выберите

Фильтр по турам:
Те шо ви робите це саме те що необхідно нашій родині . Ми із задоволенням користуємось Вашими послугами та рекомендуємо Вас своїм знайомим. Готель – супер, покоївки супер, ресторан – супер, прокат лиж –супер.
развернуть

Тижневий тур «Трускавець 365» запам’ятався так : - професійний сервіс та умови проживання; - різноманітність екскурсій та чудова їхня організація - безкоштовне спорядження та організація гірськолижного відпочинку; - облаштування різноманітного та веселого проведення вечірніх програм; - смачний та різноманітний шведський стіл
развернуть

Нам дуже сподобалось відпочивати у вас. Ми задоволені якістю обслуговування. Персонал готелю привітний, чуйний, турботливий. Питання вирішуються швидко. Дуже задоволенні. Обов’язково приїдемо до вас наступного року.
развернуть

Велика подяка персоналу за наш відпочинок! Обов’язково повернемося. Для нас домівка в Карпатах – це готель «Ворохта».
развернуть

Ми вперше відпочиваємо у Вашому комплексі. Дуже, дуже сподобалось! Наш час розпланували погодинно. Побачили дуже цікаві міста України. Рекомендую!!!
развернуть

Отдыхаем не в первый раз. Очень рады развитию комплекса. Организация хорошая. Менеджеры и персонал – приветливы и радушны. Приятна встреча с шампанским; момент горячих напитков во время поездки на Буковель очень порадовал; так же наличие сушки и хранение лыж. Работа горничных безупречна. Всем огромное спасибо за наш отдых!
развернуть

Приятный отель «Ворохта 365», отзывчивый и вежливый персонал, чистые номера. Время в недельном туре пролетает незаметно: постоянно заняты отдыхом и приятным времяпровождением. Еда в туре разнообразная и вкусная, практически не повторяется. Отдых разнообразен для всех возрастов.
развернуть

Всё очень достойно, персонал отзывчивый; для семейного отдыха – идеальное место. Питание шикарное, голодными нас не оставили . Очень порадовало, что на каждый день есть выбор в экскурсиях, активах или лыжным «отдыхом». В номерах тепло и уютно, очень большой «+» в зимний сезон. В молодцы!!! Все отлично! Спасибо!
развернуть

Відпочинок дуже сподобався, задоволені на всі 10. Колектив привітний, ввічливий. Дуже давно мріяли побувати в Карпатах, я в захопленні, хочу побувати у Вас ще восени зі своїми внуками. Дуже велике ДЯКУЄМО.
развернуть

Впервые решили отдохнуть на контрасте, до этого выбирали ежегодно пляжный заграничный отдых. Мы ведём достаточно активный образ жизни, и, честно говоря, наше решение приехать к вам никто из родных не поддержал (дескать, в отпуске хотя бы расслабьтесь). А мы в восторге! Сочетание комфорта с активным времяпровождением, разнообразие в выборе, да ещё за такую замечательную цену и ощущение заботы, как будто находишься в гостях у очень родных людей! И никакого барьера – ни языкового, ни духовного! Все стараются! Спасибо за заботу и радушие!!!
развернуть

Свяжитесь с нами!
Мы с радостью поможем спланировать Ваше незабываемое путешествие.

Контакты

call-phone0 800 505 365  Бесплатно
call-phone067 524 0 524

Шановні гості!


Мережа готелів ВІДПОЧИНОК 365 з 20 червня відчинила для Вас гостинні двері і запрошує у всі наші тури ВОРОХТА 365, ТРУСКАВЕЦЬ 365, ЧЕРКАЩИНА 365, КИЇВ 365! До вже існуючої 30% знижки раннього бронювання, ми робимо додаткову 35% знижку на тури ВОРОХТА 365 на заїзди до 4 липня і додаткову 20% знижку на тури ТРУСКАВЕЦЬ 365 на заїзди до 10 липня!


Починаючи з травня люди з великих міст активно «тікають» в наші чисті, гірські карпатські регіони, відпочити і оздоровитися, підняти настрій і імунітет. У Трускавці та Ворохті, а також у прилеглих туристичних регіонах не виявлено жодного випадку захворювання COVID-19 і давно скасовані жорсткі карантинні заходи. У Ворохті пройшли сильні дощі та місцями вода винесла на дорогу камені. Але прогноз погоди вже сприятливий, дороги розчистили, вода спустилися з гір на рівнини і там розлилася за сотні кілометрів від Карпат.


Поки в напрямку Львова (Трускавця) запущені поїзда тільки з Києва, Харкова, Одеси, а в напрямку Івано-Франківська (Ворохти) тільки з Києва, тому ми очікуємо вашого приїзду на особистому авто. Для економії на паливі, менеджери з бронювання можуть з'єднати Вас з земляками-туристами, котрі їдуть у цей же тур. Також туристам з Дніпра, Харкова, Кривого Рогу пропонуємо приїхати в суботу швидкими і комфортними поїздами Інтерсіті в Київ, а потім з зручною пересадкою в столиці поїздом Інтерсіті


№749 Київ - Івано-Франківськ (з Києва в суботу 14:07, прибуття в Івано-Франківськ 22:16, із наступними нашим трансфером в Ворохту; по закінченні туру виїзд з готелю в суботу о 6:00, відправлення поїзда з Івано-Франківська 9:05, прибуття в Київ 17:21) або


№743 Київ - Львів (відправлення поїзда з Києва в суботу 17:33, прибуття у Львів 22:49, з наступним нашим трансфером в Трускавець; по закінченні туру виїзд з готелю в суботу в 4:00, відправлення поїзда зі Львова 6:02, прибуття в Київ 11:17). Ці поїзди добре стикуються з багатьма потягами.


1). Інтерсіті №739 Кривий Ріг - Київ (з Кривого Рогу 6:15, прибуття в Київ 11:53, ціна квитка 340грн, з Києва 17:22, прибуття в Кривий Ріг 23:09). Поїзд № 076 (з Києва 21:28, прибуття в Кривий Ріг 06:23).


2). Інтерсіті №733 Покровськ - Київ (з Дніпра 07:01, прибуття в Київ 12:48, ціна квитка 370грн, з Києва 17:35, прибуття в Дніпро 23:29).


3). Інтерсіті №725 Харків - Київ (з Харкова 07:15, прибуття в Київ 12:01, ціна квитка 352грн, з Києва 18:02, прибуття до Харкова 22:47).


Гостям, які не встигають комфортно пересісти на потяг до Івано-Франківська день в день (наприклад, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса, Костянтинівка), ми пропонуємо зупиниться в нашому столичному Парк-готелі КИЇВ 365 за спеціальною ціною 300грн за людину зі сніданком і вечерею.


Для жителів Кривого Рогу організовані регулярні автобусні рейси в наші готелі Кривий Ріг-Трускавец365-Кривий Ріг і Кривий Ріг-Ворохта365-Кривий Ріг. Виїзд з Кривого Рогу щосуботи з 22:00 до 23:00, виїзди з готелів щоп'ятниці о 23:00 », вартість проїзду в одну сторону 400грн, час у дорозі 16-18 годин.

This will close in 9999999 seconds