комплекс у стилі «іспанського дворика» з гарним ландшафтним дизайном і вічнозеленими рослинами, складається з 63 номерів рівня 4*, ресторану, кафе, бару, конференц-залів, салону краси, розташований в 5 км від аеропорту ЖУЛЯНИ (КИЇВ), в 10 км від центру Києва і в 200 м від кільцевої дороги, в районі “Мормонської” церкви. До готелю швидко і зручно дістатися з будь-якого в’їзду в столицю.
розгорнути
Ico_close Created with Sketch.
Проживання в готелі Київ 365:
4.61014 відгуків Вартість:
Від 4 200 грнза 7 днів
Що включено у вартість:
Проживання 7 днів/6 ночей у кімнатах комфорту Сніданки та пізні обідиТрансфери від / до вокзалів і метро «Вокзальна»Щодня екскурсія пам’ятками Києва та околицямиПоїздки-прогулянки площами та вулицями столиці «Вечірній Київ»Новорічний бенкет і шоу-програма для заїзду 27 грудня.Різдвяна вечеря для заїзду 03 січня
Показати перелiк
Консультація та бронювання по телефону:
Будь ласка, підтвердіть обрану дату заїзду та від'їзду (вище). Оформити бронювання

Вартість тижневого туру (за 1 людину, грн.)

20-12-2021
20.12 - 26.12
10.01 - 16.01
27-12-2020
27.12 - 02.01
З банкетом та шоу програмою
03.01 - 09.01
(cвят вечір та шоу)

Клієнтам мережі ВІДПОЧИНОК 365 знижка 10%. Дітям до 16 років знижка 25%. Ми просимо 10% передплату на картку ПриватБанку. Під час бронювання ми повідомимо Вам реквізити оплати. У разі відмови від туру менш ніж за 14 днів до заїзду, передплата буде збережена за Вами в рахунок наступних приїздів до готелів мережі ВІДПОЧИНОК 365. Остаточний розрахунок при заселенні.

Дивитись ціни Обрати дату
Номер Ціна
-30%
До
раннє бронювання
-25%
Діти до 16 років
-10%
Постійним гостям
Безкоштовно
діти до 5 років
(без претензій на послуги)

Час роботи кафе і приблизний графік заходів:
7:30-9:00 сніданок;
8:00-9:30 початок екскурсій;
13:00-14:00 обід (за попереднім замовленням, вартість 80 грн.);
18:00-19:00 вечеря (пізній обід);
в 19:30 виїзд «ВЕЧІРНІЙ КИЇВ» для знайомства зі столицею у більш романтичній та загадковій вечірній атмосфері.

1-й день. Неділя.

Знайомтеся: КИЇВ!

Тур починається щонеділі. Туристів, що прибувають до Києва, після 8:00 на виході з Південного терміналу Центрального залізничного вокзалу, який з'єднаний переходом з метро «Вокзальна», зустріне наш представник готелю з табличкою «КИЇВ 365» і проведе до туристичного автобусу. Ви можете покласти речі та рушити самостійно погуляти Києвом; перекусити або випити запашної кави у численних кафе вокзалу; з 8:00 відвідати виставку локомотивів і вагонів у музеї залізничного транспорту, що знаходиться прямо на території вокзалу; з 8:30 прогулятися ботанічним садом імені О. Фоміна; зайти до одного з наймолодших храмів нашої країни – церкви Великомученика Георгія Переможця.

О 10:00 від'їзд автобуса від вокзалу й початок автобусно-пішохідної екскурсії "Київ часів Володимира та Ярослава», головні собори й площі столиці, Андріївський узвіз.

О 17:00 приїзд та поселення до готелю КИЇВ 365, 18:30 інформаційна зустріч, пізній обід, чаювання з тістечком. Захопливі колективні ігри «Мафія», «Асоціації».

