Користь і відпочинок в одному “флаконі” – подорожуючи, оздоровлюємося “живою” водою.

ВодаТерапевт-консультант санаторно-туристичного комплексу призначить правильний курс прийому води в залежності від Ваших індивідуальних параметрів і стану здоров’я. Бажано при собі мати (з давністю до 1 року) результати загального аналізу крові та сечі, електрокардіограму, УЗД органів черевної порожнини та нирок. При хронічних захворюваннях рекомендується мати направлення лікаря. Зазвичай триразовий прийом води в день, за годину до їжі, необхідно поєднувати з рухом, прогулянками або легкими фізичними навантаженнями – що і передбачено організованими нами щоденними екскурсіями і походами з харчуванням в обід і з віддаленим прийомом води протягом дня. Для подорожей, як і для бюветів в санаторіях, розроблений варіант спеціального зберігання «Нафтусі» – вода, набирається з першоджерела в спеціальні ємності, не має контакту з повітрям і світлом і зберігає властивості протягом доби.

Для оздоровлення організму досить і тижні перебування на курорті. Але загальновизнано, що для отримання лікувального ефекту необхідний прийом води не менше 12 днів, тому радимо: «Кому потрібно поправити своє здоров’я – приїжджайте до нас на два тури поспіль, отримавши один день в подарунок, або після тижневого туру скористайтеся готельними послугами зі знижкою 10 % ».
Трускавецьке родовище має в наявності понад 25 мінеральних джерел, найдешевші відомі – це “Нафтуся“, “Софія“, “Марія“, “Юзя“, “Броніслава“.
«Нафтуся» – це «королева» мінеральних вод. Джерело “Трускавецької” походження має дуже збалансований склад створений природою. «Нафтуся» – нафтового походження, гідрокарбонатна, гіпотонічна, кальцієво-магнієва мінеральна вода, яка містить біологічно активні речовини: бітум, гумус, карбонові ненасичені жирні кислоти, аминосоединения, нейтральні і кислі смоли, масла і феноли. До її складу входять корисні для людського організму мікроелементи: натрій, марганець, мідь, залізо, бром, йод, сірководень, свинець, літій, вільна вуглекислота, кремнієва кислота. Мінералізація води становить 0,63 – 0,85 г / л, має легкий присмак нафти і запах сірководню.

Завдяки своїм унікальним властивостям “Нафтуся”:
– має сечогінну, жовчогінну та протизапальну дію, що сприяє виведенню дрібних каменів з нирок, сечо-і жовчовивідних шляхів, жовчного міхура;
– попереджає каменеутворення, зменшує запальний процес, має виражену спазмолітичну та знеболювальну дію;
– нормалізує жировий, вуглеводний і білковий обмін, що важливо при лікуванні хворих на цукровий діабет і ожиріння;
– покращує діяльність шлунково-кишкового тракту і підшлункової залози;
– підвищує активність залоз внутрішньої секреції;
– відновлює печінкові клітини;
– виводить з організму радіонукліди, шлаки і недоокислені продукти обміну речовин;
– нормалізує імунну систему, завдяки чому підвищуються захисні сили організму, зменшується ризик онкологічних захворювань.

Показання до застосування мінеральної води:
– сечокам’яна хвороба, пієлонефрит, цистит, вроджені аномалії нирок, сольовий діатез, хронічний простатит в стадії ремісії;
– хронічний гепатит, жировий гепатоз, коліти, дискінезія жовчовивідних путях, жовчокам’яна хвороба, панкреатит, холецистит;
– цукровий діабет, ожиріння і надмірна вага, подагра;
– ревматоїдні артрити, артрози, остеохондроз хребта.

Протипоказання до застосування мінеральної води:
– ішемічна хвороба серця;
– стенокардія;
– гіпертонічна хвороба III ступеня;
– хронічний гломерулонефрит;
– цироз печінки;
– важка форма діабету.

Рекомендації щодо застосування:
– Мінеральна вода – це ліки, тому її необхідно приймати після консультації лікаря безпосередньо в бюветі або набравши в спеціальні ємності, що не мають контакту з повітрям і світлом і вживши її протягом дня (це пов’язано з тим, що при контакті з повітрям лікувальні властивості « Нафтуся »зберігаються не більше 2 годин).
– П’ють воду повільно, через трубочку або зі спеціальної фарфорового посуду, уникаючи контакту із зубною емаллю.
– Необхідно чітко дотримуватися часу, температури, дози, кратності прийому мінеральної води відповідно до призначення лікаря.
– Вживання води необхідно поєднувати з активним рухом, прогулянками, легкими фізичними навантаженнями, а також водними і фізіотерапевтичними процедурами.

Рекомендовані терміни лікування водою:
– Профілактичний курс прийому води «Нафтуся» становить мінімум 7 днів (підвищує імунітет, зменшує ризик онкологічних захворювань, сприяє виведенню з організму радіонуклідів, а також покращує обмінні процеси).
– Для отримання лікувального ефекту необхідний прийом води не менше 12-24 днів.

Застосування мінеральної води у вагітних:
Нафтуся не протипоказане вагітним, але її прийом повинен бути призначений лікарем за індивідуальною схемою.

«Нафтуся» дітям:
Доза разового застосування «Нафтуся» підбирається з урахуванням віку, ваги і в залежності від характеру захворювання дитини.

Вода

“Марія” – це хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Вона знижує шлункову секрецію, стимулює жовчоутворювальну функцію печінки, збільшує вироблення жовчі, зменшує концентрацію холестерину в жовчі, стимулює регенерацію тканин печінки, зменшує запальні процеси і спастичні прояви шлунково-кишкового тракту. Лікарські рекомендації – при захворюванні цукрового діабету, панкреатиті, сечовивідних каналів, печінки і ін. Суворо за призначенням лікаря.

“Софія” – це хлоридно-сульфатно-натрієва вода з підвищеним вмістом мікроелементів. Вода впливає на кислотно-лужний баланс і сприяє зменшенню кіслотнообразовательной функції шлункових залоз. Лікарські рекомендації – при захворюванні шлунка, кишечника і дванадцятипалої кишки (хронічний панкреатит, хронічний коліт, хронічні гастрити, виразковій хворобі).

“Броніслава” – використовують при полосканні горла і носоглотки при лікуванні верхніх дихальних шляхів.

“Юзя” – це слабомінералізована вода із слабким запахом сірководню. Органічні речовини, які знаходяться в ній, підсилюють лікувальну дію на організм людини. А завдяки речовинам гліцеринового походження ця вода сприятливо впливає на шкіру, надає їй здорового вигляду і еластичності. Але її слід вживати тільки за призначенням лікарів.

Шановні гості!


Мережа готелів ВІДПОЧИНОК 365 з 20 червня відчинила для Вас гостинні двері і запрошує у всі наші тури ВОРОХТА 365, ТРУСКАВЕЦЬ 365, ЧЕРКАЩИНА 365, КИЇВ 365! До вже існуючої 30% знижки раннього бронювання, ми робимо додаткову 35% знижку на тури ВОРОХТА 365 на заїзди до 4 липня і додаткову 20% знижку на тури ТРУСКАВЕЦЬ 365 на заїзди до 10 липня!


Починаючи з травня люди з великих міст активно «тікають» в наші чисті, гірські карпатські регіони, відпочити і оздоровитися, підняти настрій і імунітет. У Трускавці та Ворохті, а також у прилеглих туристичних регіонах не виявлено жодного випадку захворювання COVID-19 і давно скасовані жорсткі карантинні заходи. У Ворохті пройшли сильні дощі та місцями вода винесла на дорогу камені. Але прогноз погоди вже сприятливий, дороги розчистили, вода спустилися з гір на рівнини і там розлилася за сотні кілометрів від Карпат.


Поки в напрямку Львова (Трускавця) запущені поїзда тільки з Києва, Харкова, Одеси, а в напрямку Івано-Франківська (Ворохти) тільки з Києва, тому ми очікуємо вашого приїзду на особистому авто. Для економії на паливі, менеджери з бронювання можуть з'єднати Вас з земляками-туристами, котрі їдуть у цей же тур. Також туристам з Дніпра, Харкова, Кривого Рогу пропонуємо приїхати в суботу швидкими і комфортними поїздами Інтерсіті в Київ, а потім з зручною пересадкою в столиці поїздом Інтерсіті


№749 Київ - Івано-Франківськ (з Києва в суботу 14:07, прибуття в Івано-Франківськ 22:16, із наступними нашим трансфером в Ворохту; по закінченні туру виїзд з готелю в суботу о 6:00, відправлення поїзда з Івано-Франківська 9:05, прибуття в Київ 17:21) або


№743 Київ - Львів (відправлення поїзда з Києва в суботу 17:33, прибуття у Львів 22:49, з наступним нашим трансфером в Трускавець; по закінченні туру виїзд з готелю в суботу в 4:00, відправлення поїзда зі Львова 6:02, прибуття в Київ 11:17). Ці поїзди добре стикуються з багатьма потягами.


1). Інтерсіті №739 Кривий Ріг - Київ (з Кривого Рогу 6:15, прибуття в Київ 11:53, ціна квитка 340грн, з Києва 17:22, прибуття в Кривий Ріг 23:09). Поїзд № 076 (з Києва 21:28, прибуття в Кривий Ріг 06:23).


2). Інтерсіті №733 Покровськ - Київ (з Дніпра 07:01, прибуття в Київ 12:48, ціна квитка 370грн, з Києва 17:35, прибуття в Дніпро 23:29).


3). Інтерсіті №725 Харків - Київ (з Харкова 07:15, прибуття в Київ 12:01, ціна квитка 352грн, з Києва 18:02, прибуття до Харкова 22:47).


Гостям, які не встигають комфортно пересісти на потяг до Івано-Франківська день в день (наприклад, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса, Костянтинівка), ми пропонуємо зупиниться в нашому столичному Парк-готелі КИЇВ 365 за спеціальною ціною 300грн за людину зі сніданком і вечерею.


Для жителів Кривого Рогу організовані регулярні автобусні рейси в наші готелі Кривий Ріг-Трускавец365-Кривий Ріг і Кривий Ріг-Ворохта365-Кривий Ріг. Виїзд з Кривого Рогу щосуботи з 22:00 до 23:00, виїзди з готелів щоп'ятниці о 23:00 », вартість проїзду в одну сторону 400грн, час у дорозі 16-18 годин.

This will close in 9999999 seconds