Екскурсія: Трускавець, Борислав – нафтова столиця, Дрогобич – столиця Прикарпаття

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365
Тривалість
7 год 30 хв
Трансфер
Екскурсію з Трускавця по Дрогобичу та Бориславу ми проводимо на нових комфортабельних автобусах. Автобуси оснащені кондиціонерами та акустичними системами для забезпечення комфортної подорожі.

Опис екскурсії «Трускавець, Борислав – нафтова столиця, Дрогобич – столиця Прикарпаття»

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Пропонуємо до вашої уваги захоплюючу екскурсію до Дрогобича та Борислава – яскравих туристичних об’єктів Карпатського регіону. Екскурсія з Трускавця до Дрогобича та Борислава дозволить вам відвідати цікаві міста в декількох годинах на захід від Львова та побачити їхні пам’ятки.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Трускавець 365.
Детальніше

Спершу ви вирушите на екскурсію до Борислава – нафтоносного серця України. Борислав – це єдине місто в світі, що виросло на промислових покладах нафти. Незважаючи на це, у 2004 році воно опинилося у шістці найзеленіших міст України. Екскурсія до Борислава дозволить вам дізнатися цікаві факти про видобуток нафти та промисловість. Також вам розкажуть, хто такі бараби та що таке “Барабський міст”. І, звичайно, ви дізнаєтеся, як Борислав пов’язаний з життям та творчістю Івана Яковича Франка.

З Борислава ви вирушите до старовинного галицького міста, одного з найбільших у Львівській області – Дрогобича. Екскурсія Дрогобичем дозволить вам зануритися в історію цих земель. Дрогобич з незапам’ятних часів був центром видобутку солі, забезпечуючи цим важливим ресурсом усі оточуючі землі. Завдяки цьому місто розквітло та наповнилося численними пам’ятками старовини, що зробить екскурсію в Дрогобич захоплюючою.

Перший важливий пункт, який ви відвідаєте на екскурсії по Дрогобичу – це солеварня. Солеварня Дрогобича була заснована в XIV столітті і функціонує донині. Ви побачите вражаючі дерев’яні вежі і заводські споруди, а також ознайомитеся з тим, як виварюють “біле золото”.

На екскурсії по Дрогобичу ви направитеся до церкви Св. Юра – пам’ятника дерев’яної архітектури XVII – XVIII століть. Старовинні стіни цієї споруди зберігають колорит традиційної галицької архітектури. Більш того, в 2013 році храм був внесений до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Цікаво, що церква Св. Юра включає капелу Введення Діви Марії в храм – своєрідну церкву в церкві. На екскурсії в Дрогобичі ви побачите найцінніші артефакти церкви Св. Юра – ікони 2 пол XVІI століття пензля художника Стефана Медицького.

Ключовий зупинкою екскурсії стане Центральна площа – серце старого міста. Тут ви підніметеся на Ратушу і огляньте весь Дрогобич з висоти вежі, а також підійдете до пам’ятника Юрію Дрогобичу – видатному філософу, астроному і педагогу епохи Відродження.

Доповнить враження від церковної архітектури екскурс по залах музею сакрального мистецтва. Тут зібрана чудова колекція, яка дозволить вам побачити досягнення майстрів іконопису, різьблення по дереву і ювелірів Дрогобича XVI – 1 пол ХХ століття. Старовинні ікони, свічники, церковні хрести і рукописи тут гармонійно сусідять з роботами талановитих сучасних майстрів.

Увінчає екскурсію по Дрогобичу прогулянка по колоритних вулицях старого міста. Ви зможете оцінити готична споруда поляків рубежу XIV – XV століть – костел Святого Варфоломія. Увійшовши в костел, ви опинитеся на кілька століть і побачите фрески XVIII століття пензля художника Андрія Соліцкого. Оглядаючи пам’ятки архітектури на екскурсії по Дрогобичу, ви пройдете по слідах видатних письменників Івана Франка і Бруно Шульца і дізнаєтеся, як їх долі пов’язані з цими місцями.

Таким чином, екскурсія “Трускавець. Дрогобич, Борислав “- це відмінна можливість відпочити з користю і пізнати багато нового про цікавий і самобутній регіоні Західної України. Ви зможете доторкнутися до історії краю, а також побачити, чим він живе сьогодні. Бажаємо вам гарного подорожі!

