ТРЕНАЖЕР ДЛЯ декомпресії та витягування хребта «ГАРМОНІЯ».

ТРЕНАЖЕР ДЛЯ декомпресії та витягування хребта «ГАРМОНІЯ»Апарат для вертикальної тракції хребта за рахунок ваги пацієнта . Призначений для лікування і профілактики остеохондрозу, сколіозу, поліпшення кровообігу в області хребта, підвищення тонусу м’язів спини, корекції постави. За допомогою даної процедури досягається декомпресія міжхребцевих дисків, і звільнення затиснутих нервових корінців. Як результат – усувається больовий синдром, відновлюється рухливість і гнучкість хребта. Пацієнт після курсу таких процедур почувається значно краще, так як хребці вирівнюються і повертаються в своє природне положення.

Показання: біль в спині, скутість хребта, остеохондроз хребта, радикулопатії, наслідки травм, оніміння кінцівок.

Протипоказання: гостра стадія захворювання, рубцево-спайкові процеси, порушення кровообігу спинного мозку, радикуліт в стадії загострення, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, опущення нирок.

Тривалість процедури – 30 хв.

Магнітно-ВАКУУМНИЙ МАСАЖ.

Магнітно-ВАКУУМНИЙ МАСАЖЕфективна методика лікування целюліту. Використовується для позбавлення від локальних жирових відкладень, недосконалостей шкіри і схуднення, сприяє розсмоктуванню рубців і спайок.

Апарат оснащений насадками з магнітними роликами, принцип дії яких заснований на тому, що при проведенні масажу в насадку втягується шкіра проблемних зон, виробляючи руйнування жирових капсул і виведення їх вмісту через лімфатичну систему і пори шкіри. Застосування магнітного ролика сприяє збільшенню плинності жиру, проникності судин і зняттю набряку.

Даний вид масажу рекомендований він тим, хто хоче:

Протипоказанням до проведення процедури є:

Тривалість процедури – 40-60 хв.

ФІЗІОТЕРАПІЯ «електросон».

ФІЗІОТЕРАПІЯ «електросон»Електросон – метод впливу на центральну нервову систему постійним імпульсним струмом низької частоти і малої сили.
Механізм дії:
 при впливі цього струму на головний мозок відбувається монотонне, ритмічне роздратування кори і підкіркової області, де знаходяться такі утворення як гіпоталамус, ядра зорових горбів, ретикулярна формація, лімбічна система та інші, внаслідок чого настає гальмування і сон. Змінюється функціональний стан нервової системи, нормалізується функція вегетативної нервової системи, артеріальний тиск, основний обмін, згортання крові; активізується функція підкоркових структур головного мозку; знижується емоційна збудливість, покращуються функціональні можливості міокарда.

показання:

 1. Психоневрологічні і неврологічні захворювання (неврози, невралгії, астенічні стани).
 2. Гіпертонічна хвороба I, II стадії.
 3. ІХС: стабільна стенокардія, інфаркт міокарда на різних етапах реабілітації.
 4. Екзема, нейродерміт.
 5. Енурез.
 6. Заїкання.
 7. Токсикоз вагітних.
 8. Післяопераційний період.
 9. Захворювання шлунково-кишкового тракту.
 10. Гінекологічні захворювання.
 11. Бронхіальна астма.

Протипоказання: епілепсія, декомпенсовані пороки серця, непереносимість електричного струму, запальні захворювання очей, мокнучий дерматит особи.

Тривалість процедури – 30-60 хв.

Вібромасажем.

вібромасажемВплив на організм здійснюється за рахунок виробленої вібрації, яка дратує рецептори на поверхні шкіри, всередині органів, а також в сухожиллях і м’язах.

Під час вібромасажу видаляються клітини епідермісу шкіри, розширюються кровоносні судини, посилюється кровообіг в шкірі, а також функції жирових і потових залоз, шкіра стає еластичною, поліпшується обмін речовин в тканинах. У м’язах починають функціонувати резервні капіляри, в які поступає додаткова кількість крові і кисню, підвищується працездатність і еластичність м’язів, посилюється лімфо- і кровообіг, внаслідок чого зменшуються і зникають набряки.

Вібромасажер як лікувальний засіб рекомендується при захворюваннях:

Протипоказання:

Тривалість процедури – 5-15 хв.

Вакуумно-роликового масажу LE SKIN V6.

ЛІКУВАННЯ НА АПАРАТІ «SORISA SKINLIGHT»Один з найбільш ефективних методів лікування целюліту, розтяжок, в’ялості шкіри.

