Фізіотерапія як розділ медицини включає в себе безліч процедур, що дозволяють досягти максимального результату й значно підвищити рівень власного здоров’я. Без фізіотерапевтичних процедур не обходиться жодна програма відновлення та профілактики в санаторно-курортних умовах. Таке лікування прописується за різних видів захворювань, посттравматичних станів, з метою попередження розвитку багатьох важких хвороб, а також для загального оздоровлення організму.

Переваги лікування фізіотерапією:

  1. Фізичний фактор, що впливає на організм, позбавлений токсичності, він не може викликати алергію або побічні ефекти. В той же час у його здатності часто входить потенціювання дії багатьох лікарських препаратів, що сприяє більш вираженому лікувальному ефекту.
  2. Методи фізіотерапії мають тривалий терапевтичний ефект, який зберігається надовго і навіть може наростати вже після закінчення самого курсу процедур. Та ж фізіотерапія для дітей здатна закласти фундамент бездоганного здоров’я дитини та сприяти його підтримці протягом довгих років.
  3. Відновлювальний курс фізіотерапії майже не має протипоказань і чудово поєднується з іншими лікарськими засобами. Його можна комбінувати як завгодно, поєднуючи різні види лікування та профілактики.

Медичний центр санаторно-туристичного комплексу «ТРУСКАВЕЦЬ 365» має в своєму розпорядженні чотири сучасних фізіотерапевтичних кабінети, в яких кваліфіковані та досвідчені фахівці проводять широкий спектр процедур.

Вартість фізіотерапевтичних процедур: