Збереження і підтримка здоров’я дитини є однією із найважливіших задач кожного з батьків. На жаль, сучасна екологія, неправильний спосіб життя та стреси нерідко стають причиною зниження імунітету і загального тонусу організму не лише у дорослих, але й у дітей. Наші діти також схильні до стресів, на них згубно впливає несприятливе зовнішнє середовище. Тому так важливо, щоб дитина вела активний спосіб життя.

Медичний центр санаторно-туристичного комплексу «ТРУСКАВЕЦЬ 365» пропонує комфортний відпочинок в Трускавці з дітьми. На думку медиків, зміна обстановки, екскурсії, прогулянки на свіжому повітрі курорту Трускавець в поєднанні з оздоровчими процедурами дають чудовий результат. Відпочинок на курорті заряджає дитину енергією, вона стає активною і веселою. Санаторно-туристичне лікування підвищує працездатність дитини та успішність у навчанні.

Мета програми: зміцнення імунітету; підвищення опірності організму; підвищення толерантності до вірусних та бактеріальних атак; посилення бар’єрних функцій слизових оболонок; підтримання бронхолегеневої захисної функції; насичення клітин активним киснем; зниження гіперактивності.

Перелік процедур і план программи на 7 днів

Дні 1 2 3 4 5 6 7
Процедури
Консультація терапевта +            
Киснева пінка + + + + + + +
Лікувальна ванна з пініментолом + + +  
Електросон + + + + + +
Інгаляції (содові, лікувальні) + + +
Дитячий масаж (20 хв.) + + +
Тубус кварц + + +