Подорожувати – значить жити (Ганс Християн Андерсен)

Перший важливий пункт, який ви відвідаєте на екскурсії Дрогобичем – це солеварня. Солеварня Дрогобича була заснована у XIV столітті та функціонує досі. Ви побачите вражаючі дерев’яні вежі та заводські будівлі, а також дізнаєтесь, як виварюють “біле золото”.

На екскурсії по Дрогобичу ви вирушите до церкви Св. Юра – пам’ятці дерев’яної архітектури XVII – XVIII століть. Старовинні стіни цієї будівлі зберігають колорит традиційної галицької архітектури. Більше того, у 2013 році храм був занесений до списку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цікаво, що церква Св. Юра включає каплицю Введення Діви Марії в храм – своєрідну церкву в церкві. На екскурсії в Дрогобичі ви побачите найцінніші артефакти церкви Св. Юра – ікони 2 пол XVII століття пензля художника Стефана Медицького.

Ключовою зупинкою екскурсії стане Центральна площа – серце старого міста. Тут ви підніметеся на Ратушу та оглянете весь Дрогобич з висоти вежі, а також підійдете до пам’ятника Юрію Дрогобичу – видатному філософу, астроному та педагогу епохи Відродження.

Доповнить враження від церковної архітектури екскурс по залам музею сакрального мистецтва. Тут зібрана чудова колекція, яка дозволить вам побачити досягнення майстрів іконопису, різьби по дереву та ювелірів Дрогобича XVI-1 пол. ХХ століття. Старовинні ікони, підсвічники, церковні хрести та рукописи тут гармонійно співіснують з роботами талановитих сучасних майстрів.

Увінчає екскурсію Дрогобичем прогулянка колоритними вулицями старого міста. Ви зможете оцінити готичну споруду поляків межі XIV-XV століть – костел Святого Варфоломія. Увійшовши до костелу, ви перенесетеся на кілька століть та побачите фрески XVІІІ століття пензля художника Андрія Солицького. Оглядаючи пам’ятки архітектури на екскурсії Дрогобичем, ви пройдете слідами видатних письменників Івана Франка та Бруно Шульца й дізнаєтесь, як їхні долі пов’язані з цими місцями.

Таким чином, екскурсія “Трускавець. Дрогобич, Борислав” – це чудова можливість відпочити з користю та дізнатися багато нового про цікавий та самобутній регіон Західної України. Ви зможете торкнутися до історії краю, а також побачити, чим він живе сьогодні. Бажаємо вам гарної подорожі!

Подорожувати – означає жити (Ганс Крістіан Андерсен)

group 772

Трансфер

Екскурсію з Трускавця по Дрогобичу та Бориславу ми проводимо на нових комфортабельних автобусах. Автобуси оснащені кондиціонерами та акустичними системами для забезпечення комфортної подорожі.

group

Тривалість

7 год 30 хв

Під час екскурсії Ви побачите:

Програма екскурсії «Трускавець, Борислав – нафтова столиця, Дрогобич – столиця Прикарпаття»

ellipse 43 1
8:50 – 9:00 Зустріч
9:00 – 9:10 Проїзд Трускавцем, огляд
9:20 Проїзд Бориславом – панорама Борислава та огляд церкви Св. Анни
9:30 Проїзд Дрогобичем – знайомство з містом
9:35 – 10:35 Церква Св. Юра
10:40 – 11:15 Екскурсія соляним заводом
11:20 – 11:30 Проїзд Дрогобичем. Огляд архітектури міста
11:30 – 12:30 Музей сакрального мистецтва
12:35 – 13:10 Палац мистецтв
13:10 – 14:00 Пішохідна екскурсія вул. Т. Шевченка, І. Франка, Площею Ринок
14:00 – 14:10 Проїзд вул. Горішня Брама
14:10 – 15:10 Проїзд Дрогобичем – огляд церков Св. Володимира та Ольги
15:15 – 15:35 обід та огляд ландшафтного дизайну парку бази “Залісся”
15:35 – 16:10 відвідування ресторану “Черемшина” з дегустацією медових напоїв – “Медаків” та “Медівок”
16:10 – 16:25 Проїзд біля села Солець. Розповідь про Стебницький калійний комбінат
16:30 Приїзд до Трускавця та прощання
rectangle 162
exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • транспортний супровід
 • екскурсійний супровід згідно з програмою туру
union