ДОКЛАДНІШЕ

Київський національний університет ім. Шевченка, Володимирський Собор – пам'ятка неовізантійської архітектури, Київська Опера – прекрасна будівля в стилі французького Ренесансу, Золоті Ворота – пам'ятка оборонного зодчества Давньоруської держави, Софійський собор – храм, побудований у першій половині XI століття Ярославом Мудрим – головна святиня Київської Русі, пам'ятник Богдану Хмельницькому. Пейзажна алея – зона відпочинку з оригінальним дитячим сквером і химерними скульптурами – героями дитячих казок, які подарують чудовий настрій! Зупинка на каву в кафе. Старокиївська гора – «серце» Києва: терем княгині Ольги, капище князя Володимира, руїни Десятинної церкви. Андріївська церква – красива церква Києва, реконструйований Андріївський узвіз – творча атмосфера та ринок сувенірів, Замок Річарда.

2-й день. Понеділок.

Європейська столиця – оглядова екскурсія.

Поїздка на фабрику ялинкових іграшок.

Оглядова екскурсія познайомить Вас з районами Києва, відомими місцями, покаже місто часів Київської Русі, класичне та архітектурне, сучасне й динамічне. Мальовничі панорами столиці: 102-метровий монумент «Батьківщина-мати», Лавра, київські вали, могутній Дніпро, куполи церков. Міст Патона, лівобережний Київ, Оболонь і його сучасна набережна, обід у кафе.

Екскурсійна програма фабрикою ялинкових іграшок у супроводі досвідченого екскурсовода.

ВЕЧІРНІЙ КИЇВ - Хрещатик, Майдан, Алея Героїв Небесної Сотні.

ДОКЛАДНІШЕ

Склодувний цех – вогонь, скло, повітря, талант і вміння майстра - народження скляної кулі. Цех сріблення й фарбування – прозора скляна кулька перетворюється на срібну або дзеркальну. Майстерня художників – розпис куль різних форм і розмірів, у різних стилях і техніках виконання, з різноманітними сюжетами й мотивами. Музей ялинкових прикрас – унікальні та надзвичайно коштовні прикраси з Франції, Італії, Польщі та США – Фаберже, Swarovski, прикраси з венеціанського скла. Казкове Різдвяне містечко «Christmas village» в мініатюрі та жителі самого містечка, які поспішають у своїх справах під святкові мелодії новорічних пісень. "Чарівний ліс" – реальність, яка існує тільки в казках, відчути себе їх частиною – зовсім незвичайне відчуття. Пошта Діда Мороза – можливість придбати сувенірну листівку та надіслати листа до Резиденції Діда Мороза, а також сфотографуватися на пам'ять. Фірмовий магазин ялинкових прикрас – кращі ціни, якість та асортимент порадують кожного покупця! Можлива участь у майстер-класі з художнього розпису ялинкових прикрас.

3-й день. Вівторок.

Поїздка до «Межигір’я».

ТРК «LAVINA».

Межигір'я – символ корупції президентського масштабу – казкове багатство, що змінює свідомість! Завдяки революційним подіям 2014 роки ми «заслужено» прогуляємося, відпочинемо, захопимося красою та обуримося розкішшю 140-гектарного шедевру садово-паркового мистецтва, який колись був найзакритішим об'єктом країни: клубний будинок Хонка, штучні озера з фореллю та фонтанами, тенісний корт, справжні дніпровські кручі, розкішні краєвиди Київського моря, їстівний зоопарк, поле для гольфу, майданчик для гелікоптерів, гараж ретро-автомобілів, будиночок Путіна, причал для яхт, палац на воді.

Охочих завозимо до торгово-розважального комплексу «LAVINA», тут дорослі рушать на шопінг зі спеціальними дисконтними знижками, що організовані готелем КИЇВ 365, а діти та прихильники активного проводження часу можуть відвідає атракціони, кінотеатри, фуд-зони.

ВЕЧІРНІЙ КИЇВ - оглядова автобусна екскурсія центральними вулицями та площами, що стихли. «Вічний вогонь» Парку Слави, пам'ятники Івану Кожедубу та Леоніду Бикову, меморіальна «Свіча».

4-й день. Середа.

