Людська шкіра – це найбільший орган чуття, забезпечений масою нервових закінчень. Тому на фізіологічному рівні професійний масаж здатний не тільки поліпшити зовнішні функції організму, але й зцілити багато внутрішніх недугів. Він також справляє позитивний вплив на психічний стан пацієнта, знімаючи внутрішні блоки, даруючи відпочинок, заспокоєння та підвищуючи впевненість у собі.

Одна з основних властивостей лікувально-профілактичного масажу – це поліпшення кровообігу. Внаслідок цього відбувається прискорення обміну речовин в організмі, підвищується швидкість кровотоку і лімфовідтоку, проходять головні болі та спазми. Викид ендорфінів провокує знеболюючий ефект і повністю розслабляє організм, сповільнюючи дихання й даруючи довгоочікуване розслаблення кожній клітинці.

Абсолютно особливе значення сеанси масажу мають для м’язової системи людини – вони допомагають розслабити напружені м’язи, що нили, повертаючи тілу гнучкість і рухливість. Трохи довший за часом масаж починає зачіпати парасимпатичну нервову систему, усуваючи «несправності», нервові скорочення м’язів і позитивно впливаючи на травлення. В результаті пацієнт отримує позбавлення від безсоння, депресії та наслідків стресу. Також унаслідок проведення даних процедур поліпшується мозкова діяльність, відступає відчуття втоми, а на зміну йому приходять концентрація, підвищена увага та кмітливість.

Кваліфіковані і досвідчені масажисти медичного центру санаторно-туристичного комплексу “ТРУСКАВЕЦЬ 365” будуть раді допомогти вам при будь-якому стані і захворюванні. Ми постійно впроваджуємо у свою діяльність успішні світові інновації і використовуємо тільки новинки профільної апаратури.

Подаруйте собі відчуття здоров’я і повної релаксації! Прекрасно знаючи основи лікувального масажу, наші фахівці практикують як ручну, так і апаратну версії дії.

Ручні масажі:

Апаратні процедури:

Обгортання:

Ексклюзивні VIP – обгортання: