ІНГАЛЯЦІЯ.

ІНГАЛЯЦІЯ

Метод введення лікарських засобів, заснований на вдиханні газу, пара або диму.

Даним способом в організм вводяться газоподібні і летючі речовини, рідинні аерозолі і порошки певного розміру часток.

Інгаляційне введення зменшує час всмоктування, забезпечує виборче дію введеного речовини на дихальну систему, дозволяє отримувати як місцевий, так і резорбтивних ефект.

Основна мета інгаляційної терапії – досягнення максимального місцевого терапевтичного ефекту в дихальних шляхах при незначних проявах системної дії:

Показання:

МАГНІТОЛАЗЕРОТЕРАПІЯ

МАГНІТОЛАЗЕРОТЕРАПІЯ

Магнітолазеротерапія (МЛТ) – метод поєднаного впливу низькоінтенсивного лазерного випромінювання на певні зони або тканини людини, які розміщують в постійному або імпульсному магнітному полі.

МЛТ передбачає одночасний вплив на певну зону двома фізичними факторами: лазерним випромінюванням і магнітним полем. При такому впливі ефект лазерного випромінювання посилюється магнітним полем необхідної інтенсивності.

МЛТ має такі переваги:

Показання:

АМПЛІПУЛЬСТЕРАПІЯ

АМПЛІПУЛЬСТЕРАПІЯ

Вплив на ділянки тіла пацієнта змінними синусоїдальними струмами частотою 5000 Гц, модульовані низькими частотами в діапазоні 10-150 Гц.

Глибина їх амплітудної модуляції змінюється від 0 до 100% і більше.

В результаті модуляції утворюються серії імпульсів струму, відокремлені один від одного проміжками з нульовою амплітудою.

Показання до проведення ампліпульстерапії:

ФОНОФОРЕЗ

ФОНОФОРЕЗ

Це комбінований метод фізіотерапевтичного лікування, що поєднує ультразвукове і медикаментозне вплив.

Ультразвук підвищує активність препаратів, сприяє їх внутрішньоклітинного проникнення, подовженню їх дії, зменшення побічних реакцій.

Ультразвук в методиці фонофорез надає на хворих людей загальнозміцнюючий, тонізуючий, протизапальний, судинорозширювальну, бронхолітичну, знеболювальну, антисептичну та інші цілющі впливу.

Показання:

ДАРСОНВАЛИЗАЦІЯ

ДАРСОНВАЛИЗАЦІЯ

Методика фізіотерапевтичного впливу на поверхневі тканини і слизові оболонки організму людини імпульсними струмами високої частоти, високої напруги і малої сили.

Основними діючими факторами цього методу є:

ДАРСОНВАЛИЗАЦІЯ

При місцевій дарсонвалізації струм від приладу до пацієнта підводиться через скляні вакуум-електроди. Це викликає поліпшення циркуляції крові і лімфи, зменшення венозного застою. У тканинах поліпшується кровотік, вміст кисню підвищується, розсмоктуються запальні вогнища. Розряд має бактерицидну дію. Знижується чутливість нервових периферичних рецепторів з блокадою нервових імпульсів в ЦНС.

Показання:

ЕЛЕКТРОАНАЛЬГЕЗІЯ

ЕЛЕКТРОАНАЛЬГЕЗІЯ

Фізіотерапевтична процедура, що надає виражене болезаспокійливу дію, яка полягає у впливі на больовий ділянку тіла дуже короткими імпульсами струму частотою від 2 до 400 Гц.

Болезаспокійливу дію обумовлено зниженням чутливості периферичних, в тому числі больових, рецепторів і підвищенням порога больового сприйняття; пригніченням проведення больових імпульсів по нервових волокнах; освітою в тканини мозку нейромедіаторів (ендорфінів), що змінюють сприйняття болю; розсмоктуванням набряків, зменшенням здавлення нервових стовбурів, нормалізацією трофічних процесів і кровообігу в тканинах.

Показання:

ПРЕСОТЕРАПІЯ

ПРЕСОТЕРАПІЯ

Це дозоване ритмічне тиск на тіло стисненим повітрям.

Пресотерапія – ефективний метод поліпшення контурів тіла, боротьби з целюлітом і зайвими жировими відкладеннями.

Пресотерапія – це метод масажної дії при якому масаж забезпечується без застосування механічних сил, але за допомогою стиснутого повітря. Впливає на лімфатичну систему, забезпечуючи чудовий лімфодренаж. Даний метод боротьби з целюлітом надає благотворний вплив на весь організм, а не тільки на поверхню шкіри і підшкірні відкладення.

Показання:

СИНГЛЕТНО-КИСНЕВА ТЕРАПІЯ

СИНГЛЕТНО-КИСЛОРОДНАЯ ТЕРАПИЯ

Це метод лікувального впливу активованого кисню повітря і води. Синглетний (активоване) кисень утворюється при проходженні пароводяної суміші через ультрафіолетове-магнітний активатор.

Результатом прийому є такі процеси в організмі людини:

ФІТО-КИСНЕВА ПІНКА

ФІТО-КИСНЕВА ПІНКА

Це солодкувата повітряна піна, що складається з бульбашок кисню, пенообразующего речовини (екстракт кореня солодки, холосас) і соку. Кисневий коктейль насичують екстрактами солодки і шипшини, завдяки чому він активно стимулює імунну систему.

Кисень, всмоктуючись у кров, надає сприятливу дію на органи дихання, травлення, серцево-судинну систему і інші системи організму людини. Застосування кисневої пінки покращує загальне самопочуття, знімає втому, сприяє нормалізації сну.

Показання:

ТУБУС-КВАРЦ

ТУБУС-КВАРЦ

Лікування за допомогою ультрафіолетового опромінення. Це світлова терапія в короткохвильовому ультрафіолетовому діапазоні, що забезпечує широке протизапальну, загальнозміцнюючу, десенсибілізуючу, антибактеріальну і підвищує імунітет дію. Світлова терапія сприяє самозцілення організму, стимулюючи процеси регенерації і самозахисту.

УФ-випромінювання має бактерицидну дію, приводячи до загибелі мікробні клітини і віруси.

Тубус кварц є ефективним методом лікування стафілококової інфекції та іншої патогенної мікрофлори носоглотки.

Показання:

МАГНІТОТЕРАПІЯ

МАГНІТОТЕРАПІЯ

Надання терапевтичного впливу на організм імпульсним біжучим магнітним полем.

Основний ефект низькочастотного магнітного поля полягає в протівовоспальтельном, анальгезирующим, протинабрякову вплив, Зменшення явищ вегетососудістих розладів, неспецифічному впливі на імунологічну реактивність організму. Низькочастотне магнітне поле покращує кровопостачання тканин, прискорює репаративну ренгенерацію і загоєння ран.

Показання: