Користь і відпочинок в одному “флаконі” – подорожуючи, оздоровлюємося “живою” водою.

Вода

Лікар – терапевт санаторно-туристичного комплексу призначить правильний курс прийому води в залежності від Ваших індивідуальних параметрів і стану здоров’я. При хронічних захворюваннях рекомендується мати направлення лікаря. У медичному центрі комплексу можна провести повну діагностику всіх систем організму – зробити аналізи крові і сечі, електрокардіограму, УЗД-діагностику.

Зазвичай триразовий прийом води в день, за годину до їжі, необхідно поєднувати з рухом, прогулянками або легкими фізичними навантаженнями – що і передбачено організованими нами щоденними екскурсіями і походами з харчуванням в обід і з віддаленим прийомом води протягом дня. Для подорожей, як і для бюветів в санаторіях, розроблений варіант спеціального зберігання «Нафтусі» – вода, набирається з першоджерела в спеціальні ємності, не має контакту з повітрям і світлом і зберігає властивості протягом доби.

Для оздоровлення організму досить і тижні перебування на курорті. Але загальновизнано, що для отримання лікувального ефекту необхідний прийом води не менше 12 днів, тому радимо: «Кому потрібно поправити своє здоров’я – приїжджайте до нас на два тури поспіль, отримавши один день в подарунок, або після тижневого туру скористайтеся готельними послугами зі знижкою 10 % ». Трускавецьке родовище має в наявності понад 25 мінеральних джерел, найдешевші відомі – це “Нафтуся“, “Софія“, “Марія“, “Юзя“, “Броніслава“.
«Нафтуся» – це «королева» мінеральних вод. Джерело “Трускавецької” походження має дуже збалансований склад створений природою. «Нафтуся» – нафтового походження, гідрокарбонатна, гіпотонічна, кальцієво-магнієва мінеральна вода, яка містить біологічно активні речовини: бітум, гумус, карбонові ненасичені жирні кислоти, аминосоединения, нейтральні і кислі смоли, масла і феноли. До її складу входять корисні для людського організму мікроелементи: натрій, марганець, мідь, залізо, бром, йод, сірководень, свинець, літій, вільна вуглекислота, кремнієва кислота. Мінералізація води становить 0,63 – 0,85 г / л, має легкий присмак нафти і запах сірководню.

Завдяки своїм унікальним властивостям “Нафтуся”: – має сечогінну, жовчогінну та протизапальну дію, що сприяє виведенню дрібних каменів з нирок, сечо-і жовчовивідних шляхів, жовчного міхура; – попереджає каменеутворення, зменшує запальний процес, має виражену спазмолітичну та знеболювальну дію; – нормалізує жировий, вуглеводний і білковий обмін, що важливо при лікуванні хворих на цукровий діабет і ожиріння; – покращує діяльність шлунково-кишкового тракту і підшлункової залози; – підвищує активність залоз внутрішньої секреції; – відновлює печінкові клітини; – виводить з організму радіонукліди, шлаки і недоокислені продукти обміну речовин; – нормалізує імунну систему, завдяки чому підвищуються захисні сили організму, зменшується ризик онкологічних захворювань.

Показання до застосування мінеральної води: – сечокам’яна хвороба, пієлонефрит, цистит, вроджені аномалії нирок, сольовий діатез, хронічний простатит в стадії ремісії; – хронічний гепатит, жировий гепатоз, коліти, дискінезія жовчовивідних путях, жовчокам’яна хвороба, панкреатит, холецистит; – цукровий діабет, ожиріння і надмірна вага, подагра; – ревматоїдні артрити, артрози, остеохондроз хребта.

Протипоказання до застосування мінеральної води: – ішемічна хвороба серця; – стенокардія; – гіпертонічна хвороба III ступеня; – хронічний гломерулонефрит; – цироз печінки; – важка форма діабету.

Рекомендації щодо застосування: – Мінеральна вода – це ліки, тому її необхідно приймати після консультації лікаря безпосередньо в бюветі або набравши в спеціальні ємності, що не мають контакту з повітрям і світлом і вживши її протягом дня (це пов’язано з тим, що при контакті з повітрям лікувальні властивості « Нафтуся »зберігаються не більше 2 годин). – П’ють воду повільно, через трубочку або зі спеціальної фарфорового посуду, уникаючи контакту із зубною емаллю. – Необхідно чітко дотримуватися часу, температури, дози, кратності прийому мінеральної води відповідно до призначення лікаря. – Вживання води необхідно поєднувати з активним рухом, прогулянками, легкими фізичними навантаженнями, а також водними і фізіотерапевтичними процедурами.

Рекомендовані терміни лікування водою: – Профілактичний курс прийому води «Нафтуся» становить мінімум 7 днів (підвищує імунітет, зменшує ризик онкологічних захворювань, сприяє виведенню з організму радіонуклідів, а також покращує обмінні процеси). – Для отримання лікувального ефекту необхідний прийом води не менше 12-24 днів.

Застосування мінеральної води у вагітних: Нафтуся не протипоказане вагітним, але її прийом повинен бути призначений лікарем за індивідуальною схемою.

«Нафтуся» дітям: Доза разового застосування «Нафтуся» підбирається з урахуванням віку, ваги і в залежності від характеру захворювання дитини.

Вода

“Марія” – це хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Вона знижує шлункову секрецію, стимулює жовчоутворювальну функцію печінки, збільшує вироблення жовчі, зменшує концентрацію холестерину в жовчі, стимулює регенерацію тканин печінки, зменшує запальні процеси і спастичні прояви шлунково-кишкового тракту. Лікарські рекомендації – при захворюванні цукрового діабету, панкреатиті, сечовивідних каналів, печінки і ін. Суворо за призначенням лікаря.

“Софія” – це хлоридно-сульфатно-натрієва вода з підвищеним вмістом мікроелементів. Вода впливає на кислотно-лужний баланс і сприяє зменшенню кіслотнообразовательной функції шлункових залоз. Лікарські рекомендації – при захворюванні шлунка, кишечника і дванадцятипалої кишки (хронічний панкреатит, хронічний коліт, хронічні гастрити, виразковій хворобі).

“Броніслава” – використовують при полосканні горла і носоглотки при лікуванні верхніх дихальних шляхів.

“Юзя” – це слабомінералізована вода із слабким запахом сірководню. Органічні речовини, які знаходяться в ній, підсилюють лікувальну дію на організм людини. А завдяки речовинам гліцеринового походження ця вода сприятливо впливає на шкіру, надає їй здорового вигляду і еластичності. Але її слід вживати тільки за призначенням лікарів.