Ми запрошуємо до співпраці туристичні агенції. Наша співпраця починається з підписання Агентського договору. Прохання обов’язково вказувати контактний телефон та e-mail в реквізитах, а також повний юридична та фактична адреса вашого агентства.

Ваше винагороду (агентська комісія) обов’язково вказано в усіх наших турах, програмах, спецпропозиції.

Секретар реєструє договір, підписує і відправляє назад вам.

Список договорів

Трускавець 365 – Карпати – Львів – Закарпаття + Гірськолижний тур – Завантажити

Карпати – Ворохта 365 – Буковель + Гірськолижний тур – Завантажити

Який готель вас цiкавить?

Уважаемые гости!


В связи с форс-мажорными обстоятельствами, сеть отелей «ОТДЫХ 365» имеет возможность осуществить недельные туры только после окончания карантина - возможно, с 26 апреля! Мы не можем вернуть Вам предоплату за забронированные Вами туры на любые даты. Но суммы Ваших предоплат не пропадают, а переносятся на другие возможные и удобные для Вас недельные туры!
В этот напряженный для всех нас момент, многочисленный коллектив сети отелей «ОТДЫХ 365» надеется на понимание и партнёрство!
Берегите себя и своих близких, до скорых встреч!

This will close in 99999999 seconds

Шановні гості!


У зв'язку з форс-мажорними обставинами, мережа готелів «ВІДПОЧИНОК 365» має можливість здійснити тижневі тури тільки після закінчення карантину - можливо, з 26 квітня! Ми не можемо повернути Вам передплату за заброньовані Вами тури на будь-які дати. Але суми Ваших передплат не зникають, а переносяться на інші можливі та зручні для Вас тижневі тури! У цей напружений для всіх нас момент, численний колектив мережі готелів «ВІДПОЧИНОК 365» сподівається на порозуміння та партнерство! Бережіть себе і своїх близьких, до зустрічи незабаром!

This will close in 9999999 seconds