Показання

В основі процедури – вплив на шкіру за допомогою унікальної вакуумно-роликового насадки , завдяки чому досягається розслаблення, тонізація, лімфодренаж. Опрацьовується повністю тіло або проблемні ділянки. Відкриваються судинні колатералі, шунти, відновлюється утруднене або порушений кровообіг, тонізує судинна стінка. Знімається набряклість, усувається «синдром втомлених ніг», зменшуються обсяги тіла. Досягається антицелюлітний ефект, виводиться надмірна рідина, здійснюється приплив кисню, активізується процес розщеплення жиру.

РЕЗУЛЬТАТ:

ТРИВАЛІСТЬ І КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР:

пресотерапіяПресотерапія.

Здійснюється за допомогою спеціального костюма, в який через клапани подається стиснене повітря. У момент м’якого, але інтенсивного здавлювання повітрям відбувається глибокий масаж, за рахунок чого м’язи насичуються кров’ю, обмін речовин в клітинах активізується, з них виводяться токсини і зайва рідина.

Показання

РЕЗУЛЬТАТ:

Процедура лімфодренажу застосовується в якості відновного кошти в реабілітаційний період після ліпосакції.

Тривалість сеансу 20-45 хвилин.

кріоліполізаКріоліполіза.

Революційна методика спалювання жиру без операції, наркозу, проколів, неприємних відчуттів і без шкоди для здоров’я.

Втілення методики кріоліполіза відбувається за допомогою унікального апарату Lipofreeze, виготовленого за спеціальною технологією в Італії.

В основі процедури – вплив низьких температур на жирові клітини проблемних зон. Жирова складка «втягується» всередину вакуумного аплікатора апарату, виключаючи охолодження внутрішніх органів, і протягом години поступово охолоджується до -50 С.

Жирові клітини замерзають, і в організмі запускається природний процес їх ліквідації – апоптоз. Протягом двох місяців «заморожені» клітини виводяться з організму природним шляхом. А з ними і 20-25% зайвого обсягу.

Завдяки механізму апоптозу протягом наступних дев’яноста днів жир повністю розсмоктується. Ви живете в звичайному ритмі життя і худнете.

Кріоліполіз можна застосовувати не тільки з метою прибрати кілька зайвих сантиметрів в певних проблемних зонах тіла – на животі, колінах, спині, сідницях, талії, – але і для:

електростимуляціїЕлектростимуляції.

Ультрасучасна методика індивідуальної корекції фігури за допомогою іспанського апарату Bodyter Premium.

Електроміостимуляція – це процес впливу на людське тіло слабоелектріческімі імпульсами, які призводять до прискореного скорочення м’язів. 30 хвилин на апараті прирівнюється до 2 години тренування в спортивному залі.

Процедура сприяє поліпшенню кровообігу, зміцненню м’язів, прискоренню обмінних процесів в тканинах і схудненню.

Під впливом електростимуляції посилюється лімфодренаж, структура судин поліпшується, шкіра розгладжується, а зайва рідина видаляється. В результаті подібного косметологічного впливу відбувається посилення шкірного кровообігу (верхні шари) і поліпшується процес очищення крові. Саме це і повертає здоровий глянець і колір тіла, які притаманні молодому віку.

РЕЗУЛЬТАТ:

ОБГОРТАННЯОБГОРТАННЯ.

Обгортання є досить результативною косметологічної процедурою по догляду за тілом.

Це свого роду накладення маски на всю область, або тільки на певні ділянки тіла, з подальшим тепловим або охолоджуючим впливом. Його дія спрямована на поліпшення стану шкіри.

Обгортання в першу чергу рекомендуються для схуднення, корекції фігури, позбавлення від целюліту, виведення зайвої рідини, шлаків і токсинів за досить короткий термін. Зробивши необхідну кількість процедур, ви зможете помітно зменшити обсяги тіла без розтягування шкіри і втрати її еластичності. А якщо вас вже торкнулася проблема обвисання і в’ялості шкірного покриву, сеанси допоможуть максимально повернути йому колишній тонус і нормальний стан.

Також це допоможе поліпшити ваше самопочуття і здійснити в цілому оздоровлюючий ефект. Адже обгортання відносяться до загону антистресових процедур, завдяки яким заспокоюється нервова система, поліпшується сон і настрій.

профілакторі ЄвміноваПрофілакторі Євмінова.

Тренажер Євмінова призначений для профілактики і лікування патологій хребта і м’язів, а також для реабілітації і відновлення.

За допомогою нескладних вправ, що виконуються на цій дошці, можна запобігти розвитку змін дегенеративно-дистрофічного типу в хребті:

Профілактор Євмінова також використовується і для лікування патологій такого типу:

Застосовують тренажер і з метою реабілітації та відновлення:

Профілактор обладнаний петлею Гліссона, що дозволяє використовувати його для витяжки шийного відділу і лікування шийного остеохондрозу і грижі.

РІЧНИЙ МАСАЖРІЧНИЙ МАСАЖ.