Києво-Печерська Лавра. Меморіал Батьківщина-Мати.

Торгово-розважальний центр ТЕРМІНАЛ.

ВЕЧІРНІЙ КИЇВ - Золотоворітський сквер, Ярославів Вал, привиди містичного Будинку Барона, «київські дивини», Софіївська площа в світлі унікальної ілюмінації.

Києво-Печерська Лавра – найстаріший православний храм та одне з найсвятіших місць в Україні, колиска українського християнства, найдавніший монастир Київської Русі, Ближні та Дальні печери, головна реліквія – мощі преподобних отців, поховання билинного Іллі Муромця. Обід у трапезній. Відвідування грандіозного меморіального комплексу «Батьківщина-Мати» та музею Великої Вітчизняної війни, гігантська чаша Вічного вогню, виставка військової техніки, алея Міст героїв.

Поїздка до м.Бровари до торгово-розважального центру ТЕРМІНАЛ: найбільший в Україні критий аквапарк, картинг, лазертаг.

Для заїзду 03.01.21. Різдвяна святкова вечеря!

5-й день. Четвер.

Михайлівський золотоверхий, скляний міст «Кличко», фунікулер, Поділ.

Софійська площа – головна ялинка України .

Михайлівський Золотоверхий монастир – найдавніший собор, входить до числа головних пам'яток Києва та поступається за популярністю серед відвідувачів тільки Лаврі. Скляний міст «Кличко» та мальовничі краєвиди Києва. Поштова площа та річковий вокзал. Прогулянка Подолом познайомить Вас з красивим архітектурним ансамблем цього історичного району, це чудова можливість ознайомитися з Києвом таким, «яким він був». Тут досі панує старий дух Києва, він відчувається всюди: таємничі романтичні дворики, вузькі вулиці та провулки з невисокими затишними будинками, які дихають історією та відкривають нам двері до минулого, вул. Петра Сагайдачного, Контрактова площа, Києво-Могилянська академія, Гостинний двір, Флорівський жіночий монастир, церква Миколи Притиска, містичний фонтан «Самсон». Приємна поїздка з міста Нижнього до міста Верхнього на фунікулері – екзотичному трамваї на канатній тязі. Обід у кафе.

Софійський собор, площа. Заходи, ярмарки, гуляння біля головної ялинки України.

ВЕЧІРНЯ ПРОГРАМА. Захопливі колективні ігри «Мафія», «Асоціації».

Для новорічного заїзду святкування Нового Року, святкова вечеря та шоу програма в банкетному залі!

6-й день. П'ятниця.

Печерські Липки – серце Києва (не проводиться для заїзду 27.12.-02.01.!)

«Український Діснейленд» – «Зимова країна» на ВДНГ.

Печерські Липки – один з найпрестижніших районів Києва, зі своїми діловими центрами та аристократичними будівлями.

Шоколадний, Арабський та Пряничний будиночки, Готичний замок відкриють Вам завісу над таємницею життя своїх господарів. Маріїнський парк, Верховна Рада, місток Закоханих, стадіон «Динамо», Ляльковий театр, «Дерево Бажань», музей Води, Арка Дружби Народів, Філармонія, Будинок удови, що плаче, Будинок з Химерами, площа Івана Франка, НСК «Олімпійський», костел Святого Миколая – одна з найкрасивіших споруд міста. Обід у кафе. У вільний час променад в «Океан Плазі», найграндіознішому київському торгово-розважального центрі.

ВДНГ знову стане головним парком зимових розваг для відпочинку киян та гостей столиці. Вхід на територію парку вільний. Безкоштовно можна буде відвідати святковий ярмарок «Корпорація подарунків», тематичні майстер-класи, безліч фотозон, зону фуд-кортів, а також взяти участь у розважальних заходах з аніматорами, які будуть проходити біля ялинки.

ПРОЩАЛЬНИЙ ВЕЧІР КИЇВ 365 - святкова вечеря, розважальна програма в готелі.

7-й день. Субота.

Їдемо, щоб повернутися!

