Безін’єкційна биоревитализации.

безін'єкційна биоревитализацииЗабезпечує ефект ліфтингу, видимий після першої процедури. Усуваються дрібні зморшки і зменшуються глибокі, підвищується тургор і еластичність шкіри, відбувається природне зволоження всіх шарів шкіри. В якості базового препарату застосовується Гель-концентрат з низкомолекулярной гіалуроновою кислотою.

Хід проведення процедури:

Тривалість процедури – 60 хв.

Антикупероз.

АнтикуперозКомплексний інтенсивний догляд для профілактики і лікування купероза. У процедурі застосовуються активні репаруючу препарати з вираженим капіляропротекторні, антиоксидантну та протизапальну дію. В результаті зміцнюються стінки капілярів, поліпшується мікроциркуляція, зникають ознаки куперозу, усувається почервоніння і поверхневе запалення. Шкіра бере здоровий вигляд.

Хід проведення процедури:

Тривалість процедури – 60 хв.

AQUA FILL.

AQUA FILLПроцедура неінвазивного об’ємного моделювання овалу обличчя, ефект тривимірного пошарового зволоження шкіри. Результат процедури: миттєве відчутне зволоження шкіри зі стійким вираженим ліфтинг-ефектом і наповненням шкіри.

Хід проведення процедури:

Тривалість процедури – 60 хв.

ЗДОРОВА ШКІРА.

ЗДОРОВА ШКІРАПроцедура комплексної чищення і лікування себорейной шкіри, обтяженої акне, із застосуванням засобів, що містять активні антибактеріальні та антісептічекіе компоненти. В результаті відновлюється гідро-ліпідний бар’єр, нормалізується функція сальних залоз, звужуються пори, запобігає появі комедонов і папул. Шкіра чиста, рівна, зволожена.

Хід проведення процедури:

Тривалість процедури – 60-90 хв.

АНТИСТРЕС ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ.

АНТИСТРЕС ДЛЯ ЧОЛОВІКІВКомплексний інтенсивний догляд для дбайливого відновлення шкіри чоловіків. У процедурі застосовуються високоефективні репаруючу препарати з вираженим протизапальним і регенерує дією. В результаті усувається почервоніння і поверхневе запалення після гоління. Пошкоджена шкіра відновлюється, заспокоюється, набуває здоровий, сяючий вигляд.

Хід проведення процедури:

Тривалість процедури – 60 хв.

Сяючі ГЛАЗКИ.

Сяючі ГЛАЗКИАльтернативне нехірургічне омолодження параорбітальной області. Результат процедури: моментальний лімфодренаж, ущільнення дермального матриксу, яскраво виражене усунення темних кіл і «мішків» навколо очей, помітне зменшення зморшок.

Хід проведення процедури:

Тривалість процедури – 40 хв.

Ботокс ЛАЙТ.

Ботокс ЛАЙТПроцедура експрес корекції мімічних зморшок із застосуванням інноваційного миорелаксанта – Геля з БТА ефектом. Результат процедури: миттєвий ефект розгладження мімічних зморшок, підвищується тонус і еластичність шкіри.

Хід проведення процедури:

Тривалість процедури – 60 хв.

ЛІКУВАННЯ НА АПАРАТІ «SORISA SKINLIGHT».

ЛІКУВАННЯ НА АПАРАТІ «SORISA SKINLIGHT»В апарат Skinlight (Скінлайт) входять останні розробки в галузі сучасної косметології. З його допомогою можна вирішувати проблеми старіння шкіри, усунути мімічні та вікові зморшки, відновлювати пружність і еластичність шкірного покриву, запускати процеси природного утворення колагену.

SKINLIGHT ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДЛЯ БОРОТЬБИ З:

За півтори години на апараті Skinlight від Sorisa можна зробити алмазну микродермабразию, вакуумний ліфтинг-масаж з дренирующим ефектом, кріоліфтинг і глибоке зволоження за допомогою гідрогелевими маски з додаванням мікрострумів (електропорації) і фотопораціі (інфрачервоного світла). Кожну з цих процедур можна отримати окремо або додатково до будь-якої іншої процедури по догляду за обличчям.

Алмазна мікродермабразіяАлмазна мікродермабразія.

Алмазна дермабразия – мікрошліфування шкіри за допомогою вакуумної апаратної насадки, покритої алмазним пилом. Процедура вирівнює тон і текстуру шкіри, освітлює пігментні плями, покращує загальний стан шкіри. Процедура неалергенного і не вимагає реабілітаційного періоду.

Ця процедура успішно застосовується для лікування наступних проблем: лущення особи, розтяжки, кератоз, рубці після вугрів, жирна шкіра, запобігання і лікування атонії шкіри, зморшок і гіперпігментації.

ВАКУУМНИЙ лімфодренаж.

Вакуумний дренаж – вплив на шкіру негативного тиску, що викликає відтік лімфи.Тефлоновие усмоктувальні насадки приладу SKINLIGHT є високоадаптівнимі для різних типів шкіри, їх застосування забезпечує досягнення декількох ефектів:

ВАКУУМНИЙ лімфодренаж

КРІОТЕРАПІЯ.