Сприятливий вплив ручного масажу на організм людини важко переоцінити. Під час сеансу прискорюється хід лімфи і крові, що призводить до поліпшення обмінних процесів в організмі на різних рівнях, піднімається місцеве живлення тканин, вони звільняються від шкідливих елементів, підвищується загальний м’язовий тонус, шкіра звільняється від поверхневого шару, порушується діяльність потових залоз.

Масаж можна назвати справжнім союзником здоров’я. Він сприяє профілактиці безлічі захворювань і можливих проблем зі здоров’ям. Спеціальні форми масажу допомагають вилікувати такі захворювання, як невроз, депресія, хронічна втома, швидка стомлюваність і постійна дратівливість.

Прихильникам цього виду масажу Майстерня Тіла рада запропонувати наступні:

Крім того, якщо поєднувати масаж і різні косметичні процедури, включаючи обгортання, можна отримати прекрасний засіб, спрямоване на корекцію фігури. Руки масажиста є воістину чудодійним засобом позбавлення від багатьох хвороб.

Шановні гості!


Мережа готелів ВІДПОЧИНОК 365 з 20 червня відчинила для Вас гостинні двері і запрошує у всі наші тури ВОРОХТА 365, ТРУСКАВЕЦЬ 365, ЧЕРКАЩИНА 365, КИЇВ 365! До вже існуючої 30% знижки раннього бронювання, ми робимо додаткову 35% знижку на тури ВОРОХТА 365 на заїзди до 4 липня і додаткову 20% знижку на тури ТРУСКАВЕЦЬ 365 на заїзди до 10 липня!


Починаючи з травня люди з великих міст активно «тікають» в наші чисті, гірські карпатські регіони, відпочити і оздоровитися, підняти настрій і імунітет. У Трускавці та Ворохті, а також у прилеглих туристичних регіонах не виявлено жодного випадку захворювання COVID-19 і давно скасовані жорсткі карантинні заходи. У Ворохті пройшли сильні дощі та місцями вода винесла на дорогу камені. Але прогноз погоди вже сприятливий, дороги розчистили, вода спустилися з гір на рівнини і там розлилася за сотні кілометрів від Карпат.


Поки в напрямку Львова (Трускавця) запущені поїзда тільки з Києва, Харкова, Одеси, а в напрямку Івано-Франківська (Ворохти) тільки з Києва, тому ми очікуємо вашого приїзду на особистому авто. Для економії на паливі, менеджери з бронювання можуть з'єднати Вас з земляками-туристами, котрі їдуть у цей же тур. Також туристам з Дніпра, Харкова, Кривого Рогу пропонуємо приїхати в суботу швидкими і комфортними поїздами Інтерсіті в Київ, а потім з зручною пересадкою в столиці поїздом Інтерсіті


№749 Київ - Івано-Франківськ (з Києва в суботу 14:07, прибуття в Івано-Франківськ 22:16, із наступними нашим трансфером в Ворохту; по закінченні туру виїзд з готелю в суботу о 6:00, відправлення поїзда з Івано-Франківська 9:05, прибуття в Київ 17:21) або


№743 Київ - Львів (відправлення поїзда з Києва в суботу 17:33, прибуття у Львів 22:49, з наступним нашим трансфером в Трускавець; по закінченні туру виїзд з готелю в суботу в 4:00, відправлення поїзда зі Львова 6:02, прибуття в Київ 11:17). Ці поїзди добре стикуються з багатьма потягами.


1). Інтерсіті №739 Кривий Ріг - Київ (з Кривого Рогу 6:15, прибуття в Київ 11:53, ціна квитка 340грн, з Києва 17:22, прибуття в Кривий Ріг 23:09). Поїзд № 076 (з Києва 21:28, прибуття в Кривий Ріг 06:23).


2). Інтерсіті №733 Покровськ - Київ (з Дніпра 07:01, прибуття в Київ 12:48, ціна квитка 370грн, з Києва 17:35, прибуття в Дніпро 23:29).


3). Інтерсіті №725 Харків - Київ (з Харкова 07:15, прибуття в Київ 12:01, ціна квитка 352грн, з Києва 18:02, прибуття до Харкова 22:47).


Гостям, які не встигають комфортно пересісти на потяг до Івано-Франківська день в день (наприклад, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса, Костянтинівка), ми пропонуємо зупиниться в нашому столичному Парк-готелі КИЇВ 365 за спеціальною ціною 300грн за людину зі сніданком і вечерею.


Для жителів Кривого Рогу організовані регулярні автобусні рейси в наші готелі Кривий Ріг-Трускавец365-Кривий Ріг і Кривий Ріг-Ворохта365-Кривий Ріг. Виїзд з Кривого Рогу щосуботи з 22:00 до 23:00, виїзди з готелів щоп'ятниці о 23:00 », вартість проїзду в одну сторону 400грн, час у дорозі 16-18 годин.

This will close in 9999999 seconds