Прогулянка до третього за величиною в світі храму мормонів, ексклюзивний показ деяких внутрішніх приміщень. Розрахунковий час виселення з готелю – 12:00, за наявності вільних номерів, можливе пізніше виселення, обід або вечеря за додаткову плату (80 грн.). Виїзди з готелю о 10:00, 12:00, 14:00 (за попереднім замовленням). Через можливі пробки в дорозі та в залежності від часу доби бажано виїжджати за 1-1,5 години до відправлення потяга.

Сподіваємося, що наша екскурсійна програма, походи та поїздки допоможуть Вам відкрити для себе і полюбити Київ, а українці по праву стануть пишатися своєю столицею!

У вартість не входить:

 • Залізничні квитки
 • Обіди в готелі - 80 грн.
 • Сухі пайки - 80 грн.
 • Обіди на екскурсіях
 • Вхідні квитки на екскурсіях і в поїздках

Залежно від погодних умов та інших непередбачуваних подій, ми залишаємо за собою право змінювати порядок і час екскурсій.

Також радо запрошуємо Вас в КАРПАТИ - в Трускавець і Ворохту, в наші традиційні тижневі тури ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ і КАРПАТИ - ВОРОХТА ЦІЛИЙ РІК.

Час роботи кафе і приблизний графік заходів:
7:30-9:00 сніданок;
8:00-9:30 початок екскурсій;
13:00-14:00 обід (за попереднім замовленням, вартість 80 грн.);
18:00-19:00 вечеря (пізній обід);
в 19:30 виїзд «ВЕЧІРНІЙ КИЇВ» для знайомства зі столицею у більш романтичній та загадковій вечірній атмосфері.

1-й день. Неділя.

Знайомтеся: КИЇВ!

Тур починається щонеділі. Туристів, що прибувають до Києва, після 8:00 на виході з Південного терміналу Центрального залізничного вокзалу, який з'єднаний переходом з метро «Вокзальна», зустріне наш представник готелю з табличкою «КИЇВ 365» і проведе до туристичного автобусу. Ви можете покласти речі та рушити самостійно погуляти Києвом; перекусити або випити запашної кави у численних кафе вокзалу; з 8:00 відвідати виставку локомотивів і вагонів у музеї залізничного транспорту, що знаходиться прямо на території вокзалу; з 8:30 прогулятися ботанічним садом імені О. Фоміна; зайти до одного з наймолодших храмів нашої країни – церкви Великомученика Георгія Переможця.

О 10:00 від'їзд автобуса від вокзалу й початок автобусно-пішохідної екскурсії "Київ часів Володимира та Ярослава», головні собори й площі столиці, Андріївський узвіз.

О 17:00 приїзд та поселення до готелю КИЇВ 365, 18:30 інформаційна зустріч, пізній обід, чаювання з тістечком. Захопливі колективні ігри «Мафія», «Асоціації».

ДОКЛАДНІШЕ

Київський національний університет ім. Шевченка, Володимирський Собор – пам'ятка неовізантійської архітектури, Київська Опера – прекрасна будівля в стилі французького Ренесансу, Золоті Ворота – пам'ятка оборонного зодчества Давньоруської держави, Софійський собор – храм, побудований у першій половині XI століття Ярославом Мудрим – головна святиня Київської Русі, пам'ятник Богдану Хмельницькому. Пейзажна алея – зона відпочинку з оригінальним дитячим сквером і химерними скульптурами – героями дитячих казок, які подарують чудовий настрій! Зупинка на каву в кафе. Старокиївська гора – «серце» Києва: терем княгині Ольги, капище князя Володимира, руїни Десятинної церкви. Андріївська церква – красива церква Києва, реконструйований Андріївський узвіз – творча атмосфера та ринок сувенірів, Замок Річарда.

2-й день. Понеділок.

Європейська столиця – оглядова екскурсія.

Поїздка на фабрику ялинкових іграшок.

