выберите

Фильтр по турам:
Все продумане дуже добре, я, як гість, дуже задоволена відношенням до мене, про мене дбають, кожен мій крок у надійних руках! Усім дякую!!!
развернуть

Готель «Ворохта» є прикладом готелю європейського рівня, ідеальне місце для сімейного відпочинку. Як давні шанувальники цього закладу, бачимо, що готель розвивається та покращується, з’являються нові маршрути, що сприймаємо як турботу про постійних та давніх клієнтів. Дивовижне поєднання відпочинку на різні смаки з цікавим інформаційним супроводженням. Щира подяка працівникам 5 корпусу за чуйність та гостинність. Окремі слова вдячності працівникам кухні за смачні враження та майстерність. З повагою та вдячністю, сім’я Зєрових.
развернуть

Дякую!!! Відпочиваю у Вас не перший раз, але Ви знаходите, чим насправді здивувати. Усі мої побажання стосовно проживання та їжі були виконані на найвищому рівні.
развернуть

Все дуже добре. Приємно бачити ті самі обличчя персоналу, як однієї дружньої родини. Завжди можеш побачити і відчути доброзичливість, посмішки, чистоту, відповіді на будь-які запитання.
развернуть

Весь персонал дуже професійний та привітний. Їжа дуже смачна і її вистачало з головою. Дякуємо за екскурсії, за доброзичливе ставлення. Не все встигли спробувати, бо приїхали вперше. Обов’язково повернемося до Вас. Всього вистачало, жодних мінусів. Натхнення Вам і Добра!!! Дякуємо за все, до зустрічі в Карпатах!!!
развернуть

Відпочиваємо у Ворохті другий рік, в цьому році ще краще! Дуже добре, що ви розвиваєтесь та робите все, щоб туристам було комфортно відпочивати. Дякуємо! Успіхів вам та процвітання!
развернуть

Я могу сравнить с разными отелями не только в Украине и скажу, что была приятно удивлена обслуживанием. Спасибо всей команде отеля Ворохта, с Вами приятно отдыхать, комфортно, всё что надо всегда предоставят. Супер отдых, Вы молодцы.
развернуть

Дякуємо за гарний сервіс та обслуговування. Ви – молодці! Вже не перший раз відпочиваємо з Вами і маю надію, що не в останнє. Готель, до якого хочеться повертатися кожного року. До наступних зустрічів.
развернуть

Все було дуже чудово! Весело, смачно, тепло, чисто! Співробітники привітні, кращих не зустрічали! Гід супер! Їжа дуже смачна! Приємно було отримати подарунок на Новий рік від готелю, велике дякую вам! Відпочинок найкращий, я би відпочивала 365 днів на рік тут! Дякуємо за комфортний відпочинок! Ми задоволені
развернуть

Отдыхали у Вас в Ворохте в сентябре 2019 года - спасибо Вам огромное! Все понравилось, персонал просто молодцы - и подскажут, и помогут! В 2018 году были в Трускавце у Вас, в этом - поедем ещё в Черкассы. Спасибо Вам за Вашу работу!
развернуть

Свяжитесь с нами!
Мы с радостью поможем спланировать Ваше незабываемое путешествие.

Контакты

call-phone0 800 505 365  Бесплатно
call-phone067 524 0 524

Уважаемые гости!


Кабинетом Министров Украины с 18 марта 2020 до принятия отдельного решения запрещены пассажирские перевозки и перевозка пассажиров железнодорожным транспортом во всех видах внутренних сообщений для предотвращения распространения коронавирусной инфекции. 

Также запрещено проведение всех массовых мероприятий.
В связи с этими форс-мажорными обстоятельствами сеть туристических комплексов «ОТДЫХ 365» не имеет возможности осуществить недельные туры с заездами 22, 29 марта, возможно и 5 апреля!
Мы также не можем вернуть Вам предоплату за забронированные Вами туры на любые другие даты. Но суммы Ваших предоплат не пропадают, а переносятся на другие возможные и удобные для Вас даты заездов в недельные туры!
 
В этот напряженный для всех нас момент, многочисленный коллектив сети туристических комплексов «ОТДЫХ 365» надеется на понимание и партнёрство! 
 
Берегите себя и своих близких!  До скорых встреч!

This will close in 99999999 seconds

Шановні гості!


Кабінетом Міністрів України з 18 березня 2020 до прийняття окремого рішення заборонені пасажирські перевезення і перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішніх повідомлень для запобігання поширенню коронавирусной інфекції.

Також заборонено проведення всіх масових заходів.
У зв'язку з цими форс-мажорними обставинами мережу туристичних комплексів «ВІДПОЧИНОК 365» не має можливості здійснити тижневі тури з заїздами 22, 29 березня, можливо і 5 квітня
Ми також не можемо повернути Вам передоплату за заброньовані Вами тури на будь-які інші дати. Але суми Ваших передоплат не пропадають , а переносяться на інші можливі і зручні для Вас дати заїздів в тижневі тури!
У цей напружений для всіх нас момент, численний колектив мережі туристичних комплексів «ВІДПОЧИНОК 365» сподівається на розуміння і партнерство!
Бережіть себе і своїх близьких! До швидких зустрічей!

This will close in 9999999 seconds