Кріотерапія – метод впливу низьких температур на організм. Методика активізує кровообіг, надає помітний ліфтинг ефект, тонізує, зменшує набряклість і відновлює тургор і пружність шкіри.

гідрогелевий МАСКАГідрогелевий МАСКА.

Головна функція маски на основі гідрогелю – інтенсивне зволоження шкіри, в результаті чого особа миттєво стає більш шовковистим і ніжним.

До її складу, як правило, входить гіалуронова кислота, колаген, еластин, екстракти водоростей, ефірні масла, антиоксидантні комплекси, екстракти різних рослин, білки, пептиди та інші компоненти. Така маска забезпечує комплексний догляд за обличчям і запускає процеси детоксикації шкіри, позбавляючи її від шлаків і токсинів, що скупчилися в порах.

В Майстерні Тіла з більш, ніж 10 найменувань гідрогелевих масок фахівці підберуть найбільш ефективну для вашого типу шкіри.

Для досягнення кращого результату таку ?? маску потрібно використовувати в поєднанні з Електропорація і фотопораціей.

Електропорація.

Методом електропорації SkinLight доставляє живильні і лікувальні косметичні засоби в більш глибокі шари тканин за допомогою електричного струму.

ЕлектропораціяПринцип дії схожий з мезотерапией. Різниця в тому, що замість голок мезотерапії в електропорації використовується слабкий електричний струм. В цьому і полягає її основна перевага – під час локальної доставки косметичних лікарських засобів в потрібні області шкіри, цілісність шкірного покриву не порушується.

ФОТОПОРАЦІЯ.

Методом фотопораціі SkinLight також доставляє лікувальні косметичні засоби в глибокі шари шкіри, але вже під впливом світлових хвиль червоного світлодіодного світла LED. На обличчя накладається спеціальна маска, яка випромінює червоний діодний світло з довжиною хвилі 617 нм. Хвилі такої довжини здатні стимулювати синтез колагену і розширення судин.

МЕЗОТЕРАПІЯ ОСОБИ.

МЕЗОТЕРАПІЯ ОСОБИОднією з найбільш популярних методик протистояння старінню і коригування недоліків своєї зовнішності без особливих зусиль є мезотерапія особи. Це метод, при якому під шкіру вводиться препарат, що містить біологічно активні речовини. Мезотерапія особи – це збагачення організму гіалуроновою кислотою, вітамінами, мікроелементами, амінокислотами, ферментами, а також речовинами, які покращують кровообіг, стимулюють вироблення колагену і еластину.

Показання до проведення процедури:

Мезотерапія може проводитися не тільки в якості лікування, але і в профілактичних цілях.

ІНШІ ПРОЦЕДУРИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ОБЛИЧЧЯМ ХІМІЧНИЙ ПІЛІНГ.

Суть процедури полягає в тому, що шкіра обличчя піддається впливу певних хімічних елементів, які усувають старі клітини і стимулюють ріст нових.

показання:

МАСКИ.

Якщо ви хоч раз спробуєте пройти процедуру омолодження обличчя за допомогою масок, які використовують фахівці Майстерні Тіла, ви зрозумієте, що це – сама досконалість. Ефективність можна буде побачити в відображенні дзеркала вже після першої процедури.

Немає такої проблеми, для якої б вам не підібрали маску:

МАСАЖ.

Така процедура не тільки дуже ефективна, але і дуже приємна. Існують різні техніки виконання масажу обличчя, але кожна з них здатна вирішити нагальні проблеми будь-якої жінки, пов’язані з її зовнішністю. Що стосується вибору, то вам допоможе косметолог.

показання:

Гідровакуумного ПІЛІНГ.

гідровакуумного ПІЛІНГДозволяє одночасно провести глибоке очищення шкіри, її інтенсивне зволоження і омолодження.

Застосовується для:

Хід проведення процедури:

Тривалість процедури – 30-90 хв.

Уважаемые гости!


В связи с форс-мажорными обстоятельствами, сеть отелей «ОТДЫХ 365» имеет возможность осуществить недельные туры только после окончания карантина - возможно, с 26 апреля! Мы не можем вернуть Вам предоплату за забронированные Вами туры на любые даты. Но суммы Ваших предоплат не пропадают, а переносятся на другие возможные и удобные для Вас недельные туры!
В этот напряженный для всех нас момент, многочисленный коллектив сети отелей «ОТДЫХ 365» надеется на понимание и партнёрство!
Берегите себя и своих близких, до скорых встреч!

This will close in 99999999 seconds

Шановні гості!


У зв'язку з форс-мажорними обставинами, мережа готелів «ВІДПОЧИНОК 365» має можливість здійснити тижневі тури тільки після закінчення карантину - можливо, з 26 квітня! Ми не можемо повернути Вам передплату за заброньовані Вами тури на будь-які дати. Але суми Ваших передплат не зникають, а переносяться на інші можливі та зручні для Вас тижневі тури! У цей напружений для всіх нас момент, численний колектив мережі готелів «ВІДПОЧИНОК 365» сподівається на порозуміння та партнерство! Бережіть себе і своїх близьких, до зустрічи незабаром!

This will close in 9999999 seconds