Оглядова екскурсія познайомить Вас з районами Києва, відомими місцями, покаже місто часів Київської Русі, класичне та архітектурне, сучасне й динамічне. Мальовничі панорами столиці: 102-метровий монумент «Батьківщина-мати», Лавра, київські вали, могутній Дніпро, куполи церков. Міст Патона, лівобережний Київ, Оболонь і його сучасна набережна, обід у кафе.

Екскурсійна програма фабрикою ялинкових іграшок у супроводі досвідченого екскурсовода.

ВЕЧІРНІЙ КИЇВ - Хрещатик, Майдан, Алея Героїв Небесної Сотні.

ДОКЛАДНІШЕ

Склодувний цех – вогонь, скло, повітря, талант і вміння майстра - народження скляної кулі. Цех сріблення й фарбування – прозора скляна кулька перетворюється на срібну або дзеркальну. Майстерня художників – розпис куль різних форм і розмірів, у різних стилях і техніках виконання, з різноманітними сюжетами й мотивами. Музей ялинкових прикрас – унікальні та надзвичайно коштовні прикраси з Франції, Італії, Польщі та США – Фаберже, Swarovski, прикраси з венеціанського скла. Казкове Різдвяне містечко «Christmas village» в мініатюрі та жителі самого містечка, які поспішають у своїх справах під святкові мелодії новорічних пісень. "Чарівний ліс" – реальність, яка існує тільки в казках, відчути себе їх частиною – зовсім незвичайне відчуття. Пошта Діда Мороза – можливість придбати сувенірну листівку та надіслати листа до Резиденції Діда Мороза, а також сфотографуватися на пам'ять. Фірмовий магазин ялинкових прикрас – кращі ціни, якість та асортимент порадують кожного покупця! Можлива участь у майстер-класі з художнього розпису ялинкових прикрас.

3-й день. Вівторок.

Поїздка до «Межигір’я».

ТРК «LAVINA».

Межигір'я – символ корупції президентського масштабу – казкове багатство, що змінює свідомість! Завдяки революційним подіям 2014 роки ми «заслужено» прогуляємося, відпочинемо, захопимося красою та обуримося розкішшю 140-гектарного шедевру садово-паркового мистецтва, який колись був найзакритішим об'єктом країни: клубний будинок Хонка, штучні озера з фореллю та фонтанами, тенісний корт, справжні дніпровські кручі, розкішні краєвиди Київського моря, їстівний зоопарк, поле для гольфу, майданчик для гелікоптерів, гараж ретро-автомобілів, будиночок Путіна, причал для яхт, палац на воді.

Охочих завозимо до торгово-розважального комплексу «LAVINA», тут дорослі рушать на шопінг зі спеціальними дисконтними знижками, що організовані готелем КИЇВ 365, а діти та прихильники активного проводження часу можуть відвідає атракціони, кінотеатри, фуд-зони.

ВЕЧІРНІЙ КИЇВ - оглядова автобусна екскурсія центральними вулицями та площами, що стихли. «Вічний вогонь» Парку Слави, пам'ятники Івану Кожедубу та Леоніду Бикову, меморіальна «Свіча».

4-й день. Середа.

Києво-Печерська Лавра. Меморіал Батьківщина-Мати.

Торгово-розважальний центр ТЕРМІНАЛ.

ВЕЧІРНІЙ КИЇВ - Золотоворітський сквер, Ярославів Вал, привиди містичного Будинку Барона, «київські дивини», Софіївська площа в світлі унікальної ілюмінації.

Києво-Печерська Лавра – найстаріший православний храм та одне з найсвятіших місць в Україні, колиска українського християнства, найдавніший монастир Київської Русі, Ближні та Дальні печери, головна реліквія – мощі преподобних отців, поховання билинного Іллі Муромця. Обід у трапезній. Відвідування грандіозного меморіального комплексу «Батьківщина-Мати» та музею Великої Вітчизняної війни, гігантська чаша Вічного вогню, виставка військової техніки, алея Міст героїв.

Поїздка до м.Бровари до торгово-розважального центру ТЕРМІНАЛ: найбільший в Україні критий аквапарк, картинг, лазертаг.

