выберите

Фильтр по турам:
После первого посещения в 2015 году, мой девиз: «Гуцульщина – любовь моя.» Карпаты и Ворохта теперь навсегда в моем сердце. Каждый из вас очень душевный человек! Я всегда желаю быть с вами! Алексей, Владимир, Юрий, Мария – прекрасные и интересные гиды. Кухня – удовольствие в степени!!! Администраторы – цукерочки!!! Люблю Вас!!!
развернуть

Хочемо подякувати за гарну організацію відпочинку (чисті номери, привітний персонал, широкий вибір екскурсій). Та особливо екскурсоводам Миколі та Юрію. Справжні майстри своєї справи! З ним навіть під час підйому на Говерлу ми почували себе в безпеці та в доброму гуморі! Щире дякую!
развернуть

Лучший вариант отдыха в Карпатах! Очень вежливый персонал, еда ни разу не повторялась, ее, действительно, было много и она была вкусной. Номера отличные. Спасибо гидам Денису и Марии за отличные супер-активы и экскурсии. Обязательно вернёмся в следующем году!
развернуть

Дуже подобається відпочивати у готелі і гарні походи. Дуже широкий асортимент подорожей, походів, екскурсій на будь-який смак. Гіди просто молодці!!! Інший персонал теж заслуговує найвищої оцінки. Відпочиваю у вас другий рік поспіль і не помітив жодної незручності. Проблем також не було. Всі питання вирішуються дуже швидко та професійно!!! Так тримати!!!
развернуть

«Ворохта-365» - професійна команда. Альтернативи послугам, які ви надаєте, не має. Кожен раз вражаєте своєю гостинністю, цікавими та різноманітними походами, а також змінами на краще. Вже зараз плануємо повернутись до вас наступного року.
развернуть

Дякуємо Вашому готелю за прекрасний відпочинок!!! Ми потрапили до Вас через бронювання на сайті в інтернеті. Час проведений тут став для нас справжнім подарунком! Не хочеться їхати від Вас , тут наче вдома! Все тут душевно і затишно. Прекрасне обслуговування гостей. Дуже смачна кухня, якісні послуги рецепції , покоївки та їх робота, чисто все. А кухня , і ці щедрі і дуже смачні сніданки і обіди!! Басейн. Музиканти, Скрипаль- Віртуоз!! Дякуємо. Подарунок на день народження. Приємно і неочікувано! Дякуємо Богу за цю поїздку, і що у Трускавці приїхали саме до Вас !!
развернуть

Відпочиваємо другий раз , висловлюємо подяку всім працівникам “Трускавець 365” за створені та надані для нас прекрасні умови для відпочинку. В готелі панує атмосфера затишку та комфорту. “Трускавець 365” реально хороше місце, куди хочеться приїхати ще раз. Усьому персоналу зичимо здоров'я , натхнення та гарного настрою!!! Миру добробуту, процвітання та подальшого розвитку готелю!!!
развернуть

Відпочивали 2 тижні в готелі. Всім переїздити жити до готелю, бо в готелі як вдома!! Обожнюю персонал, шикарну кухню, привітливих і турботливих кухарів. За екскурсії окрема подяка! Була б грамота або медаль – це 1 місце!!! Хлопці провідники це люди які знаходяться точно на своєму місці – вони живуть роботою. Ці миті незабутні. Люблю цілую! Чекайте!!
развернуть

Ми відпочиваємо з родичами і друзями четвертий рік. Підкупає гостинність, щирість, насичена інформативно виконана програма, формування любові до рідного краю і загалом до всієї України. Все облаштовано зручно, сервіс ненав’язливий, обслуговуючий персонал надзвичайно чемний та доброзичливий. Дякуємо!!!
развернуть

Дякуємо за відпочинок. Умови проживання хороші. Анімація відмінно. Обслуговування хороше. Гарно відпочили. Приїдемо ще. P.S. Харчування дуже добре, але забагато. Рушники міняйте через 3 дні (не раніше).Всім дякуємо за відпочинок!
развернуть

Свяжитесь с нами!
Мы с радостью поможем спланировать Ваше незабываемое путешествие.

Контакты

call-phone0 800 331 365  Бесплатно
call-phone067 524 0 524  (Ворохта 365)
call-phone097 365 4 365  (Трускавец 365)
call-phone098 365 7 365  (Черкащина 365)