выберите

Фильтр по отзывам:
Все желающим отрыть для себя лыжи,научится и получить базу знаний стоять на лыжах,это отличное место где можно провести самые яркие воспоминания и опыт ,Трускавец 365 это не просто Отель с своими плюшками ,это супер дислокация Тур походов круглый год и зимой это Лыжи в которых ты влюбляется не перестаёшь ,Крутогор даст вам опыт наслаждения улыбку и приятную усталость... Спасибо Вам , что даёте возможность людям оставить в памяти душе яркие теплые воспоминания и всегда вернутся снова и снова туда.... Трускавец-Ворохта в моем !!!
развернуть

К вам хочется вернуться!Вы очень гостеприимные!
развернуть

Трускавець-365- супер!!!Найкращий відпочинок,найкращі умови,найкращі екскурсоводи,найкращі екскурсії!!!Хочу ще!!!
развернуть

Огромная благодарность за хорошее времяпровождение. Не хочется уезжать
развернуть

Обожнюю відпочинок в Трускавці в готелі 365, тільки приїхали, а уже сумуємо за вами, чекаємо на восьму подорож в наступному році. 🙂
развернуть

Это место волшебное, люди сказочные! Скучаем и обещаем вернуться! Весь коллектив 365 с наступающими праздниками! Всем здоровья, успехов и процветания в вашей работе! Берегите Маричку, она Лучшая!!!
развернуть

Люди ездить в 365_в кайф. Получите море удовольствий за небольшие затрати.
развернуть

Лучший отдых. Скучаем, очень хочется опять к вам вернуться. Отдых организован прекрасно. Процветания вам и с наступающим новым годом.
развернуть

Добре коли люди відмінно працюють. А ще краще коли ці ж люди вміють правильно і з душею організувати відпочинок інших. Це - про колектив отелю ТРУСКАВЕЦЬ 365!
развернуть

Друзі, спішу поділитись з вами щирим відгуком про наш чудовий відпочинок у готелі Ворохта🏞️ Можу відверто сказати,що купуючи тур @tur365hotels_official "Все включено", Ви отримаєте неймовірне задоволення від кожної хвилини перебування в цьому казковому місці🤩 Перше,що вразило особисто мене - дуже привітний та ласкавий персонал. Не встигаєш озвучити своє прохання,а всі питання вже вирішено 👌 Номера чудові,прибирають кожен день, часто змінюють особисті рушники🌺 Харчування - це окрема тема😋 Готують по-домашньому, їжі вдосталь, все смачнюще! Всюди чистота й порядок 💫 Кожен день нові цікаві екскурсії по різних історичних містах і культурних спадщинах Карпат🏂⛷️🚞. Навіть з маленькими дітками можно активно і цікаво проводити час👪. Кожен вечір розважальні програми 💃🕺. Додатково можно замовити прогулянки конями, відпочинок у лазнях, чанах з ароматними травами, катання на квадрациклах, рибалка та багато іншого. Що й казати про красу самих Карпат🌲🌲🌲! Таке свіже повітря, смереки, гори, полонини 🏞️ Місцеві жителі дуже привітні та радушні🤗 Отже, в будь-яку пору року, в будь-якому віці можна отримати незабутню насолоду від гарного відпочинку у найгарніших містах країни,а саме з www.tur365.com.ua "Все включено" ❤️
развернуть

Свяжитесь с нами!
Мы с радостью поможем спланировать Ваше незабываемое путешествие.

Контакты

call-phone0 800 331 365  Бесплатно
call-phone067 524 0 524  (Ворохта 365)
call-phone067 111 0 365  (Трускавец 365)
call-phone098 365 7 365  (Черкащина 365)