Для заїзду 03.01.21. Різдвяна святкова вечеря!

5-й день. Четвер.

Михайлівський золотоверхий, скляний міст «Кличко», фунікулер, Поділ.

Софійська площа – головна ялинка України .

Михайлівський Золотоверхий монастир – найдавніший собор, входить до числа головних пам'яток Києва та поступається за популярністю серед відвідувачів тільки Лаврі. Скляний міст «Кличко» та мальовничі краєвиди Києва. Поштова площа та річковий вокзал. Прогулянка Подолом познайомить Вас з красивим архітектурним ансамблем цього історичного району, це чудова можливість ознайомитися з Києвом таким, «яким він був». Тут досі панує старий дух Києва, він відчувається всюди: таємничі романтичні дворики, вузькі вулиці та провулки з невисокими затишними будинками, які дихають історією та відкривають нам двері до минулого, вул. Петра Сагайдачного, Контрактова площа, Києво-Могилянська академія, Гостинний двір, Флорівський жіночий монастир, церква Миколи Притиска, містичний фонтан «Самсон». Приємна поїздка з міста Нижнього до міста Верхнього на фунікулері – екзотичному трамваї на канатній тязі. Обід у кафе.

Софійський собор, площа. Заходи, ярмарки, гуляння біля головної ялинки України.

ВЕЧІРНЯ ПРОГРАМА. Захопливі колективні ігри «Мафія», «Асоціації».

Для новорічного заїзду святкування Нового Року, святкова вечеря та шоу програма в банкетному залі!

6-й день. П'ятниця.

Печерські Липки – серце Києва (не проводиться для заїзду 27.12.-02.01.!)

«Український Діснейленд» – «Зимова країна» на ВДНГ.

Печерські Липки – один з найпрестижніших районів Києва, зі своїми діловими центрами та аристократичними будівлями.

Шоколадний, Арабський та Пряничний будиночки, Готичний замок відкриють Вам завісу над таємницею життя своїх господарів. Маріїнський парк, Верховна Рада, місток Закоханих, стадіон «Динамо», Ляльковий театр, «Дерево Бажань», музей Води, Арка Дружби Народів, Філармонія, Будинок удови, що плаче, Будинок з Химерами, площа Івана Франка, НСК «Олімпійський», костел Святого Миколая – одна з найкрасивіших споруд міста. Обід у кафе. У вільний час променад в «Океан Плазі», найграндіознішому київському торгово-розважального центрі.

ВДНГ знову стане головним парком зимових розваг для відпочинку киян та гостей столиці. Вхід на територію парку вільний. Безкоштовно можна буде відвідати святковий ярмарок «Корпорація подарунків», тематичні майстер-класи, безліч фотозон, зону фуд-кортів, а також взяти участь у розважальних заходах з аніматорами, які будуть проходити біля ялинки.

ПРОЩАЛЬНИЙ ВЕЧІР КИЇВ 365 - святкова вечеря, розважальна програма в готелі.

7-й день. Субота.

Їдемо, щоб повернутися!

Прогулянка до третього за величиною в світі храму мормонів, ексклюзивний показ деяких внутрішніх приміщень. Розрахунковий час виселення з готелю – 12:00, за наявності вільних номерів, можливе пізніше виселення, обід або вечеря за додаткову плату (80 грн.). Виїзди з готелю о 10:00, 12:00, 14:00 (за попереднім замовленням). Через можливі пробки в дорозі та в залежності від часу доби бажано виїжджати за 1-1,5 години до відправлення потяга.

Сподіваємося, що наша екскурсійна програма, походи та поїздки допоможуть Вам відкрити для себе і полюбити Київ, а українці по праву стануть пишатися своєю столицею!

У вартість не входить:

 • Залізничні квитки
 • Обіди в готелі - 80 грн.
 • Сухі пайки - 80 грн.
 • Обіди на екскурсіях
 • Вхідні квитки на екскурсіях і в поїздках

Залежно від погодних умов та інших непередбачуваних подій, ми залишаємо за собою право змінювати порядок і час екскурсій.

