выберите

Фильтр по турам:
Повторное посещение принесло дополнительные положительные эмоции. Увидели и побывали в других местах. Ещё остались экскурсии, к которым вернёмся! Спасибо за отдых. Нам очень понравились супер-активы!Всё замечательно! Претензий нет. Вы всё учли, чтоб нам было комфортно!
развернуть

Отдыхали не первый раз и приедем ещё!!! Отдых на все 100%. Всё четко организовано и продумано. Первый раз попробовали рафтинг – он покорил наше сердце. Эмоции зашкаливают. Персонал очень внимательный. Приезжайте, рекомендую.
развернуть

Все просто супер!!! Сподобалось все: номер, кухня, незабутні екскурсії, привітний персонал і веселі вечори. Обов’язково буду всім своїм знайомим рекомендувати приїздити відпочивати до ТК «Ворохта». І бажаю Вам процвітання і гарних відпочиваючих. До Вас хочеться приїздити ще, ще і ще. Дякую, З повагою Смачило Оксана
развернуть

Дуже чудовий відпочинок! Саме те, чого я хотів від своєї відпустки! Нема часу нудьгувати, все дуже добре сплановано. Обов’язково вернуся ще! Окрема подяка гідам-провідникам Марії та Олексію.
развернуть

Готель та програма туру повністю перевершила усі очікування. Сервіс на вищому рівні, індивідуальний підхід до кожного туриста (приємно здивувала така дбайливість та уважність з приводу вегетаріанства). Також, настільки все чітко організовано, до дрібниць. Екскурсії неймовірно захоплюючі, особливо супер актив, безліч панорамних краєвидів, маршрути колоритні, природа навкруги надзвичайно красива та захоплююча. А харчування потребує окремої розповіді: різноманітне, невимовно смачне. Тиждень з вами був ідеальним. Мабуть, моя найкраща відпустка. Обов’язково до вас повернемось, та ще не один раз 100%. P.S.: навіть подруга, котра звикла до відпочинку на морі, лежачи на пляжі і ніякої активності, була вражена настільки, що наступного року вже планує поїздку у Ворохту.
развернуть

Туркомплекс «Ворохта» здивував тим, що про повторне відвідування мрієш вже з першого до останнього дня відпочинку. Колектив готелю – це взірець професіоналізму: я навіть не уявляю, що може бути кращим за обслуговування у Ворохті-365. Нам, туристам, дійсно не давали сумувати, а асортимент напрямків для активних подорожей – вражає. З тим, ніхто не заважав особистому простору.
развернуть

Готель наші очікування виправдав. Вдале місце для сімейного відпочинку. Комфортність номерів на високому рівні. Створено затишну і сімейну атмосферу. Хочу відзначити персонал їдальні: молодці, привітні, уважні. Бажаємо готелю не зупинятися у розвитку. Процвітання!
развернуть

Все було дуже чудово, як завжди! Завжди, тому що ми уже 4-й раз в Ворохті, також були в Трускавець-365, Київ- 365. Робітники готелю дуже приємні, ввічливі та чуйні. Повара готують дуже смачну та різноманітну їжу. Екскурсоводи завжди розповідають багато цікавого, не дають сумувати! Незважаючи, що ми уже тут 4 раз, хочеться повертатися сюди ще. Дуже всім дякуємо за чудовий відпочинок!
развернуть

Приїжджаємо вже третій раз. Всім дуже задоволені. Були навіть нові екскурсії у порівнянні з попередніми візитами. Всі екскурсії дуже цікаві. Смачна і різноманітна кухня, нічого не повторювалось впродовж тижня. Це дуже порадувало. Сподіваюсь, у Вас будуть нові екскурсії, щоб було цікаво приїжджати знову.
развернуть

Отдых очень понравился, поскольку отличался активностью и информативностью (много нового узнали о культуре, традициях, быте, исторических фактах). Полезное сочеталось с активным отдыхом. Кроме этого, следует отметить безупречное качество обслуживающего персонала.
развернуть

Свяжитесь с нами!
Мы с радостью поможем спланировать Ваше незабываемое путешествие.

Контакты

call-phone0 800 505 365  Бесплатно
call-phone067 524 0 524

Уважаемые гости!


Кабинетом Министров Украины с 18 марта 2020 до принятия отдельного решения запрещены пассажирские перевозки и перевозка пассажиров железнодорожным транспортом во всех видах внутренних сообщений для предотвращения распространения коронавирусной инфекции. 

Также запрещено проведение всех массовых мероприятий.
В связи с этими форс-мажорными обстоятельствами сеть туристических комплексов «ОТДЫХ 365» не имеет возможности осуществить недельные туры с заездами 22, 29 марта, возможно и 5 апреля!
Мы также не можем вернуть Вам предоплату за забронированные Вами туры на любые другие даты. Но суммы Ваших предоплат не пропадают, а переносятся на другие возможные и удобные для Вас даты заездов в недельные туры!
 
В этот напряженный для всех нас момент, многочисленный коллектив сети туристических комплексов «ОТДЫХ 365» надеется на понимание и партнёрство! 
 
Берегите себя и своих близких!  До скорых встреч!

This will close in 99999999 seconds

Шановні гості!


Кабінетом Міністрів України з 18 березня 2020 до прийняття окремого рішення заборонені пасажирські перевезення і перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішніх повідомлень для запобігання поширенню коронавирусной інфекції.

Також заборонено проведення всіх масових заходів.
У зв'язку з цими форс-мажорними обставинами мережу туристичних комплексів «ВІДПОЧИНОК 365» не має можливості здійснити тижневі тури з заїздами 22, 29 березня, можливо і 5 квітня
Ми також не можемо повернути Вам передоплату за заброньовані Вами тури на будь-які інші дати. Але суми Ваших передоплат не пропадають , а переносяться на інші можливі і зручні для Вас дати заїздів в тижневі тури!
У цей напружений для всіх нас момент, численний колектив мережі туристичних комплексів «ВІДПОЧИНОК 365» сподівається на розуміння і партнерство!
Бережіть себе і своїх близьких! До швидких зустрічей!

This will close in 9999999 seconds