ᐉ Отзывы о турах от Туристического Комплекса 365 | отдых ❸❻❺
Фильтр по турам:
Всей Черкащине 365! и Всем кто причастен к: чистоте и порядку, спокойствию и миру, кто нас вкусно кормил и красиво подавал блюда, кто организовывал досуг в парилочке и массажистам, кто с терпением и любовью возил и водил нас на познавательные и очень интересные экскурсии. и водителю в том числе!,Тем,кто и день и ночь стояли на посту с красивой улыбкой,доброжелательностью и профессионализмом обслуживания - Администраторам!, Саксофонисту-за чувство юмора,любовь к людям и за талант! тем, кто организовывал теплые вечерние посиделки с песнями и танцами! Козаку Александру-за новые впечатления! Мариночке - за сердечный дружеский приём в гостях и разнообразие веселых развлекательных вечерних программ! Анне Олеговне - за профессиональный подход к коллективу и индивидуальное, искренне тёплое отношение к гостям! Хозяину отеля Черкащина 365- за проект "Пiзнай свою Батькивщину за 6 днiв". за то, что дал нам возможность не только путешествовать по интересным и познавательным местам Украины, но и комфортно отдохнуть,вкусно поесть и развлечься!!! Всем Всем Всем! Низкий поклон!!! от многодетных мамочек из Одессы! Спасибо Черкащина 365 за поздравление с Днем Рождения! С Юбилеем 50 л .Мою самую любимую старшую сестричку Олюшку-ей был приятный сюрприз! Процветайте ,расширяйтесь, удивляйте! Мир Вам и здоровья! Обязательно приедем и еще не раз! Будем рекомендовать!
Уважаемая администрация и весь коллектив отеля! Огромное вам спасибо за такой высокий уровень обслуживания! Посещала многие ваши комплексы, а вот братьев и друзей привезла сюда впервые. И их впечатления – «Лучшего обслуживания не встречали!!!» Спасибо отдельное девочкам с рецепции – такое чувство, что они всегда на посту, даже ночью!!! Питание: вкусно, чисто, очень приветливо! Спасибо! И вообще, у нас сложилось впечатление, что когда вокруг такой хаос, ваши отели, и особенно «Трускавец 365» - это островок счастья, позитива и желания возвращаться сюда вновь и вновь.
Готель та програма туру повністю перевершила усі очікування. Сервіс на вищому рівні, індивідуальний підхід до кожного туриста (приємно здивувала така дбайливість та уважність з приводу вегетаріанства). Також, настільки все чітко організовано, до дрібниць. Екскурсії неймовірно захоплюючі, особливо супер актив, безліч панорамних краєвидів, маршрути колоритні, природа навкруги надзвичайно красива та захоплююча. А харчування потребує окремої розповіді: різноманітне, невимовно смачне. Тиждень з вами був ідеальним. Мабуть, моя найкраща відпустка. Обов’язково до вас повернемось, та ще не один раз 100%. P.S.: навіть подруга, котра звикла до відпочинку на морі, лежачи на пляжі і ніякої активності, була вражена настільки, що наступного року вже планує поїздку у Ворохту.
Туркомплекс «Ворохта» здивував тим, що про повторне відвідування мрієш вже з першого до останнього дня відпочинку. Колектив готелю – це взірець професіоналізму: я навіть не уявляю, що може бути кращим за обслуговування у Ворохті-365. Нам, туристам, дійсно не давали сумувати, а асортимент напрямків для активних подорожей – вражає. З тим, ніхто не заважав особистому простору.
Только приятные впечатления от персонала, номера и питания. И море позитивных впечатлений от экскурсий. Уверена, что побывав раз в отеле Трускавец 365, вы обязательно сюда вернётесь!
Від нашої родини Муліних з м. Дніпра, велике ДЯКУЄМО!!! Ви – класні, ви – професіонали! Смачна кухня, де неможливо устояти перед жодною стравою! Класні екскурсії, дуже різні за темпераментом, але різноманітні за колоритом екскурсоводи! Окремо дякуємо за аніматорів дитячої вечірньої програми: діти дуже задоволені. Велика вдячність за гру «Мафія», її ізюминку – ведучу, вона гарний фахівець! Бажаємо багато гарних і вдячних клієнтів та туристів!
У готелі відпочиваємо вперше. Відпочинком дуже задоволені, сподобалось все. Особливо сподобалась екскурсія до Кракова. Велика вдячність гіду Сергію, дуже цікаве та змістовне супроводження. Чекаємо нових цікавих маршрутів за кордон. Обовязково повернемося самі і порекомендуєм своїм друзям.
Відпочивали всією сім’єю, задоволені всім на 100%, рекомендуєм. Обслуговування, номерний фонд, кухня, організація маршрутів , все на високому рівні. Обов’язково приїдемо ще. Кожен день запомятався по своєму особливо. Дякуємо за запас позитивних і яскравих емоцій. Все було максимально комфортно .
Дуже задоволені вашим готелем ! Усе відповідає вищим рівнем якості, доступності, швидкості обслуговування. Дуже смачна їжа шведського столу, привітний персонал, професійний косметолог Лілія. База “Крутогір ” нереально весело, майстерність пані Ольги вражає. Натхнення і аплодисментів, в готелі працюють самі професіонали! Обов’язково приїдемо ще раз!
Готель наші очікування виправдав. Вдале місце для сімейного відпочинку. Комфортність номерів на високому рівні. Створено затишну і сімейну атмосферу. Хочу відзначити персонал їдальні: молодці, привітні, уважні. Бажаємо готелю не зупинятися у розвитку. Процвітання!