Також радо запрошуємо Вас в КАРПАТИ - в Трускавець і Ворохту, в наші традиційні тижневі тури ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ і КАРПАТИ - ВОРОХТА ЦІЛИЙ РІК.

4 Екатерина
03/06/2019
Дуже потішів трансфер з аеропорту в готель і з готелю на вокзал. Відмінне рішення, якщо заїхати / виїхати потрібно дуже рано / пізно, до того ж не потрібно витрачатися на таксі. Плюс - дуже чуйні співробітники на ресепшені. Цілком гідне співвідношення ціни / якості.

4 валерий
04/06/2019
Большое спасибо от всего коллектива Компании "Энелайз"! Очень хорошо, организованно, вкусно, комфортно и на прекрасном уровне нам помогли провести выходные и отметить наш 21-ый День Фирмы! Отдельное спасибо экскурсоводу Валентине! Персонал приветливый и услужливый, кухня прекрасная, условия проживания достойные! 

4 Светлана
04/06/2019
Спасибо за отличный отдых! Вы молодцы. Вы в Украине первые, кто предоставляют такой прекрасный отдых. Цены радуют – они доступны всем.

5 Мельникова Е.Н. array(№817) Кривой Рог
29/05/2019
Все было на высшем уровне. Комфортные номера, интересные экскурсии, вкусные завтраки ужины, веселые мероприятие, отличный коллектив. Большое спасибо за прекрасный отдых. Замечаний нет. Пожелания - как можно дольше нас радовать вашим вниманием.

5 Ольга
31/05/2019
Впечатления самые лучшие! Хорошая организация, включая встречу, поселения, дальнейшее внимания. Работа персонала на отлично. Администрация безупречно. Экскурсоводы образованы, грамотны, любят свою работу. Официанты доброжелательны. Горничные особая благодарность. Вкусно, питательно, разнообразно, достаточно. Программы составлены со знанием дела, продуманы, несут много интересной информации. С нетерпением ждем открытия новых отелей сети в Украине. Услуг более, чем достаточно. С таким комфортом хочется увидеть Львов, Одессу, Волынь. Желаю успехов. Желаю развития, привлекать как можно больше туристов, бизнес гостей, желающих просто побывать в столице и других интересных местах. С благодарностью №711.

4 Юлия
28/05/2019
Благодарим всех сотрудников отеля "Киев 365" за незабываемую неделю отдыха. Доступные цены, отличный сервис, насыщенная экскурсионная программа, квалифицированные экскурсоводы, хорошая кухня, уютные и очень чистые номера. Рекомендуем всем и сами обязательно будем пользоваться услугами сети туристических комплексов 365.

5 ЕЛЕНА
22/05/2019
Я с женой провёл в вашем отеле три дня. Приехали мы в Киев из Белоруссии, чтобы встретиться с друзьями, они живут в Черкассах. У наших жен дни рождения 19 и 20 ноября. Мы решили отпраздновать эти дни совместно в Киеве. Отель выбирали сами в интернете. Я и моя супруга остались очень довольны самим отелем, номерами, возможностью спокойно припарковать автомобиль внутри на территории отеля, включенными в стоимость трансферами и такси, безотказностью администраторов, а я просил их и о покупке цветов и о возможности забрать заказанный мной парфюм у курьера. Ни разу мне не сказали НЕТ. Огромное спасибо за сервис, он заслуживает самых лучших слов благодарности. Буду рад советовать Ваш отель своим друзьям, и думаю ещё и сам воспользуюсь Вашими услугами. Да вот забыл ещё сказать отдельное спасибо кухне, украинская кухня как всегда на высоте!