За додаткову плату ви можете:

 • відвідати церкву Св. Юра – ціна з дорослого 30 грн, з дитини – 10 грн.;
 • зайти до музею сакрального мистецтва – вартість з дорослого 20 грн., з дитини – 10 грн.;
 • відвідати Палац мистецтв – вартість з дорослого 20 грн., з дитини – 10 грн.;
 • відвідати Сіль-завод – вартість з дорослого 20 грн., з дитини – 10 грн.;
 • продегустувати “Медаки” й “Медівки” 4 видів – вартість 20 грн.;
 • пообідати на базі “Залісся”.
food icon ex

Харчування та алкоголь:

У рамках екскурсії на вас чекає зупинка у ресторані “Черемшина”, де ви зможете придбати алкогольні медові напої марки “Українські медовари”. Окрім того, ви пообідаєте на базе “Залісся” поблизу Дрогобича.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Панорама Борислава
Церква Св.Юра у Дрогобичі
Соляний завод у Дрогобичі
Палац мистецтв у Дрогобичі
Церква Св. Володимира і Ольги
Парк бази “Залісся”

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія надається безкоштовно
в рамках туру “Трускавець 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР ТРУСКАВЕЦЬ 365 – КАРПАТИ – ЛЬВІВ – ЗАКАРПАТТЯ – ПОЛЬЩА

от 3600 грн за 7 днів
Короткий опис Активно-екскурсійний + Гірськолижний тижневий тур починається щонеділі і стартує з залізничного вокзалу Львова або Трускавця. Гостей приймає «Трускавець 365» - новий, центральний і найбільший готель карпатського міста...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і вечері
 • Подорожі Карпатами
 • Сухі пайки в походах
 • Готельний бювет
 • Купання у басейні влітку
 • Мотузковий парк і зіп-лайн
 • Велосипедні подорожі
 • Розважальні програми
 • Стоянка авто
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

Харчування «Шведський стіл»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки

Зв’яжіться з нами!
Ми з радістю допоможемо спланувати Вашу незабутню подорож.

Контакти

call-phone0 800 505 365  Безкоштовно
call-phone067 524 0 524

Уважаемые гости!


Кабинетом Министров Украины с 18 марта 2020 до принятия отдельного решения запрещены пассажирские перевозки и перевозка пассажиров железнодорожным транспортом во всех видах внутренних сообщений для предотвращения распространения коронавирусной инфекции. 

Также запрещено проведение всех массовых мероприятий.
В связи с этими форс-мажорными обстоятельствами сеть туристических комплексов «ОТДЫХ 365» не имеет возможности осуществить недельные туры с заездами 22, 29 марта, возможно и 5 апреля!
Мы также не можем вернуть Вам предоплату за забронированные Вами туры на любые другие даты. Но суммы Ваших предоплат не пропадают, а переносятся на другие возможные и удобные для Вас даты заездов в недельные туры!
 
В этот напряженный для всех нас момент, многочисленный коллектив сети туристических комплексов «ОТДЫХ 365» надеется на понимание и партнёрство! 
 
Берегите себя и своих близких!  До скорых встреч!

This will close in 99999999 seconds

Шановні гості!


Кабінетом Міністрів України з 18 березня 2020 до прийняття окремого рішення заборонені пасажирські перевезення і перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішніх повідомлень для запобігання поширенню коронавирусной інфекції.

Також заборонено проведення всіх масових заходів.
У зв'язку з цими форс-мажорними обставинами мережу туристичних комплексів «ВІДПОЧИНОК 365» не має можливості здійснити тижневі тури з заїздами 22, 29 березня, можливо і 5 квітня
Ми також не можемо повернути Вам передоплату за заброньовані Вами тури на будь-які інші дати. Але суми Ваших передоплат не пропадають , а переносяться на інші можливі і зручні для Вас дати заїздів в тижневі тури!
У цей напружений для всіх нас момент, численний колектив мережі туристичних комплексів «ВІДПОЧИНОК 365» сподівається на розуміння і партнерство!
Бережіть себе і своїх близьких! До швидких зустрічей!

This will close in 9999999 seconds