5 Казанцева Татьяна Анатольевна, 0974857754
24/05/2019
Прошло несколько недель после тура "Киев 365", а приятные воспоминания о прекрасном отдыхе остаются неизгладимы. Продумано всё до мелочей, как говорится "театр начинается с гардероба" , а здесь приятная встреча на южном терминале вокзала и радушное гостеприимство в уютном холле отеля с ароматным чаем, сладостями и шампанским по желанию. Прекрасная ухоженная территория комплекса, уютные чистые номера и приветливый персонал, работающий 24 часа в сутки и готовый всегда выслушать и ответить на все возникающие вопросы. Очень разнообразна и насыщена экскурсионная программа в сопровождении эрудированных экскурсоводов. Особая благодарность ребятам - экскурсоводам Игорю и Руслану. Водитель Юрий - виртуоз на дорогах, приветливый и внимателен. А какая кухня и уютный ресторанчик! За неделю ни одно блюдо не повторилось. и всё по-домашнему очень сытно и вкусно. Огромное спасибо всем, кто принимал участие в создании и разработке туров по прекрасным уголкам Украины. Сервис на высоте, отдых прекрасный. Хочу ещё раз посетить Киев весной, побывать в Карпатах и в Крыму. Вы умеете радовать и удивлять, делаете отдых приятным и комфортным. С уважением и благодарностью Анна Дробная. Днепропетровск.

4 Гость
19/05/2019
Долго думала где провести отпуск, по совету знакомых решила посетить "Киев 365". Очень понравилось. Всё , что в предыдущих отзывах, чистая правда, не буду повторяться. Огромное спасибо всему молодому слаженному коллективу. УСПЕХА И ПРОЦВЕТАНИЯ!

4 Ирина, Конотоп
21/05/2019
К Вам хочется возвращаться!!! Молодая команда заслуживает уважения и похвалы. За труд прекрасный и уменье, Хотим спасибо вас сказать За то,что вам в обыкновенье, Нам лучший отдых показать. За то что вы свою работу Чудесно выполнить смогли, Что делали ее в охоту И до конца все довели! За качество спасибо скажем, За четкость с ясностью во всем О вас мы всем друзьям расскажем, Чтоб шли заказы день за днем! Вы как работники без цены! Таких как вы найдешь едва, Умны добры,совсем не ленны, Умений в вас ну просто тьма, И все,за что вы ни возьметесь Выходит качественно в срок, От нас в стихах примите почесть За замечательный итог! Спасибо милые,большое, Что вы порадовали нас, Спасибо русское простое За наш исполненный заказ! Счастья,удачи и процветания. Пусть Бог благословит всех,кто участвует в этом проекте!!!

Дивитись всі відгуки
Парк – Готель «Київ 365»
Парк – Готель «Київ 365»

«Парк Готель КИЇВ 365» - новий, тихий і комфортний готельний комплекс в стилі «іспанського дворика» з красивим ландшафтним дизайном і вічнозеленими рослинами, складається з 63 номерів рівня 4 *, ресторану, кафе, бару, конференц-залів, салону краси, розташований в 5км від аеропорту Жуляни (Київ), в 10 км від центру Києва і в 200 м від кільцевої дороги, в районі "мормонської" церкви. До готелю швидко і зручно дістатися з будь-якого в'їзду в столицю.

розгорнути
Мапа проїзду
Все включено у вартість від 1800 грн: Проживання 7 днів/6 ночей у кімнатах комфорту Сніданки та пізні обідиТрансфери від / до вокзалів і метро «Вокзальна»Щодня екскурсія пам’ятками Києва та околицямиПоїздки-прогулянки площами та вулицями столиці «Вечірній Київ»Новорічний бенкет і шоу-програма для заїзду 27 грудня.Різдвяна вечеря для заїзду 03 січня
У вартість туру не входить: Залізничні квиткиОбіди в готелі – 80 грн.Сухі пайки – 80 грн.Обіди на екскурсіяхВхідні квитки на екскурсіях і в поїздках
  Зв'яжіться з нами!
  Ми з радістю допоможемо спланувати Ваше незабутню подорож.
  Мы в соц. мережах
  Контакти
  call-phone0 800 331 365 Безкоштовно
  call-phone067 524 0 524 (Ворохта 365)
  call-phone097 365 4 365 (Трускавець 365)
  call-phone098 365 7 365 (Черкащина 365)